BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

7 lata 11 miesiąc temu #1033995 przez aggi
maybeline rozumiem, dobrze że marysia to ma za sobą! A ja znów mądrzejsza na przyszłość jestem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1033999 przez asienka87
Witam :)
ale weekend szybko minął ;) w sobote byliśmy na parapetówie u siostry Ł i jej meża, Kubuś przespał całą imprezkę a Kacperek ładnie bawił sie z innymi dziećmi :) wczoraj był u nas kuzyn z żoną i synkiem i też chłopcy super sie bawili :) w ogóle moje dziecko takie grzeczne sie zrobiło, ze szok :) tylko kiepskie noce ma przez ząbki wiec i ja chodze niewyspana :(


meybeline a robiłaś badanie moczu? bo własnie Kacper też miał angine...a gdzieś od paru dni wkłada rękę do pampersa, chce jakby go zdjąć... czasem przy wycieraniu chusteczkami siusiuaka mi płacze i odsuwa się... też ma gorszy apetyt (ale jemu też piatki idą wiec nie wiem, czy nie od ząbków) ma okropny lejący katar i kicha, ale on zawsze przy zabkowaniu miał taki katar...ale to wkłądanie rączki do pampersa mnie zastanawia... w nocy budzi sie s krzykiem, ale to tez raczej od ząbków, bo paluszki wkłąda do buzi i pokazuje gdzie boli...

Inna śliczny kącik dla Nadii :) super, ze sie układa :)

Aggi maj nadchodzi, może w koncu uda sie nam spotkać rodzinkami w pszczyńskim parku :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034030 przez Inna607
Hej

Aggi narazie swoje planu wiąże z Czestochowaa co bedzie pozniej to czas pokaże:) do czasu sprawy separacji i alimentow na pewno zostaje tu.







Buziaki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034082 przez aggi
Czolem B) ból głowy coś mi dokucza, czyżby zmiana pogody :huh: ? dziś tak pięknie słonecznie.. ale przez okno :P Poza tym niewyspana jestem !! Moje dziecko o 2.30 rozpoczęło zabawę, śmiał się, śpiewał i w ogóle :huh: Poszłam do niego dopiero jak zapłakał... uwaga .. była wtedy 4 !!! :huh: :dry: a zasnął ostatecznie przed 5 :blink: :blink: :blink: także tego... masakra :laugh: B) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

asienka fajnie że dzieci Cię 'oszczędzają' i są grzeczne :) Szymuś od natalii miał zapalenie pęcherza z tego co pisała kiedyś. Ale może warto badanie moczu Kacperkowi zrobić?? Może faktycznie coś nie tak? Szkoda żeby się męczył. No mooooże może się uda :) Mój S taki nieświatowy, w domu by siedział tylko, a ja za to bardzo chętnie bym się spotkała ;) bo samej pewnie Ci się nie uda przyjechać z chłopakami co nie? babskie spotkanie by było :P

inna super wyglądacie, widzę zmiany i jeszcze raz zmiany :) miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034106 przez serduszko20
Hej Wam Dziewczyny:)

U nas wszystko dobrze Filip przeziębiony ale dajemy syropki i mam nadzieje że szybko przejdzie:) Dziś mamy z mężem 2rocznice ślubu jak ten czas leci..:)
Inna dziękuje ale to mąż wybrał imie:)
Milena coraz bardziej się rozpycha nie mogę się doczekać wizyty a ona dopiero 10maja;( a na dni majowe przyjeżdza moja ulubiona ciocia z wujkiem i mają 4letniego synka zobaczymy jak Filip się będzie z nim bawił:) zawsze jak przyjadą to mi ich mało są tacy fajni a nie więdzą że jestem w ciąży bo by nie przyjechali tylko by powiedzieli że jak urodze:) nie ma tak dobrze:)
A dziś byłam u fryzjera i jestem zadowolona tylko musze sie przyzwyczaić:)

Miłego wieczoru kochane:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034148 przez aggi
serduszko dużo zdrówka dla Filipka :) ! to miły weekend majowy Ci się szykuje, super :) !

u nas dzisiaj cały dzień leje, normalnie osiwieje z nudów :P i wcale siły nie mam żeby coś zrobić pożytecznego w domu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034475 przez Inna607
Hejo

Snilo mi sie dzis nasze forum :lol:

Przez 3 dni majowki pracowalam tylko drugiego :) takze odpoczelam pogoda dopisala wczoraj nadia byla do obiadu u taty to ja sobie posprzatalam w domku i mialam popoludnie dla córci.

Ale ten czas leci jeszcze trzy miesiace i bedziemy świętować drugie urodzinki a dziecko tak sie zmienia z dnia na dzien :)
U nas wozek juz bardzo malutko uzywany Nadia woli chodzić.
Sama sie ubiera rozbiera szczególnie skarpetki i buty ale koszulke leginsy tez potrafi:) samodzielnie je :) potrafi okreslic co chce jesc ... Ostatnio upatrzyla sobie pierogi z truskawkami hahah. Trzeba to widziec jal wyjmuje z zamrazlki i w jednej ręce trzyma a druga pokazuje ze to chce jesc hahaha na nocnik droge zna i wie zeby siasc trzeba zdjac pieluszke ale jeszcze siusiow sie nie doczekalismy:p
Zrobila sie taka mała modelka zdjęciowa haha mama robi fotke a Nadia sobie pozuje i szczerzy ząbki hahah
A i lale albo misia chce juz karmic i daje im "am" przezabawnie to wyglada wczoraj smoka ktorego sama nie uzywa wciskala misiowi hahaha
Pozatym u nas dobrze ;)
Kawka wypita sniadanko zjedzone zaraz bedzie trzeba isc na spacerek po poludniu do pracy :)
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034476 przez Inna607
Kilka foteczek:)








Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034489 przez aggi
Czołem ;) weekend i po weekendzie. Smutno mi bo S od dziś dłużej będzie pracował a po pracy jeszcze na dodatkową chodził :pinch: będę samotna około miesiąca... echhh.

inna my też wózka praktycznie nie używamy, Maks dużo chodzi sam, a wózek tylko na nagle wypadki których jest niewiele. Szczerze nie pamiętam kiedy braliśmy wózek :-) Maks się nie umie rozebrać ani ubrać. Z jedzeniem też kiepsko żeby samemu, a ja może głupio robię bo szybciej jest jak go nakarmie :dry: no ale w końcu mam nadzieję że zacznie sam jeść. Nocnik nadal u nas nie istnieje, wie że sika się do wc ale nie chce siadać. Maks też karmi misie już od dawna :-) ale zdjęcie ładne zrobić to graniczy z cudem. Śliczna nadia :-):-):-):-):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034582 przez asienka87
Witam po weekendzie majowym:)
u nas każdy dzień był zorganizowany:) albo my gdzieś, albo ktoś u nas :D Ł był w domku od soboty do wtorku, wiec dużo czasu razem spedziliśmy :)

Aggi z wyjazdem z dwójka nie byloby problemu, ale ja auta nie mam... Ł jeździ nim do pracy;/ ale jakby czasem w któryś dzień zdarzyło sie, ze pojedzie z kimś, bo ma jednego kolege, tylko ze on na inna zmiane pracuje i czasem z nim idzie na jedna zmiane, i jak pojedzie z nim i bede miec auto, to dam znac :)

U nas Kacperek je ładnie sam, aczkolwiek czasem mu sie nie chce i prosi aby go karmic :P jak mi sie spieszy to je ze mna, a jak nie, to sadzam na krzesełko, podsuwam do stoliczka i je sam :) coraz ładniej łyżka, a widelcem juz bez problemu, łyżeczka np jogurt tez ładnei zje :) na nocnik siada, ale nie zawsze cos uda sie zrobić... czasem siku, najczesciej rano :) co do karmienia, to chce karmic Kube :P ale jak na razie, udało sie temu zapobiec :) w ogóle całuje braciszka cały czas, robi mu cacy jak płacze :) kładzie sie koło niego :) cudowni są :)

Inna śliczna Nadusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034588 przez aggi
asienka ooo to fajnie by było :-) mówię Ci S to tak nie bardzo wyjściowy typ :p ale ja bardzo chętnie :-) piękne widoki masz w domu napewno :-) zazdroszczę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035283 przez Inna607
Hello

A co tu taka cisza tyle czasu?

U nas wszystko wporzadeczku
Nadii wychodza gorne trojeczki i zostana tylko piatki:D w nocy jest niespokojna.
Od 30 maja zaczynamy chodzic do żłobka:)
Poki co odpokac dziecko mi nie choruje ale jest strasznie niegrzeczna i co tu gadac rozpuszczona jak dziadowski bicz ja ciagle w pracy tatus ma wychowanie w nosie i mamy skutki:(

8 czerwca sprawa o separacje trzymac kciuki tam tez bedzie sprawa o alimenty :)
W glebi duszy licze ze sedzia zmieni sprawe z separacji na rozwod i go orzeknie :) aby tak sie dalo a bede przeszczesliwa:)
Trzymajcie sie cieplo bo pogoda to tez wariuje buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035306 przez aggi
Czołem. Ja w sumie nie mam o czym pisać bo ostatnio wszystko się nam wali.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
także no... najchętniej bym się gdzieś zamknęła, zniknęła na chwilę... no nic, pozdrowienia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035372 przez Inna607
Aggi przykro mi z powodu babci ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035450 przez aggi
U mnie nadal niewesoło, ciągle coś. Szkoda gadać :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl