BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 4 miesiąc temu #937574 przez haniaa
Monia mojej siostry synek 14 mies,pierwszy raz zawiesił się z oddechem dość niedawno i normalnie padł na podłogę,Lekarka powiedziała jej ze w takiej sytuacji trzeba z całej siły dmuchnąc w
twarz

Lenka tez marudna,nie chce zbytnio jeść i tylko by na rękach siedziała,Tez dzisiaj zrobiła 4 kupy wiec jak tak piszecie to chyba coś w powietrzu jest, Wogole co było u nas z ta gorączka trzydniowa to nie wiem bo na koniec wyskoczyło tylko parę krostek, temp nie ma posiew moczu tez ok,Wiec jakoś dziwnie jeśli to była trzydniowka,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #937686 przez MoNiaaa
pysiaczek nie widać fotek:(

hania wiem ze trzeba dmuchnąć albo cos nagle zrobić żeby oddech zlapala ale za każdym razem coraz dluzej to trwa teraz już myslalam ze po pogotowie trzeba będzie dzwonic bo się nie ocknie ale przeszlo ale strachu było i pewnie będzie się jeszcze zdarzalo :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #937815 przez pysiaczek19918
Moniaa wiem właśnie. Niewiem czemu ale kilka razy próbowałam i niewstawialo dlatego wstawilam na fb.
Jeju to znowu stracha miałaś moze wyrośnie z tego tak jak mówisz.
U nas już dzisiaj kopy lepsze i nawet grzecxniejsza jest. Ale w nocy dala koncert nie mogla usunąć bo smoczka zgubilismy ( jak zwykle) meza wysłałam do apteki zeby kupił nowy i dopiero jaj wrócił usnela ze swoim moniem kochanym ehh jak to bedzie jak bedxiemy obstawiać... tragedia. O właśnie moje dziecko się wyspalo po 20min drzemki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #937829 przez MoNiaaa
no wyrasta się ale może nawet do 3 lat trwac az się boje pomyslec..
Zuzia poki co tez tylko ze smokiem zasypia mamy w domu w sumie 3 jeden na wyjścia i 2 w domu w razie jak się zapodzieje :P
Julka jak miała 1,5 roku się oduczyla stopniowo sama bo przegryzla i jej już nie pasowal a ja nowego nie kupiłam i w końcu wyrzucila :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938101 przez ElaM
No i sie pojawil :) jest białe miejsce na dziaselku na gorze :) ale u nas to nie wychodzą tak ekspresowo .
Monia oby wiecej takich sytuacji nie było !
Pysiaczek jak raz byłam u siostry to tez smoczek zgubiliśmy gdzieś w mieście a drugi sie zawieruszył to był taki lament tez siostrę wysłałam do apteki jakiejś całodobowej ale na szczęście po jakimś czasie usnął biedy zmęczony a siostra od razu wróciła bosasiada spotkała i pożyczył swojej córki smoczek to miałam na noc ,
A moj olgus dzis pierwszy kroczek zrobił ,szkoda ze nie widziałam bo do babci tak szedł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938268 przez Bella27
Hej mamusie!
Pewnie nikt tu nie zagląda przez weekend.Jasiem od piątku w nocy gorączkuje:-( najwyższa temperatura to 38,5, nie byliśmy u lekarza bo wiadomo weekend, a po nurofenie spada mu od razu.Dziś już lepiej bo ma 37 ale martwię się, lekarz dopiero jutro, myśle, że może to trzydniówka albo przez zęby...masakra nie ma nic gorszego niż chore dziecko.
Miłego weekendu kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #938318 przez haniaa
Bella my też tak miałyśmy z Lenka, zaczęlo się w piątek skończyło się w poniedzialek, przy czym we wtorek wyszło niewiele jakichś delikatnych krostek na brzuszku i plecach,w tym samym czasie tez zmieniliśmy mleko wiec do tej pory nie wiem od czego to było,Tez dawałam na gorączkę nurofen co 8 h,Moja Lekarka jak jej powiedziałam o temp ze max 38,6 było uparcie twierdziła ze to nie trzydniowka bo za mała temp,bo wtedy jest 38-40 st,tu dziewczyny pisały tez o mniejszych temp,Po trzech pełnych dobach powinno przejść jeśli to trzydniowka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938378 przez MoNiaaa
witam po weekendzie.
Zuzka zlapala starszny katar i jest masakra w nocy budzis ie ciagle bo nie może oddychać a sciagac nie bardzo chce sobie dac zresztą nie idzie bardzo tylko to co z wierzchu :( dawaliście cos dziecia na katar??
Bella oby u was tez szybko minelo bo chere dziecko to niejgordsze :(

myslalyscie jzu o prezentach na mikolaja?? u nas już babcia pytala wujek pewnie tez bedzide cos chciał kupic a ja nie wiem co??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938382 przez haniaa
Moniaa na katar jak zaleciła lekarka miałam smarować maścią majerankowa i krople euphorbiuml s,Na noc 2-3 krople jakiegoś olejku eukaliptusowego na wcik i położyć gdzieś niedaleko,Ja tak robiłam z oilolbas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938438 przez remiśleoś
Bella jak Jasiek? Lepiej?
Monia inhalacje n katar pomagaja z soli fizjologicznej i ten olejek tak jak Hani pisala.
U nas jakis pech.Od 3 dni zapalenie ucha ma Leos,ale juz lepiej.duzo lepiej.plakal,a raczej wyl z bolu a temp mial lekko wyzsza bo 37,8.
Remik ma astme! Masakra.dostal nowe leki,sterydy wziewne i lepiej nocami jest.nadal po wysilku,jak pobiega to kaszle bardzo.zobaczymy czy nie bedzke trzeba zwiekszyc dawki.a azs jest teraz chyba najmocniejsze.nigdy nie mial tak ostro jak teraz.niestety jak mu nie pomoga sterydy to bedzie trzeba sie do szpitala polozyc.plakac mi sie chce jak patrze na jego cialko.i tak sie drapie.zrobilismy testy z krwi i wyszla alergia na: bylice( chwast ktory rosnie wszedzie na rowach,pplach,obok naszego domu n polach jest tego mnostwo) plesnie,grzyby, marchew,seler,pietruszka,curry,rumianek,roztocza kurzu domowego,orzechy ziemne wloskie,sok pomaranczowy,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938459 przez pysiaczek19918
Moniaa u nas tez pytaja wszyscy co Zuxi kupic. Tesciowa ma kupic sanki i mowila ze moze taki samochód co sie nogami odpycha bo ostatnio bylismy u znajomych i strasznie jej się podobal. A jak nie teściowa to my moze ten samochód kupimy. Pomyśl co najbardziej by się wam przydało i tak zeby się dzieci cieszyły. My wogole ze znajomymi robimy mikolajki bo wszystkie dzieci w podobnym wieku. Ciekawe czy Zuzia nie będzie się bala mikołaja:).
A w sobotę mamy wyjście z mezem do znajomych i Zuzia zostaje z babcia na noc ciekawe czy da rade bez mamy:).

Remis ojeju to się porobiło. Cos strasznego jak dziecko choruje a Tobie dwójka bidulko. Trzymam kciuki żeby obeszło się bez szpitala bo tam to już wogole meczarnia nie tylko dla dziecka ale i dla rodziców. A jakie testy robilas? Bo nam alergolog zlecil panel atopowy. I u nas koszt okolo 180zl. A ty ile placilas i ile alergenów bylo? U nas 30.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938494 przez Bella27
Hej dziewczyny
Ja tylko na sekunde, jutro spróbuje nadrobić.Jasiek ma zapalenie gardła i antybiotyk niestety, do tego lekarka słyszała szmery na serduszku i po chorobie czeka nas kardiolog.Mały nie chce jeść tak go boli to gardło...masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #938505 przez Anitulka
No to chyba nadszedł sezon chorobowy, bo Pola od rana z kararem a teraz az oczka cale czerwone tak biednie wyglada :(

Remis, strasznie Ci współczuję Kochana... Zycze Twoim chlopcom masę zdrowia :* a powiedz mi jak u was Leos znosi inhalacje? Bo Pola za cholerę nie da zblizyc do siebie maseczki... z odsysaniem tez jest wielki ryk, ale to juz na sile ja trzymam dla jej dobra... jutro dzwonie do lekarza...

Monia, Bella zdrowka dla Zuzki i Jasia :*

A! I jeszcze tą maść majerankowa smarujecie pod noskiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938732 przez Bella27
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy!Jasiek wczoraj dostał dwa razy antybiotyk(pochodna penicyliny) dziś rano dostał wysypkę, lekarka kazała przerwać antybiotyk bo stwierdziła, że to może być trzydniówka.Proszę napiszcie jak wyglądała wysypka u waszych maluchów i w których miejscach wystąpiła.Jasiek ma na plecach,pupie pod szyją i na główce, wygląda to jak takie placki czerwone w niektórych miejscach takie skupisko krostek...nie wiem czy to trzydniówka czy uczulenie na penicylinę...masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #938787 przez Anitulka
Bella, u nas wysypka zaczela sie od brzuszka, pozniej plecki i na koncu boki glowki. i wygladala tak jak na zdjeciu (znalezione w necie)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl