BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #919534 przez agnieszka89
Dziewczyny ciężka noc przedemna Pies się. czegos napadł i zapadzil całe mieszkanie
synek wstał pojadl ale oczy jak 5 zł wcale mi się na spanie nie m

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919538 przez staślubania
Meniado, byliśmy na usg w połowie sierpnia. Mamy szeroko pieluchować do 17 września. Potem zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919564 przez rewelka1312
Hej dziewczyny ja sie wczoraj zawzielam i mala cala noc w lozecxku spala do 24 byla wojna ale od 24 do 4 spala sama i pozniej obudzila sie po 6 tej to ja wzielam do wiebie na przetrzymanie do 8 do jedzenia teraz zjadla i usnela na mnie i zaraz ja do lozeczka przeniose.
Ggabi a jak sie podaje twn viburcol caly czopek i ile mozna? Bo ja chce je zamowic.
Mam nadzieje ze dzis bedzie znow w miare taka noc a jutro z mala pierwszy raz sama jade na zakup i z siostra mojego i jedziemy do wiekszego miasta wiec ciekawa jestem jak to bedzie z mala:) wezme mleko ubranko wrazie czego i zobaczymy czy da mamusi zakupy zrobic bo cche jej juz na 68 nakupywac i dla mojego na urodziny bo w poniedzialek staruch 32 lata konczy:)
Agnieszka tez ostatnio taki kombinezonik z misia kupilismy:) tylko nie wiem na jaka pogode go zakladac:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #919566 przez ggabii
Witajcie. Masakra Agnieszka u mnie też znów ciężko. Mały zasnął po kapieli dopiero o 23 i spał grzecznie aż do 3. I potem już koniec. Pobudki co półtora godziny. A najlepsze jest to że jakoś jak w nocy się budzi to jego ciało przyjmuje podwójna masę i jest strasznie ciężki. Plecy to mnie tak szczypia że o spaniu na płasko to mogę zapomnieć, a i w sumie żeby się ułożyć jakoś do snu to też nakombinowac się muszę. Dobra koniec narzekania z rana. Przepraszam Was.
Ładna pogoda za oknem. Może i spacer się uda :-D

Agnieszka89 jaki kochany misio!!!!! Wspaniały ten pajac. Jak ja jestem zwariowana na punkcie tych ubranek z uszkami <3 a wczoraj moj pies też się nażarł jak świnia ale nie paskudził nic tylko się ruszać nie mogła baryła jedna i jak leżała na boku to tylko oczami ruszała bo na nic wiecej nie miała siły.

Rewelka na ulotce pisze że jeden czopek na dobe. Tak też daję jak jest taka potrzeba. Nie dziele ani nic bo potem to co zostanie to bedzie ciężko zaaplikowac kolejny raz. On i tak się cały nie rozpuści i wyjdzie z kupą. U nas wystarczy podać raz i jest ulga. Nie muszę przykładowo kolejnego dnia znowu to powtarzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919567 przez rewelka1312
Milego dnia:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919568 przez rewelka1312
Milego dnia:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #919577 przez Ali
Cześć dziewczyny!
Mały śpi to mam chwilkę ;)
Wczoraj byliśmy znów u pani doktor, bo mały przedwczoraj wieczorem znów zaczął chrypieć. Na szczęście gardełko czyste, chrypa jest z jego darcia. przedwczoraj był taki niespokojny, że spał po max 15 minut i cały czas chciał być na moich rękach (tylko!). Myślałam, że oszaleje. Ale wieczorem padł i spał bardzo ładnie w nocy. Pani doktor przepisała mi też te czopki Viburcol, doraźnie po pół czopka, a jak nie poskutkuje to cały. Mały dostał tez kropelki na te te płynne kupki, bo juz ponad 3 tygodnie to trwa. I jeszcze rano wyskoczyła mu wysypka to dostał syropek, cos na bazie wapna odczulającego. Chyba moja wina, bo skusiłam się na ptasie mleczko ehhh.. Dziewczyny, które karmią piersią, czy trzymacie tak bardzo dietę? Bo ja tak, czasem jakiś grzeszek popełnię tylko, ale już mnie mdli na takie jedzenie i marzę o czekoladzie albo smażonym kotlecie ;) Włączacie coś stopniowo do jadłospisu? Bo ja chyba pomału zacznę...
MarzenaBZ odnośnie laktacji, ja piję tylko herbatkę laktacyjną z hipp. Pokarmu mam dużo, mały się najada, aż zwraca za każdym razem, niestety troszkę przepadlisty jest ;) Kuzynka doradziła mi też serki danio, chociaż nie przesadzam z tym , jeden dziennie wystarczy.
Misiana trzymam kciuki, żeby dziurki zniknęły! Głęboko w to wierzę! Ggabii zresztą służy za przykład:)
Rewelka wiem, co czujesz.. ja już też ledwo daję radę, ale cóż trafiły nam się takie wymagające dzieciaczki. Mój Andreas to wogóle czasem ma tak, że nawet u babci nie chce być na rękach, tylko u mnie. Taki mamin synek ;) też uczę go spać w łóżeczku i jest coraz lepiej, ale na noc zabieram go do siebie. Mojego nie ma jeszcze z nami, to może spać ;)
Misiana świetny kombinezon! Zresztą jak cała garderoba Twojego Igorka :kiss:
Lyanka, MarzenaBZ, Agnieszka89, Rewelka śliczne maleństwa :) Wszystkie kudłate jak mój ;) Gabi28 Oluś przecudny w tym bujaczku :) a jakie ma duże oczęta :) Ggabii Ty szczęściaro, Twój skarb taki samodzielny :)
A my wczoraj poznawaliśmy się z naszym psem, nawet Andreas zagrał z nim (i z mamą) w piłkę ;)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #919591 przez misiana
Hej ;*
nasza noc tez nie nalezala do najpiekniejszych. Mały jak zasnął po 18 to do rana 4 pobudki co 2-2,5 h ;(

Lyanka Dobrze, że małemu juz nic nie dolega ;) Andreasek taki słodki ! A ty laska niczego sobie, nie widac zebys rodzila kiedys hehe :D Co do diety powiem Ci ze ja jem wszytsko. Każdego dnia coś i patrze czy malem nic nie jest. Ostatnio miałam chęc na coś gazowanego a w domu nic innego oprocz puszki energetyka nie mialam i wypilam polowe.. bardzo sie balam ale nic malemu nie bylo. Wiem ze to nic zdorwego dla niego ale to bylo silniejsze ode mnie.. ostatnio jadlam ogorka malosolnego, boje sie jeszcze sprobowac kwasnej kapusty np. Winogrono, cola (w umiarze, pol szkl dziennie max), czekolada czy kilka chipsow, ostatnio nawet frytki-naszczesci malemu nic nie jest. Próbuj sobie powoli tez diete uozmaicac i obserwuj malego :)

Rewelka Lenka jak ładnie juz patrzy tymi swoimi wielkimi oczkami :) niepotrzebnie sie martwilas !

Załącznik nie został znaleziony


Miłego dnia ! ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919667 przez agnieszka89
Moj Kacperek wazy 5100 :)
A to co wygladalo na trądzik niemowlęcy okazalo sie zapaleniem skory najprawdopodobniej od plynu do kapieli zjaja wczesniej uzywalam Oilan i bylo ok Ale jak po odstawieniu zjaji jak nie przejdzie to zmieniamy mleko Po za tym mam masc przepisana i kropelki Mam nadzieję ze szybko przejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919672 przez misiana
Agnieszka mój maly tez mial uczulenie na wszytskie kosmetyki z Ziajki .. Zmienilismy na Nivea i jest spokój

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919685 przez MarzenaBZ
Dzień dobry!
Ja dziś późno się witam, bo dopiero znalazłam czas, żeby siąść przed komputerem.
U nas noc też ok. Pobudka była o 1 i o 6 rano. Oczywiście znowu przemokły mi wkładki, aż dziś poszłam kupić większe i grubsze.
Pogoda dzisiaj u nas cudna więc zabraliśmy małą na długi spacer. Zrobiliśmy zakupy, pozałatwialiśmy jeszcze kilka spraw. Kupiłam sobie bluzkę rozpinaną na chrzciny:) Będzie ładnie się komponować z moją ulubioną spódnicą:)

Ze spaceru wróciliśmy przed 13 - od 9 więc mała spała i do teraz marudziła. Ale właśnie przysypia mi na rękach, więc może ją zaraz odłożę.

Agnieszka prześlicznego masz syneczka Ja też uwielbiam "uchate" ubranka:)

Ggbii a te czopki są na zaparcia u maluchów???? Bo ja znalazłam na internecie że to jakieś czopki homeopatyczne na uspokojenie dla dzieci... i teraz już nie wiem. Bo to nie są te glicerynowe prawda??? Te z kolei sobie kupię, bo i ja mam teraz problemy, mimo że w trakcie ciąży czy przed nigdy nie miałam zaparć. Podobno po porodzie to norma...
Nie wiem w końcu co z tą kupką, bo Emilka w nocy trochę zrobiła,ale nie dużo...a do tej pory robiła sporo i często...

Ali ja właśnie popełniam grzeszki żywieniowe i teraz się winię za to zatwardzenie u małej. Czasem złapię czipsy czy czekoladę, łyczka coli czy piwa też się napiję, ale nie więcej...boje się zaszkodzić małej... Najbardziej ciągnie mnie do słodkiego, ja po prostu muszę po każdym posiłku przełknąć coś słodkiego, bo inaczej szaleję...straszne to jest!

Aha a co do psów żarłoków, to mój beagiel jest dopiero "świnia". Jeszcze teraz spasła się po sterylizacji (zrobiliśmy operację ze względu na przyjście dziecka). I wiecie, że my musimy kupować jej dosyć drogie karmy, obecnie kupiliśmy taką odchudzającą z firmy Brit! Porażka z tymi rasowymi psami, jeszcze ona ma dosyć wrażliwy żołądek i krzywą szczękę więc łyka powietrze i ciągle pierdzi... Wiecie jaki wstyd. Musimy ją zawiązywać w sypialni do łóżka i tam leży gdy przychodzą goście:D Chociaż ja wszystkim tłumaczę, że ona tak pierdzi, tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś nas o to posądzić mia :silly: :silly: :silly:

I tym optymistycznym akcentem żegnam się!
Buziaki i miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919705 przez Lyanka
Hej mamuśki :)
Synio mi zasnął, to mam chwilę dla siebie.

Dziewczyny, ja nie wiem jak wam udaje się być długo na spacerze. U nas max to 2h i do domu na cyca, bo inaczej krzyk :) a teraz już pogoda kiepska na karmienie na ulicy...
No i często się zdarza powrót na alarmie :)

Kolejna sprawa, to z ręką na sercu polecamdo czyszczenia niska Nosefrida. Gruszke wywaliłam, bo tylko synek mi plakal, a tu leży spokojnie i słucha co mu tam robią :) I ładnie wszystko można wyciągnąć. Przyznam, że na początku dość sceptycznie podchodziłam do tego ustrojstwa, ale teraz jestem bardzo zadowolona :)

Co do czopkow Viburcol, to nam pani doktor zapisała jako środek uspokajający przy mocnych kolkach. Nic nie wiem o tym, żeby pomagały na kupę.

Rewelja ależ twoja Lenka jest śliczna i jakie ładne oczęta ma :) będą chłopaki latać za nią hihih

Misiana jak ładnie twój synek uśmiecha się :) ja już nie mogę się doczekać kiedy i mój zacznie, bo jak na razie uśmiecha się tylko we śnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #919712 przez agnieszka89
lyanka tez czyszcze nosek frida najpierw mu wodę morska splikuje bo wtedy lepiej schodzi Mały jest przy tym grzeczny i nie płacze

rewelka mój kombineznik nie jest ocieplony w środku a we wtorek była z zimna noc wiec ubrałam go w niego do spania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #919729 przez MarzenaBZ
Ja czyszcze nosek aspiratorem z Canpola i tez go polecam. Nigdy nie uzywalam gruszki ale slyszalam wiele opini ze ciezko sie nia oczyszcza. Wczesniej pryskam do noska sprayem wody morskiej z firmy Sterimar. Zawsze mam stresa przed tym,jak mamto wstrzyknac malej do noska.

Zapomnialam przedtem napisac- Rewelka sliczota z Twojej corci;)

Lyanka,ja wlasnie tez czytalam ze te czopki sa na uspokojenie przy kolkach. Moze polozna mi doradzi cos z ta kupka. Chociaz czytalam w poradnikach o karmieniu piersia,ze dzieci moga nawet co 2dni robic kupke...wiec juz nie wiem...

Dziewczyny,ile razy byla u Was polozna? Bo ta ode mnie przychodzi dzis juz 3raz i zamierza byc raz w tygodniu do 6tygodnia. Bez sensu bo kogo pytam to byla 2-3 razy. Wydaje mi sie ze przychodzi tak,bo widzi ze jestesmy mlodzi i mieszkamy sami. Co mnie denerwuje bo dziecko jest zadbane itd.
A w ogole dzis zadzwonila,ze musi raz w tygodniu zobaczyc dziecko,wtedy jest spokojna. I jeszcze miala pretensje ze u lekarza nie bylismy. A przeciez bylam w 7dobie zycia bo 8wypadala 15sierpnia. Wkurzyla mnie. Zobaczymy co dzis wymysli. Ile u Was trwa taka wizyta? U mnie za pierwszym razem siedziala 2 i pol godziny. Nawet krocze mi badala. Ostatnio tak powywijala mi dzieckiem ze biedna caly czas wymiotowala,a jeszcze kazala ja do piersi przykladac... troche mnie te wizyty draznia... ale niech jej bedzie:) nic,czekam az mala sie obudzi. A skorzystalam z tej okazji i zrobilam pranie,wysprzatalam mieszkanie itd.

I jeszcze maam pytanie o to poporodowe krwawienie. Ile u Was trwalo? Wszedzie przestrzegajaze jesli nagle ustanie to zle. U mnie jest coraz slabsze,w sumie czasem przez dzien nie ma. Jest lekko przybrudzona podpaska albo jest plamienie jak na koniec okresu. Ale dzis np znow bylo krwawienie,wiec w sumie to nie wiem czy sie konczy czy nie. Ile trwalo u Was? Mi dzis stuknal 3tydzien od porodu.
Pewnie jeszcze wieczorem zagladne tu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919740 przez agnieszka89
Marzena ten polog to zagadka :) mi plamienie praktycznie ustalo potem się zaczęłoi ssię wystraszyłam Ale potem do ciemnej masy doszło ze poprostu polog się skończył i okres dostałam ;) (po 5 tyg)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl