BezpiecznaCiaza112023

Włosy doczepiane jako clip?

6 lata 8 miesiąc temu #1064851 przez SanN
Słuchajcie może nietypowe pytanie, ale je zadam, czy któraś z Was kupiła kiedyś produkty tego typu jak naturalne włosy na clip - https://besthair.pl/product-pol-149-Wlosy-naturalne-doczepiane-Clip-In-50cm-100-gram-kolor-12.html u mnie problem polega na tym, ze mam bardzo rzadkie włosy więc chce to jakoś ukryć, a że można kupić takie naturalne na clip to zastanawiam się czy nie warto spróbować kupić czegoś takiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #1066249 przez miriam
Moja siostra ma podobny problem do Ciebie i też właśnie sobie kupiła takie "doczepki" w http://remy-hair.pl . Fajnie jej włosy wyglądają, naturalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069745 przez miriam
Jak włosy są rzadkie to prędzej sprawdź co jest tego przyczyną, bo to może być jakaś choroba która objawia sie m.in. osłabieniem włosów. Wóczas żadne doczepki tylko leczenie oraz medyczna peruka perukikrakow.pl/medyczne-peruki/ . Tutaj zrealizujesz recepty na nfz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070335 przez tessa
Moim zdaniem nie ma co stosować takich doczepów. Jeszcze bardziej osłabią włosy. Postaw na fryzury dodające objętości. Może takie z opaską: dom-ogrod.com.pl/7-pomyslow-na-fryzure-z-opaska/ ? Myślę, że odwróci uwagę od cienkich włosów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070455 przez kalina27
No nie wiem, raczej wolę zadbać o swoje naturalne włosy. Zresztą ostatnio miałam okazję zobaczyć ciekawe i modne upięcia. Możecie zobaczyć same o www.biotebal.pl/pielegnacja-wlosow/fryzj...lugie-wyczesany-vlog tutaj. Co ważne, wszystko w tym przypadku pokazane jest bardzo dokładnie, bo krok po kroku. Tak przy okazji tego tematu, jakie upięcia wy najbardziej lubicie? Może jesteście w stanie mi coś jeszcze polecić? Napiszcie, może mnie to zainspiruje do czegoś nowego. Dzięki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 4 miesiąc temu #1071615 przez gondziakowa
nie podobaja mi sie takie doczepy sa brzydkie nienaturalne i sztuczne... jesli masz slabe wlosy to zadbaj o nie jest masa dobrych kosmetykow ktore pomoga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071637 przez mama3wampirow
a czego warto uzywac z kosmetykow w przystepnych cenach'?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071665 przez gondziakowa
najlepsze sa kerastase www.notino.pl/kerastase/?exp=kerastase warto polowac na promocje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 2 tygodni temu #1080499 przez Quake
Ja bym w ogóle nie doczepiała włosów, zresztą to niszczy naturalne włosy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl