BezpiecznaCiaza112023

rozstępy

12 lata 4 tygodni temu #336124 przez ewelciaM.
a ja od jakiegoś 4/5 miesiąca zaczęłam się smarować kremami przeciw rozstępom, ziajka, perfecta, rossmanowski i nic nie pomogło, rozstępy mam dosłownie wszędzie, piersi, uda, brzuch, nawet pod kolanami ale te już wyblakły i nie widać ich, powoli się już przyzwyczajam ale ciężko jest, przez pierwsze tygodnie po ciąży nie mogłam na siebie patrzeć...:/ teraz stosuję tołpę, ale to nie daje żadnych efektów powiem szczerze...





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #337997 przez misia88
Mi się wydaje, że to czy się ma rozstępy zależy też od tego ile się przytyło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338462 przez martela89
misia88 napisał:

Mi się wydaje, że to czy się ma rozstępy zależy też od tego ile się przytyło...


No nie do końca.Ja przytyłam prawie 30kg,a rozstępów nie mam na brzuchu,kilka tylko na pośladkach,a buchuol miałam wielki, a jest płaski jak przed ciążą i czyściutki.To jest chyba sprawa genów

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338565 przez ewelciaM.
ja przytyłam 12 kg a jak już wcześniej pisała obsypało mnie strasznie :p to sprawa genów moja mama też ma dużo rozstępów





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338651 przez aanaa
misia88 Dostepny jest niestety tylko w internecie.. W niektorych krajach kupisz go bez problemu w aptece. Ale mowie wam oplaca sie. Mi pomaga. Rozstepy staly sie bardziej wygladzone tych mniejszych praktycznie juz nie czuje. Do tego staja sie mniej widoczne. Bo po porodzie to tak jak wy.. Patrzec na siebie nie moglam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338675 przez ewelciaM.
aanaa a ile razy dziennie go używałaś ??





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338689 przez aanaa
Ja uzywalam dwa razy dziennie przewaznie z rana i wieczorem choc mi sie zapominalo czasem.. Tam napisane jest ze mozna uzywac tylko raz dziennie ale dla lepszych efektow mozna dwa. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339069 przez ewelciaM.
wypróbuje, może mi też pomoże :) bo na różnych ogólnodostępnych kremach się zawiodłam, a o tym jeszcze nie słyszałam :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339283 przez aanaa
No tez siostra pierwszy raz o tym mi powiedziala :) Do tego czesto masuje brzusio bo tam je mam :) I myslalam ze juz takie straszne beda dzieki Bogu pomaga hehe :) A cenowo mozna roznie znalezc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339314 przez misia88
To ja już nie wiem co jest "sprawcą" tych rozstępów. Moja mama ma mnóstwo, mi póki co udało się uniknąć... Chociaż na udach w trakcie dojrzewania kilka wyskoczyło... Jeszcze 6 tygodni do porodu, mam nadzieję, że już żaden "gniot" nie wyskoczy :P
Aaaa... jeden symboliczny mam na boczku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339381 przez aanaa
No moja mama po pieciu dzieciach miala tylko dwa hehe ;p i to gdzies na boku malo widoczne ;p Zalezy duzo od skory a ja zawsze mialam taka glupia skore..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339433 przez ewelciaM.
misia88 jak byłam w 34 to byłam już cała obsypana więc może cie ominie :) moja mama po 3 ma tyle co ja po pierwszym może mi się już nie porobią nowe przy następnej ciąży ;) w sumie to już nie ma gdzie hehe :p





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339454 przez aanaa
No mnie gdzies w 7 miesiacu wysypalo hehe ;) Obys dziewczyno miala szczescie.. ;p Kolezanka co lezala ze mna na sali dostala tylko na piersiach bo brzuch smarowala praktycznie od poczatku za to druga kolezanka tez smarowala od poczatku i dostala ;) Wiec.. Jak maja byc to bede hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #371186 przez Kasiulka
hej dziewczyny :)
Ja całą ciążę bez rozstępów a teraz na samej końcówce zaczynają mi się robić koło pępka :( smaruje się kilka razy dziennie oliwką , na przemian z mama perfecta, ale i tak się zaczęły robić. NIe przytyłam dużo, w sam brzuszek mi poszło. Co radzicie? Czy którejś z Was udało się pozbyć już istniejących rozstępów ? Poradźcie coś, bo jestem załamana tym :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #371800 przez misia88
W ciąży nie miałam rozstępów. Jak na razie jest 5 tygodni po porodzie i nadal ich nie ma. Nadal smaruję się kremami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl