BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1012940 przez piernikarczyk07
Witam, Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie które mają termin na lipiec 2016 rok
U mnie na razie wczesna ciąża 2-3 tydzień tak wychodzi przynajmniej z BHCG :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014065 przez piernikarczyk07
Nie ma jeszcze żadnych mamuś na lipiec 2016? :dry: Hmm Cały czas czekam ;)
Może napisze coś o sobie mam 31 lat, pisałam już na tym forum przez poprzednia całą ciąże która również zakończyła się w lipcu ale w 2011 roku :laugh:
Z poniedziałku moja BHCG 15570 więcej już nie bede robić, a jutro mam wizytę u lekarza i mam nadzieję że bedzie wszystko ok byłam 1,5 tyg temu u niego ale jeszcze nie było nic widać ;) Ahaaa poza tym czekam na wizytę bo lekarz bedzie sprawdzał czy jest jeden maluszek czy też dwa :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014094 przez madzialenka
wedlug moich obliczen mi tez przypadnie termin na lipiec:)))))i tez mam jutro wizyte u ginekologa:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014098 przez piernikarczyk07
Ooooo witam jak fajnie że jesteś , myślałam już że jestem jedyną kobietą która może urodzić w lipcu 2016 hhe Napiszesz coś wiecej o sobie? Fajnie że masz jutro wizytę tak jak ja bedziemy mogły to i owo porównać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014100 przez madzialenka
czesto bywalam na forum podczas pierwszej ciazy :)))) 6 lat temu urodziłam Filipa:))) jakos po porodzie nie bylo juz czasu na komputer....a teraz bedac w drugiej ciazy znow tu postanowilam posiedziec:)))

jezeli chodzi o obecna ciaze,nie robilam bhcg opieralam sie jedynie na testach plytkowych i strumieniowych:) o rodzenstwo dla filipa staralismy sie kilka miesiecy,gdy czlowiek odpuscil:)zaciazylam:)) ostatnia miesiaczke mialam 30 wrzesnia...ale cykle mialam 34-35dniowe,wiec boje sie ze jutro gin mi ciekawego nie powie;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014111 przez piernikarczyk07
madzialenka to mamy podobnie, bo ja również ostatnia miesiączkę miałam 30 września a cykle mam około 30 dniowe tylko owulację miałam chyba póżno bo około 15-16 października. U mnie ze staraniami troszke inaczej od czerwca leczyłam sie na pcos i w drugim cyklu owulacyjnym zaszłam w ciąże :) Zobaczysz że jutro zobaczymy i dowiemy się wszystkiego. A jak samopoczucie i objawy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014113 przez madzialenka
kochana szczerze???jakos nie czuje sie na stan ciazowy:))procz tego pobolewania w dole brzucha co przypisuje rozciaganiu sie macicy, i bolacych piersi:)))i swedzacych sutkow czasem:))) ale w pierwszej ciazy tez nie mialam wogole objawow:))) wiec jesli kolejny raz przejde bez wymiotow-bedzie bosko:))) to termin wynika z tego ze bedziemy mialy zblizony bo ja owulke mialam 16-18 nie wiem dokladnie,sugerowalam sie kalkulatorem:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014116 przez piernikarczyk07
Ja właśnie miałam tak samo mnie nawet nie boli podbrzusze...czuje sie tylko cały czas pełna jak balonik ;) od 2 dni mam mdłości...w pierwsza ciązę poroniłam a w drugiej miałam plamienia i bóle brzuszka właśnie w tej mi tak głupio bez tych ciągnięć macicy...i od 2 dni podsypiam w dzień z 2h. Ja wiem że miałam owulację bo widziałam na USG ;) lekarz dla pewności przepisał mi zastrzyk by pękł mi jeden z 3 pęcherzyków wygląda na to że się udało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014117 przez madzialenka
no to super:)))) o ktorej masz wizyte jutro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014119 przez piernikarczyk07
Lekarz przyjmuje od 13, małego odbiore z przedszkola około 13 i pojadę do lekarza (nie jestem zapisana na godzinę lekarz kazal mi przyjść na tzw"szybkie USG" ;) dla mnie lepiej bo wchodze jak przychodzę he A Ty na ktorą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014120 przez madzialenka
tez mam byc kolo 13 bo tak lekarz przyjezdza:)))) coz za zgodnosc:))na dzis uciekam i czekam jutro na wiesci:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014121 przez piernikarczyk07
Hahaha superrr ;)))) Ja też uciekam dziś Listopadowa Noc Kabaretowa okazja do śmiechu mam nadzieję że nie zasnę :P Też czekam na wieści!!! Miłego wieczoru i owocnej wizyty!!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014126 przez Sandra123456
Witam dziewczyny!!! Wychodzi na to, ze po zrobieniu trzech testów mam dwie kreseczki. Druga jest bardzo słabiutka, według obliczeń to trZeci tydzien. Jutro badanie krwi;)

Moze sie przedstawię;) na imię mam Sandra, 24 lata i wyglada na to, ze bedzie to moja pierwsza ciąża;)
O forum dowiedziałam sie od przyjaciółki, zasięgnęła tutaj wielu prZydatnych rad;) liczę na miła wymianę doświadczeń. Pozdrawiam!!!
Buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014127 przez Sandra123456
A termin przypada na lipiec;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014130 przez piernikarczyk07
Witaj Sandra123456 Miło Cie poznać!!! Lipiec to badzo fajny miesiąc na urodzenie dzidziusia ;) Ja badań BHCG robiłam chyba z 8? ;/ Ostatnią w poniedzialek, a kiedy wybierzesz sie na wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl