BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 2 miesiąc temu #824186 przez badania.naukowe
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych.
Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety.
podaję link TU: www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df
z góry dziękuję za pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824199 przez Mira_84
Gratulacje dla Wszystkich Mam Wrześniowych!

Honka - witaj! dla Ciebie szczególne gratulacje :) pamiętasz mnie? styczeń 2013... ;) teraz będę znów mamą w czerwcu :) buziaki dla Adasia i wszystkiego najlepszego na Jego Pierwsze Urodzinki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824205 przez domi2907
Gratuluje dziewczyny :) az nie wierze ze juz wrzesniowki :) my juz na koncowce w marcowkach ale pamietam jak dzis kiedy zakladalysmy watek :)

Trzymajcie sie dziewczynki i dbajcie o siebie. No i pozytywne myslenie. :)

Gosia2712 solidaryzuje sie z toba bo tez od samego poczatku bylam na l4 przez poprzednia strate aniolka :( troche sie staralismy po tym..jeszcze musielismy odczekac 3 miesiaçe takze dopiero po 9 miesiacach dwie kreseczki. I rozumiem bo tez nie moglam czytac forum..od razu zniknelam. Mam nadzieje ze spokojnie przetrwacie ten pierwszy trymestr. Potem juz z gorki no i ryzyko mniejsze wiec troche mozna oddetchnac z ulga :)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824317 przez Gosia 2712
Witam sie z ''rana'' :)


Domi ja stracilam juz dwojke Aniolkow jednego w 6tc a corke w 20tc takze dla mnie ta ciaza nawet po pierwszym trymestrze spokojna nie bedzie :( my po stracie coreczki rowny rok czekalismy... Ty masz juz fajnie nie dlugo bedziesz miec szkraba przy sobie :) szybkiego i bez bolesnego rozwiazania Ci zycze :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824319 przez Gosia 2712
Witam sie z ''rana'' :)


Domi ja stracilam juz dwojke Aniolkow jednego w 6tc a corke w 20tc takze dla mnie ta ciaza nawet po pierwszym trymestrze spokojna nie bedzie :( my po stracie coreczki rowny rok czekalismy... Ty masz juz fajnie nie dlugo bedziesz miec szkraba przy sobie :) szybkiego i bez bolesnego rozwiazania Ci zycze :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824328 przez Agnilla
Gosia wszystko będzie dobrze, spij odpoczywaj a 4 wrzesnia i mnie zrobisz prezent, na rocznice slubu ;)
kazda ciaza inna wiadomo, wiec zycze Wam malo mdlosci i duzo radosci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824329 przez Mira_84
Gosia2712 - ja też straciłam dwie ciąże, w trzeciej stres ogromny ale szczęśliwie w styczniu 2013 urodziłam Zosię a teraz czekam na kolejnego dzidziusia, który zapowiedział się na czerwiec. Dwa Aniołki nad Tobą i Maleństwem czuwają, dacie radę! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824366 przez Gosia27
Gosia2712 serdeczne gratulacje,nie wiem czy mnie pamiętasz ale właśnie już ponad rok temu pisałysmy na priv,miałyśmy nawet ten sam dzień wizyt u dr włoch....zobaczysz,przyszedł czas to przyjdzie i radośc. Ja Ci bardzo kibicuję,leż dużo i pachnij,wiem łatwo się mówi kiedy człowiek ma taki bagaż doświadczeń,ale zadręczać też się nie możesz. Sciskam Cię gorąco!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824368 przez Gosia 2712
oj mam nadzieje dziewczyny ze macie racje :)

Mam takie pytanko na dostarczenie L4 do zakladu pracy mam 7dni. Orientuje sie ktoras czy to jest 7dní roboczych czy zwyklych?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824422 przez zoi
Witam się :)

Gosia, ja niestety nie wiem, ale trzymam za Ciebie kciuki :kiss: Idziesz na L4 na wszelki wypadek, a nie dlatego, ze coś się dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824453 przez Gosia 2712
Gosia27 oczywiscie ze Cie pamietam :) dziekuje kochana :) w tej ciazy tez minimum dwie wizyty mnie czekaja u p. Dr Wloch. Obys miala racje tak jak dziewczyny i tym razem zeby bylo wszystko ok :)

Zoi na zwolnieniu jestem juz od 2 stycznia czyli od 5tc. Poszlam od razu bo raz ze sie boje o dzidziusia a dwa ze pracuje w masarni gdzie musze tez duzo dzwigac i pracuje co drugi tydz na nocki a biore Duphaston na podtrzymanie wiec wole nie ryzykowac...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824466 przez zoi
Gosia, wcale Ci się nie dziwię.

A tu macie link do fajnych filmików z rozwoju naszych maluchów. Po lewej opis tygodni, a po prawej "Watch and learn"- filmy na poszczególne tygodnie. Pani trochę infantylna i mocno amerykańska, ale myślę, że i tak cenne źródło wiedzy :)

www.whattoexpect.com/pregnancy/3-weeks-pregnant.aspx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824472 przez Gosia27
Gosia2712 ja własnie jutro jadę do dr Włoch na połówkowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824519 przez honka_18
Mirawitaj pewnie że pamiętam,GRATULUJĘ drugiego bobaska :laugh: jak mała księżniczka się chowa? i jak Ty się czujesz?

Gosia głowa do góry będzie dobrze, mysi być, razem przez to przejdziemy :lol:

Ja w pierwszej ciąży też miałam dużo stresu,lekarze mówili: ciąża wysokiego ryzyka, dziecko urodzi się chore i takie tam...i urodził się zdrowiutki śliczniutki Adaś. A specjalista stwierdził że to była tylko pomyłka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824585 przez jusia
jeju Honka czemu ci tak mowili ze Adas bedzie chory i ze ciaza wysokeigo ryzyka??? cos w USG bylo nei tak?

Zoi fajna stronka :)

czuje sie jakbym miala zoladek bez dna, moge jesc i jesc jak nei zjam to mdli jak zjem to jestem przepelniona i lezy mi to wszystko na zoladku :/ a w nocy od 3 nie spalam bo mnei mdlilo i tak do 6 :/ dobrze ze w pracy mnie nie lapie

Mira super ze dzieciatko si eneidlugo pojawi :) Wszystkiego dobrego!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl