BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 4 miesiąc temu #943570 przez MarzenaBZ
Cześć, Sabina ja też czekam z rozszerzeniem diety do 6 mż:)
Moja Emilka też już wygłasza spore przemowy., Ale najlepsze,że tak się pręży i próbuje usiąść, że śmiać mi się chce. Bujaczek zrobił się już beeee, bo ona chce tylko siedzieć. A ja nie wiem czy tak mogę ją na kolanach trzymać na siedząco, skoro jeszcze sama nie siedzi:/
Ja tu jestem więc zawsze coś odpiszę:)
Forum szkoda ale ja już do fb się przyzwyczaiła i dużym plusem jest ta intymność-nikt z "zewnątrz" nas nie będzie czytać:)
Ale forum ma swój klimat i...suuuuwaaaaczkiiiii:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #943571 przez MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #943572 przez MarzenaBZ
:)
Nie dosc ze trzeba popychac posty to jeszcze nie moge wpisac kolejnego bo mi wyskakuje blad-ze duplikuje niby wiadomosci.....eh ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #943573 przez MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #943803 przez agnieszka89
Ale mnie tu dawno noe bylo
widze ze glownie fb działa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945568 przez magduska
Ale pustki :( a ja tak z sentymentu zagladam :) tu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945665 przez MarzenaBZ
Ja też z sentymentu zaglądam każdego dnia:)
Magdalen i Sabina - chodzcie na FB:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945701 przez Magdalen
Ja tez zagladam ale brak ochoty zeby pisac....
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945819 przez sabina211
Cześć, ja - o ile jestem w domu - zaglądam nawet kilka razy dziennie. Żal mi tego forum, trochę brakuje mi tego, co u Was i maluchów, ale na fb się nie zarejestruję, bo mamy z mężem zasadę nierejestrowania się w serwisach społecznościowych. Mój mąż pracuje w branży informatycznej i przekonał mnie, że ochrona prywatności w internecie w ogóle, a w serwisach typu fb w szczególności nie jest możliwa. Nie można dać się zwariować, stąd moja obecność min tu, ale o fb zdania nie zmienię. Tak naprawdę więcej swobody i możliwości ochrony swoich danych jest na takich małych, lokalnych stronach jak ta.
Piszę to, żeby nikt nie myślał, że nie chcę mieć z Wami kontaktu. Chcę, ale nie przez fb. Jeśli forum, choć częściowo, się odrodzi będę w nim z przyjemnością uczestniczyć. Jeśli nie, trudno, choć żal....
A Kajetanek ma się świetnie, choć cały czas sporo ulewa. Ale rośnie, zmienia się, uczy nowych rzeczy...Fajnie jest. Ostatnio przeżył swoją pierwszą podróż pociągiem i to całe 300km (w obie strony 600). Wszystko się świetnie udało, Mały był grzeczny i bardzo zainteresowany nowymi doznaniami. A ja odwiedziłam koleżankę, do której się długo wybierałam.Bardzo psychicznie tam odpoczęłam i z przyjemnością wróciłam po 1,5 dnia do domu. A w domu mąż i starsi świetnie sobie poradzili.
Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam Wasze dzieciaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946484 przez MarzenaBZ
Czesc Dziewczyny...
Sentyment do forum pozostal...
Na fb tyle czasem produkujemy ze ciezko nieobecnym nadrobic wiec traci sie posty i poruszane tematy. No ale przyjelo sie juz gadanie tam i raczej pewnie juz tu nie wroci...
Czasem sie zastanawiam czy to bylo dobre,bo teraz tylko wisze na telefonie i ciagle dostaje powiadomienia,zeby nie przegapic niczego. Tu bylo latwiej.

Sabina a to mlody juz swiat zwiedza. My tez podrozujemy autobusami czesto i wychodzimy na dlugie spacery bo nosze Emilke w chuscie wiec nie mam ograniczen:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946510 przez maggi
Cześć dziewczyny. Ja tez dawno się nie udzielalam ale przyznam że z sentymentem zaglądam tu ostatnio co dzień. O fb mam podobne zdanie co Sabina wiec postaram się tez czasem cos tu napisac żeby forum nie umarlo bo to jedyne "miejsce" w sieci z ktorym sie zrzylam.
Moja Ola to juz kawal kobitki. Waży 7800, zaczęła przekrecac sie na boki i z pleckow na brzuch. Sporo się śmieje do swojej starszej siostry,na sam jej widok ma uśmiech. Juz nie mogę sie doczekać jak będą sie razem bawic. Nie dawno mielismy kolejne szczepienia,podstawowe plus rota a za 2 tyg.idziemy na pneumokoki.
Odezwę sie nie dlugo. Sorki za bledy ale z tel.pisze.

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946684 przez Ainoah
Ja też prawie codziennie tu wchodzę. Smutno, że na forum cicho... Sabina, podziwiam, że wybrałaś się w taką podróż z Kajtkiem. I świetnie, że udało się odpocząć. Jeśli chodzi o ulewanie, to Karolinka prawdopodobnie ulewała po witaminie D z kapsułek, tzn. po oleju którym są wypełnione. Teraz dostaje kropelki i jest naprawdę duuużo lepiej pod tym względem. Może u Was to też jest powód?
Karolcia też rośnie, dziś pierwszy raz przewróciła się z brzuszka na plecy. I śmieje się coraz więcej na głos, tak radośnie :)
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946767 przez Agnilla
moj maz tez pracuje w branzy informatycznej, ale mnie nie przekonał :P a na forum lipcowek oj daaaawno nie bylam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947227 przez martyska
I ja tu czasem zaglądam ale jakoś pisać mi się nie chce jak pusto .... na facebooku wiele się dzieje to nawet czasu nie ma na pisanie tu. A na facebooku nawet nie trzeba podawać swoich prawdziwych danych jak ktoś tak się boi o swoja prywatność ale to już każdego indywidualna sprawa .... :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947496 przez MarzenaBZ
Kochane Lipcoweczki ktorych nie ma na fb. Baaardzo prosze o glos na moja Emilke w konkursie. Bede Wam wdzieczna baaaardzoooo!
Buziaki i z gory dziekuje:)
kartkadomikolaja.interia.pl/pokaz/t/14ca...e8bf30bdc1010871b163

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl