BezpiecznaCiaza112023

rozstępy

11 lata 1 miesiąc temu #585403 przez avocado92
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić produkty mustella na rozstępy, co prawda cena nie jest za tania ale starczą na prawdę na długo i przynoszą świetne efekty-jestem w 7 miesiącu i rozstępów jako takich jeszcze nie mam chociaż mogą oczywiscie się pojawić do 9 miesiąca. ale wychodze z zalozenia ze lepiej zaplacic wiecej za produkt ktory poskutkuje niz 2 razy mniej za cos co nie zadziala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587477 przez Magdalena9t
Hej :) na rozstępy używałam produktu Perfect mama, AA niestety nie zauważyłam większej poprawy :(
używam codziennie oliwki,żeby skóra była nawilżona :)
i od 5 dni zaczęłam używać Bio-Oil ( www.bio-oil.com/pl/application/stretch-marks )
znajoma używała i rozstępy rozjaśniły się i poprawiła się jędrność skóry, zobaczymy jak będzie u mnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707840 przez Kasiulka
A byłyście może z tym u kosmetyczki, albo u dermatologa? Byłyście na jakiś zabiegach medycyny estetycznej?
Bardzo proszę o odpowiedź! Co jest godne polecenia? Dla mnie wielką różnicę zrobi już drobna poprawa wyglądu ciała (brzuch i piersi mam tak zwiotczałe że szkoda gadać, o rozstępach nie wspomnę...)
doradźcie jakiś zabieg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979783 przez macierzanka
Czy ktoś z was próbował naświetlania laserem. Podobno to jest bardzo skuteczna metoda pozbycia się rozstępów. Jak jadę do pracy to mijam salon w którym jest reklama usuwania rozstępów w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej. Nie wiem jak długo trzeba na takie coś chodzić by efekt był wyraźny i trwały. Może próbowałyście tej metody. Ja mam rozstępy nie tylko na brzuchu, ale też na piersiach i biodrach. No ale na brzuchu to widać. Nie chcę ciągle paradować w kostiumie jednoczęściowym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011019 przez Hanzel01
Ja zaczęłam smarować rozstępy na moim brzuchu (tam były najgorsze) po połogu, trochę ćwiczeń i teraz już lepiej to wygląda. Szukając więcej informacji na temat walki z rozstępami trafiłam na fajną stronkę medium.com/@UsuwanieRozstepow często korzystam z rad opisanych na tej stronie i muszę stwierdzić, że po dwóch miesiącach mój brzuch dużo lepiej wygląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1045270 przez demoniqe
hej, ja używałam w ciąży Musteli na rozstępy od 3 miesiąca i jakoś się uchroniłam w większym stopniu. Mam ze 3 może niewielkie ale jednak :)

Nie wiedziałam wtedy jednak, że istnieje coś takiego jak kolagen. Kolagen kolagenowi też niestety nie równy, ale zakochałam się w kolagenie grafitowym, który dodatkowo zawiera w swoim składzie melaninę i jest bardzo dobry na rozstępy i przeciwko nim. Jest też super na blizny, przebarwienia, choroby skóry. Polecam. Ja już dziś bez kolagenu żyć nie mogę :) polecam kolagen Perfect Coll rybi, w 100% naturalny i nie hydrolizat tylko hydrat. A różnica jest bardzo znacząca. Hydrat zawiera cząsteczki wody niezbędne żeby kolagen był przyswajalny przez organizm. W większości kremów sklepowych niestety mamy hydrolizat który ma zniszczoną strukturę przestrzenną. U mnie ze kolagen Perfect Coll ze zniżką 40%
http://kocenko_p.perfect-coll.pl/shop/product/22/139,pc-kolagen-grafitowy-32-c.html
są różne pojemności. Ze zniżką 40%:
50 ml - 60 zł
100 ml - 96 zł
200 ml - 159 zł

Grafitowy pomaga też na odciski na piętach i naszym dzieciakom jak się uderzą. Jak posmarujemy od razu miejsce uderzenia, siniak się nie rozleje i nie będzie guza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062251 przez aneta86
A nie probowalas zadnych masci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065174 przez wyjur
Ja stosowałam kremy przeciw rozstępom ale niestety jakieś się mimo wszystko pojawiły. Po porodzie smarowałam się kremem http://www.e-zikoapteka.pl/mustela-maternite-serum-korygujace-rozstepy-75-ml.html i muszę przyznać, że rozstępy zrobiły się bladsze. Także polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066014 przez KarolineCZ
Niestety ciężko walczyć z rozstępami. Dla mnie kremy nie działają. Najgorzej jest po ciąży - rozstępów nagle przybyło, co robić? Poczytajcie o laserowym usuwaniu rozstępów, taki zabieg wykonują między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Dysponują nowoczesnym laserem ResurFX. Aby efekty były jak najlepsze, powinno się wykonać serię 3-5 zabiegów. Myślę, że warto spróbować. Efekty szybko przyjdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066023 przez kasia111
Najlepsze na rozstępy działanie ma ruch, aktywność fizyczna. Żadne kremy czy olejki tylko sport.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066872 przez antosia
Używajcie żelu do masażu HB, wtedy będzie wszystko w porządku.
Sama doskonale wiem, jak to wyglądało u mnie. Musicie używać tego przez całą ciążę, docelowo na pewno będzie zdecydowanie lepiej, ale jeśli chcecie mieć święty spokój, to po prostu od A do Z musicie postawić na jakość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066875 przez misiu
Najlepszy na rozstępy jest kolagen - jego braki odpowiadają za powstawanie rozstępów. Żadne ćwiczenia, ziółka, lasery itp. nie poprawią wyglądu już istniejących i nie zapobiegną powstaniu nowych, jak dostarczenie skórze brakującego kolagenu, czy to w tabletkach czy w formie maści. Ja zaczęłam nakładać na moje balsam z kolagenem i zauważyłam dużą poprawę, widocznie się zmniejszyły, a świeże się nie powiększają. Do tego wzmacniam jego działanie balsamem Mamas z olejkiem kokosowym i jestem zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #1067051 przez ulke
No niestety ale jeśli chodzi o kosmetyki to nie liczcie, ze za ich pomocą będziecie w stanie pozbyć się rozstępów... Jest to zaburzenie w kolagenie, a kosmetyki mają w sobie zbyt duże cząsteczki aby dostać się do głębszych warstw skóry...

Polecam raczej zabiegi takie jak
dermapen
laser
ewentualnie mezoterapia igłowa
citymag.pl/mezoterapia-iglowa/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067110 przez kadma
Smarowałam brzuch jeszcze w ciąży olejkiem bio -oil o którym tu już wspomniano i powiem że na pewno działa zapobiegawczo bo żadnych rozstępów nie mam, sprawia też że blizny się redukują, smarowałam nim tą po cc i jest dużo mniejsza i węższa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067115 przez sandrafur
U mnie duże efekty dał olej kokosowy, ale ten nierafinowany rzecz jasna.
Warto też wykonywać ćwiczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl