BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

11 lata 1 miesiąc temu #589484 przez Marysia27
Ależ się obudziłam :D wszystkiego najlepszego :D!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #609159 przez raczek10
witajcie cisza tu jak makiem zasiał . :( ja często tu zaglądam tylko coś zalogować sie nie mogę ni w zab . u nas tak sobie zima jak diabli tak jak wszędzie swięta mineły szybko . nawet nie mogłsam wam złożyć życzeń . zuzia nasza ma ospę i jak narazie siedzi w domku do przedszkola nie chodzi . czekamy aż jej przejdzie . potem znowu pójda do przedszkola razem z Jasiem .odezwijcie sie tu czasem

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #609238 przez Katarzynka
no nikogo nie ma tu to mi nie ma o czym pisać. u nas święta nie spokojnie :-) i dzieciaczkiem ma szczęście zdrowe. A dla Żuzi zerówka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613827 przez Marysia27
Zdrówka dla młodej :) A tak jest Raczku, po prostu zaginęły gdzieś nam i Martuska i batmanik- do tej pory nie wiem co tam u niej bo leżała w szpitalu, głucho tu i smutno, minęły czasy świetności :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #624604 przez Katarzynka
hej dziewczynki co tam u was i dzieciaczków? jak tam pierwsze dni wiosny i spacerki?
My wychodzimy codziennie i to prawie na cale dnie na spacerki. Kinga biegną wpada w kałuże wraca z mokrymi nogami i gumowiczki nie pomagaja. (pokazuje ze ma i może zejść) tylko ze jak wejdzie to woda chlapie wyżej głowy :-)
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #624692 przez raczek10
no cześć dziewczyny u nas tez już jest wiosna w końcu :laugh: Zuzia juz zdrowa tylko teraz Jsiek cały usypany w ospie jak biedronka . ale juz za tydzien będze po ospie . Marysiu no szkoda ,że dziewczyny znikneły :( Katarzynko widziałam twoje maluszki Kinia juz pannica że hej :kiss: ja nie moge wstawic zdjeć moich maluchów coś sie mi nie dodaje wrrr. ale na agu kilka dodałam zapraszamy do obejrzenia Jaska i Zuzi :laugh: a co u nas super ja terraz ni9e pracuje i prawdo podobnie wrócw dopiero od września do pracy a tak to jest fajnie z maluchami czas spedzamy .pozdrawiam no i co u was :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #624694 przez raczek10
ups Marysiu jak twoje maleństwo :) rośnie wszystko ok.ależ ten czas szybko leci . Bartek to juz pewnie doczekac sie nie może rodzenstwa .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 10 lata 11 miesiąc temu #625144 przez Katarzynka
Dzień dobry no fajnie jest spędzać czas z Malutki bo ten czas jak są tacy malutcy już nie wróci. Ja uwielbiam z moimi skarbami siedzieć :-)
A jak tam Jaś chorobe wnosi, pewnie dzielnie w końcu chłopiec :-)
Marysia jak tam dzidzia już miałaś połówkowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #630678 przez Marysia27
Cześć dziewczyny :) połówkowe jeszcze nie, bo to 15 tydzień, ale z dzieckiem wszystko dobrze. Ja drugi tydzień choruję na zapalenie gardła a jeszcze dziś jak na złość złapałam jakąś grypę żołądkową- same wiecie z czym to się wiąże :( Niech Jasio szybko wraca do zdrowia, u mnie Bartek też z daleka od chorób się trzyma, i mam nadzieję ze tak zostanie. A czy cieszy się na dziecko to nie wiem, bo nie licząc kilku (kilkunastu przy dobrym dniu) słów jakie wypowiada to ciężko wywnioskować. Boże, kiedy zacznie on normalnie gadać?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #631171 przez Katarzynka
Zdrówka Marysia :kiss:
Kinga też mało mówi ale z dnia na dzień pojawia sie nowe słowo więc sa szanse ze coś z tego będzie :) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #631277 przez Marysia27
A u mnie jak na złość Bartek jeśli już powtarza cos od siebie, to słowa "nieużyteczne" np dźwi- dźwig, bawan- bałwan, nanan- banan a tak to nie mogę powiedzieć żeby był papug i chętnie cokolwiek powtarzał. Kinga jaki ma zasób słów? w sensie kilka czy kilkanaście? Mój m kilka wyraźnych i zrozumiałych, a reszta po swojemu brum brum, to samochód, umie powiedzieć auto, ale nie chce tego słowa używać, czasem mam ochotę rwać włosy z głowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #631387 przez raczek10
cześć dziewczyny :laugh: my dalej siedzimy w domu i czekamy aż ta ospa sie w końcu skończy mamy jej juz dośc . :angry: a tak to już lepiej jest myśle ,że w czwartek Jasiek z Zuzia już pójdą do przedszkola . Marysiu nie martw sie dzieci szybko sie nauczą mówić . nasz Jasiek to juz dawno wszystko mówi nawet umie mówić rrr ale nie zawsze np. jakmówi dobra to mu ładnie wychodzi ale jak krowa to mu wychodzi klowa :laugh: no i mamy pewien etap za soba otóz od piątku jesteśmy bez smoczka a ciężko było namówić jasia żeby oddał dla myszek no i myszka mu cos za smoczka obiecała przyniesc wymarzoną kopare bo mój Jasiu zakochany jest w koparkach i traktorach . Jak JAsiek z Zuzią pójdą do przedszkola to znowu będe sama w domu ale jakoś damy rade . pani w szkole będzie miała zajęcie bo Jasiek i jeszcze taki Kubuś są najmłodsi w grupie ale z Jasiem nie było problemu chłopak na 5.samodzielny jest wszystko ja siam :laugh: u nas Jasiek między dorosłymi i może dlatego więcej mówi od swoich rówieśników .a jak skarży i fochy strzela.uwielbia jeżdzić na zakupy do marketow . Marysiu już :ohmy: 15 tydzień . Batmanik moze bez neta została i nie może do nas zajrzeć :dry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #631426 przez Katarzynka
U Kingi to różnie umie dużo słów mówić ale jej się nie chce. Powie np. Babcia, Ciocia albo czyjeś imie jak coś za to dostanie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641975 przez Katarzynka
Hej a gdzie się podziewacie :unsure:
Co tam u was i dzieciaczków :side:
U nas super pogoda i całymi dniami w ogrodzie siedzimy :woohoo: ja na huśtawce a małych wszędzie pełno najwięcej w piaskownicy :laugh: i z psami się bawią. Chodzimy na spacerki Mati w wózku a Kinguś duża panna już sama spaceruje (nawet spore odległości pokonuje i się nie męczy)
:) :laugh: :lol: :silly: :kiss: :blink: :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #668434 przez raczek10
cześć dziewczynki kochane. :) ja bez neta siedze no i trochę zmian u nas ja przez maj pracowałam na zastępstwie a tak to ok . Marysiu suwaczek twój pięknie odlicza czas 21 tydzień super a co u was . Ja jade za tydzień do pracy do Szwecji więc się odezwe do was dopiero w sierpniu :) :) :) piszcie co u was może z tetefonu do was zajżę pa . :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl