BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 miesiąc temu #1058183 przez magmus88
Co to za pięna baletnica :) Ale nam te dzieci szybko rosną...

Bartek dziś po ćwiczeniach miał randkę :D siedzieliśmy tam pół godziny dłużej hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058184 przez madzialenka
Sevi mówisz?A jak Ty znajdziesz czas na wlajaze?;))szkoda że rozsiane jesteśmy bo takie wypady mogły by być miła odskocznia od dnia codziennego.

Magmus a to Ci forumowe panny dla Bartka nie wystarczaja?hahah;)popycham wątek bo Magmus rozpoczyna stronkę;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058185 przez magmus88
Madzia... póki o sobie na wzajem nie wiedzą to jest dobrze hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058186 przez Smerfetka005
Dziewczyny jak robicie zupki dla maluchow? ja przyzywczailam sie w pl do sloiczkow mam jeszcze 3 i jak te skonczymy zamierzam robic sama, z jakich warzyw? mowcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058188 przez madzialenka
Magmus a tak apropo pamięci o rybach pamiętam ale coś mi ważniejszego umknęło N twój temat..hahah ale tu się nie przyznam; )

Smerfetko w necie mnóstwo przepisów dla maluszków znajdziesz.żyjemy w dobie internetu;))ale nasza Sevi może doradzi;))Magmus ostatnio gotowała jest na bieżąco.bo my sloiczkowi a czy we Francji nie ma słoiczków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058189 przez Ewaaa1988
My sie witamy przy drugim sniadanku ;)



Wiecie ze Milenka dalej zabkow nie ma??? Juz sie tego boje bo jak zaczna wychodzic wszystkie na raz to bedzie totalna masakra :unsure:

My moze w sobote przeklujemy uszka malej i z tej okazji wydrukowalam dyplom dla niej (bo juz nawet takie wynalazki sa na internecie :laugh:) ktory zawiesimy u niej w pokoiku. Raczkowac nie chce tylko nogami przebiera jak tylek do gory podniesie ale co z tego jak glowa w tym czasie nurkuje w łóżku czy w kołdrze :silly: Ale w chodziku zasuwa i zamowilam juz jej pchacz to moze od razu zacznie chodzic jak raczkowac nie chce :) To chyba tyle z nowosci u nas :)

Smerfetka ale laleczka, sliczna jest :)
To prawda dzieci mam rosna stanowczo za szybko... :(

Milenka pozdrawia wszystkie e-ciocie :cheer: (jeszcze bez kolczyka) :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058190 przez Smerfetka005
Madzia sa sloiczki i to mnostwo , ale chcialabym chociaz sprobowac robic jej sama, specjalnie kupilismy blender, tylko lezy bo do Pl zapomnielismy wziac i tak sie zasloiczkowalismy :D i moze byc tak ze moich zupek nie bedzie chciala sie chycic bo jednak te sloiczkowe sa dobre i dzieci je lubia :) Madzia a Ty nigdy nie probowalas sama robic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058191 przez Smerfetka005
Ewaa Milenka śliczny pączus :) u nas tez zabkow nie, przynajmniej sami nie jestesmy, a juz wuchodza 4 mc i wyjsc nie moga :( i tez podejrzewam ze jak wyjda to kilka na raz..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058192 przez Ewaaa1988
Ha ha :laugh: No taka kluseczka z niej ale o dziwo tylko na twarzy bo na ciele nie jest taka grubiutka to tylko te policzusie moje kochane ktore non stop caluje robia takie wrazenie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058193 przez Smerfetka005
tak znam to uczucie, bo u nas tez taki paczuski i tez kocham je calowac :) a cialo drobniutkie , mimo ze je jak szalona ostatnio to i tak przybiera powoli i jest chudziną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058198 przez madzialenka
Smerfetko moje jej nie smakują z reszta teraz robię dwa obiady bo dla mnie i młodego jeden dla P zawsze wieczorem drugi jeszcze dla Zu gotować hmmm.nie bardzo to widze

EWCIA mała śliczna włoski ma już meeega długie. Piękne.nie boisz się że zerwie Ci kolczyki mała?
co do ząbków może nie będzie tak źle?Zu wyszły w listopadzie dwie dolne jedynki i do marca mieliśmy ciszę dopóki dwójki górne nie wyszły.dziwne że jedynki pierwsze nie poszly;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058204 przez Ewaaa1988
Madzia zobaczymy jak to bedzie, na razie nie miala jeszcze nigdy nawyku lapania za uszka ani przecierania ich czy cos podobnego to moze nie bedzie sie lapala. No dziwne ze jedynek gornych nie ma a dwójki wyszly :) smiesznie to pewnie wyglada :) Ale przynajmniej jest potwierdzenie ze sa wyjatki od reguly i nie kazde dziecko musi rozwijac sie jednakowym systemem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058206 przez Sevilla
Madzia napisałam priv odnośnie czapeczki

Smerfetka zupki jarzynowe możesz gotować jakie Ci się żywnie podoba, byle nie na wywarze mięsnym no i nie typu grochówka, fasolówka, czy grzybowa. Mięsko dodaje się na sam koniec gotowane osobno. A tak to rosołki, marchwiaki, krupniczek, jarzynowa, pomidorowa, ziemniaczana, kalafiorowa, krem z brokułów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058208 przez Ewaaa1988
Sevilla a o jaki wywar miesny chodzi? O kurczaka, kaczke, indyka tez? Bo moja rosol je i na razie nic jej sie nie dzialo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058223 przez madzialenka
Sevi a używasz soli jak małej gotujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl