BezpiecznaCiaza112023

Majowki 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051888 przez Niespodziewajka
Mala_ewa jesli chodzi o ręczny to ja polecam z aventu. Byłam bardzo z niego zadowolona.

Ja we wtorek byłam na kolejnej wizycie i Jula rośnie jak ma drożdżach :) kopie jak jej starsi bracia :p
Gin mi ustalił termin cc 11.05 Dżulietta bedzie już na bank po 'tej' stronie brzucha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051903 przez maga4
Niespodziewajka fajnie ze znasz termin :) Ja sie cały czas zastanawiam czy bedzie dzidzia kwietniowa czy majowa. Niby termin mam na 28 kwietnia wiec mogę przenosić na maj, ale w pierwszej ciąży miałam poród wywołany w 38 tyg z powodu wysokiego ciśnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052290 przez Niespodziewajka
Maga a teraz jak z ciśnieniem? Może jednak uda się Wam na maj załapać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052294 przez Awil
A jak u was z wyprawką , robicie już coś. Ja po troszkę wyciągam rzeczy po córci i sortuje ( trochę różu i sukienek muszę odłożyć) i chyba przymierzę się do prania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052317 przez Ania 1983
Dostałam trochę ubranek od siostry. Kupiłam dziś kosz Mojżesza - nie będę miała łóżeczka - brak miejsca w sypialni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052333 przez Awil
O kosz mojżesza super sprawa, bardzo był nam pomocny. Żałuje że dużo rzeczy porozdawałam lub sprzedałam, ale w tedy nie było w ogóle mowy o drugim dziecku, a męża chciałam "kastrować" :) Ale kupiłam też teraz kołyskę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052611 przez maga4
Niespodziewajka ciśnienie na razie Ok ale w poprzedniej ciąży było za wysokie dopiero od 36 tygodnia.
Ja pare dni temu poparłam ciuszki do 3 miesiąca i dziś wszystko wyprasowalam. Zostały mi tylko kocyki do prania. No i muszę wyczyścić wózek bo dostałam od siostry a trochę leżał i zastanawiam sie jak go czyścić.
Ania ja tez kupiłam kosz Mojżesza :) Będziemy używać do czasu przeprowadzki, a pózniej kupię łóżeczko ale to większe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052674 przez Ania 1983
Hej dziewczyny chciałam się z Wami podzielić swoimi super produktami do jedzenia w ciąży. Pomelo owoc któremu zawdzięczam brak zatrzymania wody w organizmie, regulacje łaknienia i lepsze trawienie.Jem jednego owoce na tydzień ( w częściach) po posiłku. Płatki owsiane na wodzie z jednym jabłkiem pokrojonym w kostkę ( to moje obowiązkowe 2 śniadanie) całkowicie zrezygnowałam z białego pieczywa i słodyczy. Czuję się super lekko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053033 przez Mala_ewa
Aniu, a pomelo czasem nie smakuje jak grejpfrut? Dla mnie grejpfrut to katorga, wiec nawet na pomelo nie patrzylam. ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053044 przez Ania 1983
Pomelo właściwie jest bez smaku. Nie ma nic wspólnego z grejfutem, nie jest ani odrobinę kwaśny ani odrobinę słodki. Poleca się go kobietom cierpiącym na cukrzyce w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055613 przez Awil
Hej. Dziewczyny co tu taka cisza. Jak wasze brzuszki?. Napiszcie co tam u was, my wylądowaliśmy w szpitalu, koszmarny ból brzucha pleców i stawianie się brzucha. Najprawdopodobniej zastój w nerce. A szczere to mam już dość bo strasznie cierpię w tej ciąży. Masakra. Trzymajcie sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055640 przez jarek55
bardzo dużo jest może to efekt 500+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl