BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 2 miesiąc temu #1055808 przez magmus88
No to nie masz się co martwić o płec przeciwną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055811 przez magmus88
Dziewczynki mam takie pytanko :) jak śpią Wasze dzieci??

Bo ja zauważyłam coś dziwnego od kilu dni.... Mały zasypia na boku :) co wcześniej mu się nie zdarzało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055815 przez Smerfetka005
Corcnick, Magmus dziekuje :) apropo uczulenia na bialko to moja Lilka ma, wlasnie dzis zapisalam ja do Alergologa na czwartek, zobaczymy co wyjdzie po testach, moze minelo i bede mogla wprowadzic w koncu nomalne mleko ktore wypije ze smakiem.. Magmus Twoj Bartus juz tak sam ladnie siedzi?:) Madzia nie balas sie puscic meza tak na cala noc? taka wyrozumiala zona to skarb :) niech docenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055816 przez Smerfetka005
aaa Mamus moja Lila to samo ! ostatnio spi na boku, czesto tez przy zasypianiu przewraca sie na brzuch i musze ja spowrotem odwracac na plecy, i oczywiscie przy tym jest duzo placzu:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055820 przez madzialenka
Magmus Zuza tak zasypia od ponad miesiąca ma boku; ))a czasem ja łapie jak czuwa na brzuszku;)dziś rozpoczęła wędrówkę po łóżeczku krajoznawcza.zostałam ja rano w nogach do góry nogami i właściwie w poprzek lezala;)pod lezaczkiem.jakie było moje zdziwienie gdy na poduszce było pusto; )

Smerfetko taaa skarb;)odchamic się musi ale nie ukrywam że się wkurzam wtedy bo w piciu akurat chłop umiaru nie ma jak są braciaki w pobliżu i standardowo obudziłam się z wielkim bólem głowy..czyli jego kac przeszedł na mnie..czym to idzie?nie wiem.on zawsze jedynie śpiący a glowa mnie boli caaalutki Bozy dzien.a ja musze zaraz z Zu zawiesc mlodego do szkoly do pup bo wczoraj zapomnialam sie odhaczyc..ale dziś idę do kosmetyczki cz.2 w ramach jeszcze prezentu urodzinowego;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055827 przez Smerfetka005
Madzia man to samo,tylko moja lezy w poprzek na poduszce rozkopna i odkryta.. jaki zabieg masz u kosmetyczki? :) ah Ci faceci,nic na nich nie poradzimy, jak to mowia z nimi zle,a bez nich jeszcze gorzej .. :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055833 przez madzialenka
Infuzji tlenowej z kwasem hialuronowym i pielęgnacja twarzy;))
Mogłaby chociaż to jego głową pękać a nie moja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055897 przez madzialenka
A co tu tak cicho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055898 przez magmus88
Madzia, mówisz, masz :PP

Ja dziś pomyłam okna. Przy pomocy rodziców bo wzieli małego na spacer.

Smerfetka - u nas to samo.... śpi na boku, coś się zacznie kręcić i już na brzuchu hehe. Trzeba go obrócić bo marudzi ehhehe. Co do siedzenia - no ładnie już sam siedzi. Potrafi sam dość długo posiedzieć. Ale nie sadzam go często. Jedynie cwiczymy siadanie :)

Madzia - jak tam po zabiegach? Zazdroszczę :) Ja przed ciążą jeszcze zainwestowałam i kupiłam sobie kwasy i robię w domu. Jak mi się przypomni oczywiście. Ale co kosmetyczka to kosmetyczka :)

Co do fikania w łóżeczku to Bartek już wszytskie kąty poznał...

Wczoraj przepełzał przez cały przedpokój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055899 przez madzialenka
Magmus a po wizycie hmm...przełożyłam na piątek bo pan P nie był wstanie zająć się dziećmi ;) wrócił w południe trzeźwy ale struty; ) miał takie boleści żołądka hahaha;)twierdzi że mu pozalowalam wczoraj a ja poszłam spać po prostu hahah
Zu przemierza pokój turlajac się jedynie;) i tak się buja na boki jakby pelzac chciała ale dura za ciezka; (

EDIT jechaliśmy na bezglutenowej i patrzę dziś na plecach ma dwa płace liszajowate

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055904 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055907 przez madzialenka
Cornik a to masło gdzie dostanę? Ręce mi opadają ; ( skoro tam zniknęły prawie na zdjęciach a teraz wylazlo na plecach pod pieluszka.jutro zrobie zdjatko i pokaze Ci.O i widzisz przynajmniej mnie rozumiesz kochana co ja przechodzę ;))
A mowilysny Ci że Jaś nie raz Cię zaskoczy! Z tym budzeniem w nocy nie pomogę. Mogę jedynie współczuć snu wyrwanego:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055912 przez magmus88
Madzia, moze warto się przejśc do alergologa? Szkoda, że małą tak to męczy...

Cornick - coś w tym jest... ja praktycznie bez makijazu z domu nie wychodziłam.... a dzisiaj? Święto jak się pomaluję :D Bartek nie śpi na brzuchu... od razu się budzi jak się przekręci ehhe.

My jutro rano ćwiczeniia mamy... aż się boję. Mam nadzieję, ze nie przepłacze całych 30 min...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055913 przez madzialenka
A co mi alergolog powie u takiego malucha?;) już sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055915 przez magmus88
Może powiedzieć co jest powodem :) testów nie zrobi, to oczywiste....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl