BezpiecznaCiaza112023

Jakie buty na pierwsze spacerki ?

11 lata 4 miesiąc temu #495731 przez k.szym
Moj szkarb do tej pory uczyl sie chodzic tylko na bosaka, albo w miekkich, bawelnianych skarpeteczkach. Zastanawiam sie czy to dobre dla jego rozwoju. Podobno sa specjalne buty do chodzenia? Szperalam w internecie i natknelam sie na taka stronke z butami www.memoinfo.pl/ czy kupujecie tego typu buty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517970 przez SisiBabyCare_pl
Odkąd moja córka zaczęła samodzielnie chodzić kupuję jej budziki od Bartka. I jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Buciki solidne, oddychające, dobrze wyprofilowane no i do tego duży wybór kolorów i fasonów. Dla mojej córki strasznie pocą się stopy, jeśli chodzi w zwykłych butach, dlatego staram się wybierać te z prawdziwych tworzyw i te oddychające. I od kiedy mała chodzi w butach Bartka ten problem się skończył.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954118 przez tamaraa24
A wy na spacery to raczej ubieracie np. takie wygodne http://www.tivesti.pl/modne/spodnie-i-legginsy.html ?czy jednak troszkę się stroicie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984295 przez SanN
Płaskie, najważniejsze to żeby były płaskie i lekkie, nie wiem coś z balerinek może aladi.pl/promocja-baleriny/ ewentualnie jakiś botki, wszystko zależy jaka jest pogoda jeśli tak jak teraz to coś idealnego właśnie. Zresztą w Aladi mają dość spory wybór więc spokojnie można poszukać czegoś odpowiedniego. Najważniejsze to żeby się po prostu dobrze czuć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989037 przez Iwona_L
A te: www.fairfashionstore.com/buty/sportowe/d...ampki-low-cut-1.html byłyby ok? Są z naturalnych materiałów więc dla dziecka powinny pasować..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010893 przez karlow82
My z naszym maluszkiem szykujemy się na pierwszy spacer dopiero na zimę, więc wybór mamy raczej ograniczony, ale mimo wszystko zawsze coś się fajnego znajdzie - http://aligoo.pl/kategoria/sniegowce-2 trzeba tylko trafić odpowiednio promocyjną okazję i już, bo przecież malucha w Louboutin ubierać nie będziemy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #1029121 przez Kamcia222
buty najdroższe jakie są

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040640 przez andrelis
Nie kupuj nic nadzwyczajnego na początek, bo za chwilę i tak będzie za małe. Ja za to myślę o czymś innym, np. takie szlafroki poznań dla dzieci to mogłaby być ciekawa opcja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl