BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 tygodni temu #1058434 przez maga4
Mała Ewa chętnie przyjmę pare gram :)
Mój pierwszy syn tez był mały. Urodził się w 38 tyg z waga 2720g. Później szybko przybrał na wadze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058441 przez kakadu
AsienkaZet dziękuję że pytasz samopoczucie średnie .. Nie ukrywam że liczyłam na wcześniejszy poród a tu 27 marca się zbliża i cisza :/ bardzo chciałabym urodzić moja mała w poniedziałek ważyła 3700...przez to czekanie nic mnie nie cieszy :/ tak to u mnie . w wy jak tam ? Trzynaście dni to już też w każdej chwili może się zacząć mój Filip urodził się 11 dni przed pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058442 przez GosiaO
Kakadu spokojnie, czekanie nigdy nie jest miłe ale najważniejsze zeby wszystko było dobrze. Widocznie Maleństwo jeszcze chce powiercić Cie po żebrach. Ja wczoraj byłam na KTG i usg- wszystko z mała dobrze- lekarz mówi oby tak dalej... za tydzien znowu KTG i tak az do terminu, lekarz moj mówi ze jak bede tydzien po to wtedy skieruje do szpitala... mała coraz mniej sie rusza, a ja momentami mam wrażenie jakby mial mi pęknąć brzuch- tak napięta jest skóra. Ostatnie 3 dni dałam radę na szkoleniu i nawet plecy tylko w czwartek sie odezwały wiec całkiem dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058445 przez Mala_ewa
Minusy odpisywania z tel - ktoś zadzwoni, tekst ucieka.

Kakadu, spróbuj się czymś zająć. Wiem, że łatwo się mówi, ale może nie wiem... Hmm ciasto ucieczki, którego dawno nie robiłaś. Będziesz musiała się skontaktować na cieszcie a nie na tym czy idą skurcze. Albo coś innego. Ja dzisiaj zapakowalam wszystkie grube swetry, w które się nie mieszcze. W tym roku już mi się nie przydadzą, a pogoda piękna, więc może zrobię przygotowania pod garderobę wiosenno-letnia

o właśnie, a kupujecie jakieś specjalne bluzki do karmienia, czy raczej sobie odpuszczacie? Ja się zastanawiam czy to jest niezbędne.

Coś jeszcze chciałam.... Ech, starość.
(-:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058446 przez kasia1616
Hej mamusie.... Ja dziś robiłam porządki w garderobie wyrzucilam połowę ciuchów których nie nosiłam i których nie będę nosić więc zrobiło mi się strasznie dużo przestrzeni na półkach :) po porodzie zajmę się jej zapelnianiem, gdy będę wiedzieć na jakim rozmiarze przystane :) ja tylko pizame i koszule nocną mam do karmienia a specjalnych bluzek nie kupuję... Uważam że bez nich dam sobie świetnie radę :) buziaki
Podziękowania: Mala_ewa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058447 przez maga4
Ja tez mam tylko biustonosze i koszule nocne do karmienia. Nic więcej nie kupuje.
Podziękowania: Mala_ewa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058448 przez Mala_ewa
Oooo widzę, że nie tylko ja buszowalam dzisiaj w szafie.
;-) ja jestem takim chomikiem, dlatego ciężko mi się pozbyć wielu rzeczy. Teraz też sobie myślę, żeby zostawić sobie takich parę bluzek na ewentualne "bycie naznaczona" wydzielinami bobasa. ;-) no i mam ten sam problem, co Kasia - ciekawa jestem czy wrócę do swojego rozmiaru. Wstępnie mierzył dżinsy, to wzapielabym się gdyby nie brzuszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058449 przez kasia1616
Tak zapomniałam biustonosze też mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058450 przez Mala_ewa
To ja tak jak Wy. Koszula i piżama plus biustonosze. ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058462 przez Marysia87
Hej.
Kakadu trzymam.kciuki ze poród cie zaskoczy juz niebawem!!!

Co do ciuchów do karmienia ja mam bluzki na ramiączkach rokarmiena z hm bardzo przydatne, przy córce nie miałam i dawałam radę. Moim zdanieem nie jest to rzecz niezbędna ale ułatwiająca.

Ja jutro mam wizyte położnej w domu.

Trzymam kciuki za Was w tym ostatnim brzuszkowym okresie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058464 przez Mala_ewa
Oooo no to koniecznie napisz Marysiu jak po wizycie! A jak się czujecie z Grzesiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058467 przez AsienkaZet
kakadu już niedługo :) Trzymam kciuki, żeby maleństwo jak najszybciej pojawiło się na świecie a poród był (w miarę możliwości ;) ) lekki i bezbolesny ;) Ja od dwóch dni walczę z katarem, mam nadzieję, że szybko się z nim uporam i mnie nie rozłoży jakieś przeziębienie i tak sobie myślę żeby mała jednak posiedziała w brzuszku do terminu a przynajmniej jeszcze z tydzień – do tego czasu na pewno się wykurujemy i w pełni sił będę mogła przystąpić do porodu :)

GosiaO my mamy termin na ten sam dzień :) Też zauważyłam, że mała się coraz mniej rusza – pewnie nasze maleństwa mają już za mało miejsca i dlatego te ruchy są mniej intensywne. Kopniaki odczuwam, ale już nie takie silne i nie z taką częstotliwością, bardziej się chyba kręci, przekręca i wtedy też mi się tak brzuch napina w różnych miejscach i wygląda jakby miał zaraz pęknąć :P Jutro wizyta, ciekawe ile będzie ważyć ;)

Ja mam staniki do karmienia i koszule nocne do karmienia :) Na razie tyle, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, może coś się specjalnego dokupi :P

Właśnie Marysiu koniecznie daj znać co u Was, jak maluszek, jak się czujecie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058469 przez motylek270
Hejka, dzis byłam na IP bo takie kłujące bole mnie łapią ze bez no spy ani rusz. Okazuje sie ze szyjka długa, zamknięta. Olek wazy 2402g a wiercioch taki ze znów nie udalo sie uchwycić wyrazu jego twarzy. Ciężko mi juz strasznie no ale byle do przodu.

Kakadu powodzenia.

Marysia napisz jak poród przebiegał. No i jak Grzes zaaklimatyzował sie na świecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058521 przez nadinchen
Hej :) Byłam dzisiaj na wizycie i moja już waży 2822g, rozwarcie 1,5 cm. Szyjką już skrócona o 2/3 długości. Pani doktor powiedziała, że w takim tempie to muszę jeszcze ten tydzień wytrzymać i mogę rodzić. Zobaczymy jak to będzie, bo znam przypadki co z rozwarciem nawet termin przechodziły, ale wg mojej lekarki raczej urodzę przed terminem. Zwłaszcza, że od czasu do czasu mam skurcze. Sesja ciążowa nam się udała - jestem zadowolona :)

Co do ciuchów jak mam staniki i koszule do spania, a tak to jedną sukienkę elegancką do karmienia, bo była potrzebna, gdy karmiłam pierwszą córkę. A teraz to nie wiem czy będę jakieś specjalne ubrania kupować - chyba wyjdzie w praniu. Na razie póki co nie planuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058524 przez aNusia90
Nasze szczescie jest z nami. Wazy 2900 mierzy 55 cm. Jest z nami od 17:30. Dala mamie w kosc 12 szwow ktore ledwo trzymaja. Wiec wy trzymajcie kciuki. Prosze o tabelke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl