BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051932 przez zubi
agutka ja też myślę nad tym fotelem na pewno się przyda do tulenia bo wygodnie się na nim buja :) ( zawsze u znajomych go zajmuje- ale dokarmienia podobno nie jest wygodny bo pozycja jest nie spionizowana będziesz musiała coś za plecy zakładać- jakiś koc np.) ale ja też nad kupnem myślę :)

honka
niech tam Kuba sobie jeszcze siedzi, ale skurczy nie zazdroszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051935 przez Justyna_1709
honka, jeszcze trochę i do terminu dotrwasz :)

megi, może po prostu wrażliwą masz szyjke... na pewno to nic poważnego, jesteś pod stałą opieką :)

Dziewczyny, współczuję wszystkich dolegliwości... Chyba nie ma osoby, która by się na coś nie skarżyła na końcówce... już malutko nam zostało :) też czekam na bezpieczny czas na przytulanki...

I pytanie z serii tych głupich... Ale już zglupialam... w szpitalach jak wiadomo jest strasznie gorąco. Więc jakie zestawy przygotować do ubrania malucha. Pod pajacyk body z krótkim wystarczy? Co w przypadku kaftanika i śpiochów? Pod spod też body jeszcze zakładać? Ogólnie w domu nigdy nie ubieralam za ciepło, ale od razu po porodzie ta temperatura jednak się różni od tej w brzuchu... ot takie mam dylematy ;)

masuska,mogłabym prosić raz jeszcze o Twoją listę szpitalna?

agutka,zubi ma rację. Ja też zawsze do karmienia podkladalam sobie coś pod plecy. Ale poduszka powinna załatwić sprawę z wygodnym karmieniem :) gdybym miała miejsce, sama bym pomyślała o jakimś bujanym fotelu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051939 przez Joanna90
Justyna nie pomogę bo u nas dzieci leżą nagie owinięte w pieluszkę tetrową i rożek, takie ściśnięte :) Ale to fakt jest gorąco...

Dziewczyny ja już nie pamiętam co to przytulanki z mężem, zazdroszczę tym które nie mają zakazu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051944 przez Agutka
Megi ważne ze jesteś pod stałą kontrolą i jak by co to w kazdej chwili Ci pomogą .
A ja po tych przytulaskach teraz mam takie parcie na krocze zebyśmy czegos nie wykombinowali tylko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051945 przez Agutka
Justyna myślę ze jesli pajacyk to nic pod spód tym bardziej ze dziecko w rożku sobie lezy albo w jakims otulaczu to samo jeśli kaftanik to spiochy i tyle a jeśli body to ja zakładałam półspiochy było bardzo wygodnie lepiej okryć dodatkowo pieluszką lub kocykiem niż zakładac tyle warstw niech skórka oddycha sobie :)
dzięki za rady mój poprzedni fotel był dobrze wyprofilowany do karmienia a ten zamówiłam dlatego ze włąsnie u znajomych zawsze siedzi mi się na nim super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051947 przez olcia1989a
Justyna ja urodziłam syna w lato wiec był upał i zakładałam mu pod pajaca body na krótki rękaw a teraz kupiłam dla małej tez na długi i zastanawiam się czy ich właśnie nie zakładać.Pod kaftanik tez będę zakładać body :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051948 przez Joanna90

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051949 przez honka_18
Agutka skończyłaś juz 37 tydzień wiec ciąża teoretycznie jest donoszona ;)

Z ubiorem nie pomogę bo jak Adam się urodził to pamiętam ze strasznie zmarzliśmy w szpitalu. Wiec ja biorę body na dłużej rękaw, pajace, grube skarpetki i chyba zaraz spakuje do torby.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Joanna
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051952 przez olcia1989a

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051953 przez Mulian

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny ja właśnie też nie wiedziałam czy zabrać body na krótki rękaw pod pajace czy na długi więc spakowałam i takie i takie, niech na miejscu położne zdecydują :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051956 przez zubi
justyna ja rodziłam Nati w lutym i fakt w szpitalu było mega gorąco, ale musicie brać pod uwagę jaka jest tem. naszego ciała wewnątrz w której teraz są maluszki. Ja miałam body dr, na to pajac i rożek. Ale teraz przyszykowałam sobie body kr. Nie brałam żadnych innych ubrań bo wydawały mi się mniej wygodne . Co do wyjścia dodatkowo małej założyłam kombinezon i czapki ( jedna bawełniana a na nią zimówka) dodatkowo nosidełko nakryłam lekkim kocem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051957 przez Joanna90

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051964 przez masuska
Agutka, straszna ta rwa, szczerze współczuję. Dziś znalazłam na szczęście dogodną pozycję i od 2giej do 9tej spałam bez bólu.

Faktycznie komfort psychiczny po tych sterydach, ale rodzić to a już bym chciała, a że już mogę to zaczyna się wyczekiwanie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051966 przez masuska
Justyna prosze
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051975 przez masuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl