BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #886760 przez GabrysiaSta
Tabelka lutówek

docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0

przydatne rzeczy:

docs.google.com/spreadsheets/d/1RE9y6L0j...LWrHq3cJs/edit#gid=0


Witam,

01.06.2014 na teście ujrzałam 2 upragnione kreseczki, Mam nadzieję, że niedługo dołączą się kolejne mamusie.
Czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886884 przez Edi28
Jejku jej już lutówki 2015 :-) Gratuluję dwóch kreseczek :-) Życzę spokojnych 9 miesięcy :-) Oby szybko dołączyły kolejne mamusie :-) Luty to przepiękny miesiąc :-)
Lutówka 2014 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886906 przez zubi
GabrysiaSta na pewno szybko zapełni się wasz wątek nowymi przyszłymi mamami. Ja w zeszłym roku o tej porze jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży, Tak jak Edi życzę dziewięciu wspaniałych miesięcy zakończonych szybkim i bezproblemowym porodem.

U ciebie to już trzecia ciąża więc może chłopczyk tym razem :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886974 przez GabrysiaSta
zubi nie ukrywam, że by się przydał ;) chociaż po dziewuszkach ciuszki mam i znam cały proces obsługi. A chłopczyk może przy nich zrobiłby się zniewieściały ? ;)
Edi28 zapowiadają się burzliwe miesiące.. właśnie od wczoraj jestem na antybiotyku bo mam anginę :( jestem strasznie przerażona ale wierzę, że będzie dobrze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887022 przez natB
Jej jej super :D... urodzilam 7 miesiecy temu, ale zawsze z lezka w oku czytam nowe watki Mamusiek :D... i tutaj bede zagladac :)...

Gabrysia zycze w takim razie synka :) duzo duzo zdrowka :) powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887112 przez Edi28
Gabrysia dużo zdrówka oby angina szybko minęła a fasololek rozwijał się zdrowo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887544 przez magda113
Witam ja ujrzałam dzisiaj 2 kreseczki .Mam już dwójkę dzieci 15 lat ,i 12 lat .Mam 37 lat i tylko mój wiek sprawia ,że bardzo sie boje jak to wszystko bedzie .Pozdrawiam ,bedę tu dośc często gościć Magda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #887672 przez GabrysiaSta
Witaj magda113! Serdeczne gratulacje oraz życzę Tobie spokojnych 9 mies. ! Cudna jest chwila pojawienia się tych II kreseczek! Na pewno wszystko będzie dobrze. Bardzo się cieszę, że jest nas już dwie. :woohoo:
Edi28 angina powoli mija, dziękuję mam tylko nadzieję, że tym antybiotykiem nie narobiłam nic złego :( ale niestety inaczej nie dało rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887906 przez magda113
Witaj Gabrysiu ja też bardzo Ci gratuluje ,kiedy idziesz na pierwsza wizytę do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887992 przez GabrysiaSta
Witaj!
Wizytę miałam wcześniej już umówioną na poniedziałek 09.06 i tak też się wybieram. A Ty już masz zaplanowaną? Napisałaś, że masz 2 dzieci są to dziewczyny czy chłopcy? Ja mam szczęście rodzić w lutym, kolejny 3 dzieciak będzie z tego miesiąca :silly:
A i co do wieku to bym się nie obawiała, a dziecko jeszcze tylko odejmie Tobie lat! Ja mam 32 i liczę, że odmłodnieję :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888021 przez Deta1987
Hej dziewczyny ja rowniez Wam zycze spokojnych tych 9 miesiec zobaczycie szybko czas zleci i maluszki beda z Wami :-) Pozdrawiam Mama Luty2014
Podziękowania: agula 30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888163 przez magda113
Cześć syn ma 15 lat i jest z lutego, a córka z czerwca.Nie mam jeszcze umówionej wizyty ,nie wiem właśnie kiedy żeby nie bylo za wcześnie.Z jakiego miasta jesteś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888204 przez GabrysiaSta
Magda to raczej co do płci to nie masz aż tak wielkich wymogów, no chyba, że jakieś osobiste preferencje :lol: . Mieszkam niedaleko Elbląga. Słyszałam kiedyś opinie, że jak w poprzednich ciążach nie było komplikacji to tak 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce. Wiem, że dużo dziewczyn robi test z krwi 2 razy w odstępach 2 dniowych aby wykluczyć ciążę pozamaciczną. Nigdy tego nie stosowałam zawsze wierzyłam, że wszystko będzie dobrze i się za bardzo nie przejmowałam. Ale chyba wiek i więcej informacji docierających z różnych stron sprawiają, że teraz bardziej się wszystkim przejmuję! Ale i tak wierzę, że szczęśliwie zakończenie będzie w lutym 2015!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888966 przez meli1990
GabrysiaSta i magda113 Gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888976 przez majka1987gnoWlkp
no Laski tylko pogratulować 2 kresek :) co do wieku- nie przejmujcie się tak bardzo- w tej chwili lekarze zwracają szczególną uwage na wszystko :*
meli coś mi mówi że dołaczysz do tego wątku już za nie długo :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl