BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 miesiąc temu #1056002 przez magmus88
Smerfetka. No jasne ze mozemy. Ale co ja mam Ci napisać, bo już nie rozumiem :)

Cornick - a jak przygotowujesz pomarańcze? Dajesz takie kawałeczki? Bo ja właśnie małemu postanowiłam zrobić pomarańćze z jabłkiem hehe bo akurat miałam pod ręką... i tak jakoś dziwnie mi ta pomarańćza wyszła hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056003 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056004 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056006 przez Smerfetka005
Magmus nic, nue chce zgrzytow po prostu, apropo mohej cysty na jajniku, bylam wczoraj u gina, i ba usg juz jej nie widac :) podczas miesiaczki znknela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056007 przez Smerfetka005
do kiedy planujecie karmic piersia? myslalyscie o tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056008 przez magmus88
Cornick - no ja też własnie tak podziabdziałam :D zobaczymy czy mu zaskamuje hehee. W końcu musi zacząć jeść coś więcej jak papki :D ehhe zobaczymy.... jedzonko już przygotowane. Ale póki co księciunio....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hmm. smerfetka.... w sumie to nie myślałam o tym :) póki idzie nam dobrze, to nie przerywamy :) No i chyba nie pisałam... śliczna ta Twoja malutka :) Nie szuka czasem kawalera? hehe :) No i dobrze że torbiel się wchłoneła.

Sandra - mam nadzieję, ze tu jesteś dalej z nami... ujawnij się ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056010 przez Smerfetka005

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056011 przez Smerfetka005
Magmus mysle ze Lilka bylaby zachwycona Bartusiem!:) skad jestescie bo nawet nie wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056028 przez Ewaaa1988
Witamy się my :)



My próby z glutenem mamy za soba, bardzo jej smakuje kasza manna rzadka z niekapka :cheer: No i moja pyzunia drugi dzien z rzędu jadla barszcz :cheer: oczywiscie bez fasoli :cheer:

Ktoras mamusia niedawno pytala czy wszystkie dzieci maja ząbki, wiec odpowiadam ze Milenka tez jeszcze nie ma :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056074 przez sandra911
Czytam Was cały czas :) Boję się trochę z tel pisać bo mi urywa więc piczę kiedy odpalam laptopa :) Jestem z Bydgoszczy, starszy syn mimo że miał nieco ponad 2 latka jak dowiedzieliśmy się że będzie miał rodzeństwo to tulił się do brzuszka :) Bałam się trochę jak to będzie jak już maluszka do domu przyprowadzimy, na początku była zazdrość a teraz bardzo są za sobą, jak Martin wraca z przedszkola to Kacprowi od razu buzia się śmieje :) Obaj moi synowie to wcześniaki Martin miał 42cm i 1200g a Kacper 52cm i 2450g. Pierwszy poród ciecie cesarskie drugi drogami natury.

Codo wózków to miałam nadzieję Kacpra wozić w gondoli przynajmniej do marca. Też kupiliśmy tak jak Magmuś długą i głęboką, no ale mój maluch odkąd skończył 7 miesięcy to taki akrobata się zrobił że bałam się że na zakupach mi wypadnie, także jezdzimy już w spacerówce i widzę że mu ta opcja bardziej odpowiada :)

Cornick myślałam że to tylko mój kasku potrzebuje :silly: też wiecznie buły na głowie, wszędzie się wspina...

Jeśli chodzi o spanie to Kacper wędruje po całym łóżeczku i śpi różnie na boczku, na brzuszku bardzo lubi i zwykle śpi do góry nogami :P

Co do uczuleń, Wasze dzieci ulewają lub ulewały po jedzeniu? Mój mały od urodzenia strasznie ulewał wręcz chlustał :( co prawda odkąd zjada normalne obiadki jest trochę lepiej. próbowałam zmieniać mu mleko nic to nie dało, ostatnio pediatra poradziła żeby spróbować mleko HA ale było tak nie dobre że wcale nie chciał tego pić...

Śliczne są Wasze maluszki :)
Magmuś widzę że Bartuś lubi smoczka, zazdroszczę, mój za nic nie chce :(
Milenka jakie ma długie włoski, już może kitki nosić :)

mam nadzieję że nie rozpisałam się za bardzo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056076 przez sandra911
Jeszcze fotka ze spacerku
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056082 przez magmus88
Hej hej :)

Witam Was w ten piękny, pączkowy dzień!! :D

Przyznać się, ile już macie na swoim koncie? :D

Smerfetka - my ze Śląska. Gryfno baba żech je :D

Hej Ewa :) ale słodka bułeczka :) włosy ma kapitalne : ) lubię strasznie dzieci z włoskami. Sa takie urocze :)

U nas już dwa zębole na dole. Chciałam Wam zrobić zdjęćie łyżeczki silikonowej, jaka pogryziona od spodu ale za nic mi ne wychdozi :(

Sandra - no witaj :) o jej, to faktycznie kruszyneczki Ci się rodziły. Hmm smoczek. Nie masz czego zazdrościć :D chyba, ze mały Twój paluszki ssie? Bo Bartek to smoka tylko do spania chce. Ale i tak często zasypia bez. W sumie bym się nie obraziła jakby wcale nie chciał ehhe.
A wracając do maluchów... coś się działo podczas ciąży, ze miałaś cc? W którym tygodniu jeżeli m ogę zapytać? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj, zrozumiem.

Co do wózków.... My jeszcze pojeździmy w głębokim. Jak jeździmy na spacerki to mały jest bardzo grzeczny. Przeważnie śpi, a jak nie śpi to sie rozgląda. Nie chce wstawać, ani się nie przewraca na boki. Także dopóki możemy to jeździmy.

Ja zaraz jadę do rodziców. Bedę piekła pączucie twarogowe. A wieczorem już standardowo, jak co roku idziemy do znajomej z okazji pączka :P jej rodzice mają cukiernie więc wiecie.... wiem jak się sutawić hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056095 przez Lustigpaula
Ja pindole ciężko Was nadrobić :laugh: .
Więc tak po krotce, Madzia, co do zdjecia ktoŕe wstawilaś z plamkami, Olek miał takie same. Przyznam szczerze,że nic z tym nie robiłam, tylko odstawiłam mu na jakiś czas słoiczki i zaczęly schodzić...

Na mm się nie znam, nawet nie wiem jakie są rodzaje itp. Cycuje caly czas i planuje do roku, ale potem pewnie jak bedzie chciał sobie pociumciać to mu pozwole jak będzie mleko :cheer:

Śliczne te Wasze dzieciaczki i ile mają włosów, tylko ja mam łysola :evil:

A u nas ok, synuś broi, coraz to nowe guzy ma. Wyczułam nowego ząbka, to już 3 do kolekcji. I wbijamy się dziś w spacerówke. :)
A ze spraw niedzieciowych. To w koncu wyremontowalismy sypialnie, w sobote kladzie mój tata tapete i się wynosimy z salonu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056175 przez Sevilla
Sandra super w końcu ktoś z moich stron!!! Ja również z Bydgoszczy i widzę że maluchy jedne i drugie mamy w tym samym wieku. Syn z maja 2013, a Basieńka tak jak nazwa forum wskazuje :P

U nas BLW ruszyło pełną parą. Co prawda teraz znów jesteśmy chorzy, znaczy Basia, ale jak wiadomo jak maluch chory to cały dom choruje :dry:

Ja miałam karmić do pół roku, ale ta moja glutka żadnego mleka modyfikowanego nie chce pić, więc karmimy się dalej cycen.

Co do okresu hmm nie tęsknię, ale szczerze mówiąc mógłby się pojawić bo nie wiem jak mam się obserwować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056187 przez magmus88
Lustig 0 gratulacje :D pochwal się sypialnią :)

Teraz taki czas, kiedy maluchy stają się bardziej ruchliwe... i nic ich już nie powstrzyma :)

CO do karmienia jeszcze.... nie planowałam i póki co nie planuję do kiedy będe karmić. Wyjdzie w praniu :)

Przyznawać się.... jak tam pączki? :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl