BezpiecznaCiaza112023

laktatory i inne przydatne!!!!!!!!!!!!!!!!!ważne!!

11 lata 3 miesiąc temu #518029 przez SisiBabyCare_pl
Ja od siebie mogę polecić niezwykle wygodny i łatwy w obsłudze odciągacz/laktator pokarmu bateryjno-sieciowy SBC604 Sensual. Dzięki małym rozmiarom i nowoczesnemu wyglądowi idealnie nadaje się dla tych którzy szukają małego i podręcznego urządzenia. Posiada pełną regulację siły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585399 przez avocado92
Ja dostałam jakiś czas temu laktator Philips Avent Natural i bardzo się ucieszyłam go na wielu forach znalazłam wiele pozytywnych opiini poza tym wiele znajomych również polecało mi ten laktator.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703873 przez Dave
Podczas karmienie piersią laktator jest niesłychanie przydatny.
Dzięki niemu możemy np. wyrwać się z domku :)

Ja szczerze mogę polecić laktator LOVI Prolactis lovi.pl/pl/produkty
To laktator dwufunkcyjny, czyli ręczny i elektryczny w jednym.
Ma świetne funkcje, które umożliwiają ściągnięcie więcej mleka w krótszym czasie
Mi się super sprawdza!!!!
Szybko i dokładnie ściąga mleczko:-)

A tu możecie przeczytać więcej na jego temat, jak mi się sprawdził, co jest fajne, jak działa:
recenzje.wrolimamy.pl/produkt/laktator-lovi-prolactis/



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #729063 przez Tenka
Od niedawna jestem mamą i mam problem z nadmiarem pokarmu dla Anii. Czy laktator jest dobrym rozwiązaniem tego problemu?

Dziecko - największy skarb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #729269 przez ranusia
oczywiście że tak. ściągasz nadmiar pokarmu, tylko do momentu jak poczujesz ulgę w piersiach i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #729275 przez madziaska
Ja tez mialam duzo pokarmu, ale piersi dziwne ;) Tzn, mleko wogole mi nie cieklo, choc bylo go bardzo duzo, laktatorem nie moglam nic odciagnac, zarowno recznym jak i elektrycznym. Reka sobie pomagalam ;) No, ale ja to dziwny przypadek ;) Niestety z domu wyrwac sie nie moglam, bo jak sciagnelam 20 ml to byl sukces. Pokarmu mialam bardzo duzo, karmilam rok ;) Nie karmie juz 9 miesiecy, a pokarm nadal jest ;) Jak juz pisalam, dziwny ze mnie przypadek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #729899 przez Tenka
ranusia napisał:

oczywiście że tak. ściągasz nadmiar pokarmu, tylko do momentu jak poczujesz ulgę w piersiach i tyle.


Dzieki. Może to troche infantylne pytania, ale ile to może trwać, czy to boli, ile pokarmu można ściągnąć. Czy to bezpieczne? Nie ma przeciwskazań?

Dziecko - największy skarb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #729916 przez ranusia
no wiesz, to zależy ile masz mleka... jak masz guzy na piersiach i dosłownie czujesz że za chwilę eksplodują a podczas sciągania mleka czujesz że robią się lżejsze to znaczy że już. oczywiście dłuższe ściąganie pokarmu podkręci Ci laktację :)

przeciwwskazania do ściągania pokarmu? nie słyszałam o czymś takim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #730775 przez Tenka
Ok ranusia. A czym sie kierować kupując laktator, jaki bedzie najlepszy?

Dziecko - największy skarb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #730922 przez ranusia
to zależy do czego będziesz go używać... jeśli będzie Ci potrzebny tylko w wyjątkowych sytuacjach to ręczny wystarczy.. jeśli planujesz używać go częściej to lepiej zaopatrz się w elektryczny..

co do firmy to mi mąż kupował laktator, kupił najtańszy ręczny lovi i jestem z niego bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731104 przez Dave
Ja mam elektryczny LOVI Prolactis. Jest super. Może być ręcznym i elektrycznym, taki 2 w 1 :laugh:

Używam w domu, na wyjeździe wszędzie gdzie może zajść taka potrzeba. Najczęściej w celu odciągnięcia nadmiaru pokarmu, z myślą o zrobieniu zapasów a teraz chcę podkręcić laktację :laugh:

Polecam lovi.pl/pl/produkty



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800680 przez hakuna.matata
Moim zdaniem jeżeli chodzi tylko o odciąganie nadmiaru pokarmu to powinien wystarczyć laktator ręczny.

W moim przypadku przydał się elektryczny, ponieważ zamrażałam sporo mleczka, bo często wychodziłam bez dziecka. Od 5ciu miesięcy używam Lovi prolactis. Fajny, bo w domu korzystam właśnie z elektrycznego, a jak wychodzę, to biorę go do torebki, można go używać także ręcznie.
Odpowiadając na pytanie: odciąganie pokarmu nie boli, nadmiaru pokarmu też nie ;) Lovi jest delikatny, dzięki temu, ze można ustawić siłę ssania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806156 przez Dave
POdzielam zdanie Hakuna Matata - Prolactis jest świetny. Szybki i delikatny, a zarazem mocny.
A do tego w komplecie jest butelka Madeical, która jest doskonała. Używamy już dłuuugo i jestem mega zadowolona!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #987974 przez martyna10146
Dla mnie laktator był jedną z najbardziej przydatnych rzeczy po porodzie. Mam elektroniczny laktator Lovi Prolactis i jestem z niego bardzo zadowolona.
Zalety:
- bardzo szybko odciąga mleko
- odciąganie nie boli
- ma regulowaną siłę ssania
- jest opcja stymulacji brodawek
- działa na zasilanie sieciowe i na baterie
- można go przekształcić w laktator ręczny

Wady:
- dość wysoka cena ale jest jej wart

Ja ogólnie polecam zaopatrzyć się w laktator, bo gdybym go nie miała to nie wiem czy mogłabym karmić córkę piersią po niespodziewanej cesarce. A tak to troszkę pobudziłam laktację, postymulowałam sutki i teraz wszystko jest super. Polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl