BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055958 przez Sophie25
Monia super ze wszystko w porZądku!!;) ; )
I tak powinno wyglądać każde USG kobieta wtedy spokojna a ta Twoja lekarka oby się poprawiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055964 przez MoNiaaa
RACZEJ BYM SIE NIE SPODZIEWALA ZE SIE POPRAWI NIEKTORZY LEKARZE PO PROSTU SA MALOMOWNI TRZEBA SAMEMU DOPYTYWAC CZEGO JA NIE LUBIE BO NIE WIEM CZY PRZESZKADZAM W BADANIU CZY NIE PO ZA TYM NIE DO KONCA WIEM O CO PYTAC ESH ZALUJE ZE NIE POSZLAM DO INNEGO LEKARZA BO KASY TYLE IDZIE NA PRYWATNE WIZYTY A NIE JESTEM MEGA ZADOWOLONA;(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055990 przez stOkrOtka91
Monia cieszę się, że u Was wszystko ok :)

Dzisiaj dostałam paczkę o której Wam pisałam wydaje mi się, że faktycznie mi się udało bo za 50 zł mam: 6 par śpiochów, 2 czapeczki, 7 bodziaków, 2 śliczne sukieneczki, buciki takie koronkowe :kiss: 5 bluzeczek, 5 śpiochów i jedna para pół śpiochów :)

Jeszcze w piątek mam odebrać od babeczki paczkę, za 15 zł też trochę rzeczy tam jest :)

Ja sama kupiłam 5 pak nowych body, szwagierka mi półśpiochy kupiła i bodziaki, więc myślę, że na początek starczy i będę mogła kupić coś wyjściowego i resztę rzeczy :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056014 przez kakasia20
W końcu dobre wieści .
U nas kolejny dzień pada zimno eh Ani nie chce się wyjść na drogi :/:/
Tak szybko szkole przedszkole ogarniam i w domu siedzę :/:/
Dziś się dowiedziałam ze pokój który robili murarze nie chce schnac i od jutra robią górę domu. ..Więc dziś będzie co robić coś czuję .wszytko do worków i z pokoju do pokoju przenosić :/:/:/ grr a tak mam lenia he ze mi się nie chce :(:(

W ogóle syn wstał dziś chce go ubrać do szkoły patrzę znów wysypka bable i czerwone na około ....
Eh może to ma z pyłu jak robią pracownicy w końcu tak się pyli z ścian ....:/:/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056067 przez Sophie25
Dobry ;) a raczej słodki zamiast tłustego czwartku mam słodki czwartek wypilam glukoze oo bleeeeeee i czekam godzinę Na badanie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056077 przez Loq90
Cześć dziewczyny! Dużo się u Was dzieje. Pamiętacie jak pisałam Wam że opiekuje się kuzynkami, bo ich tata w szpitalu z zapaleniem płuc a ich mama się nim tam opiekowała. W poniedzialek niestety umarł.. staram się jakos to wszystko ogarnąć i nie za bardzo stresować, ale wiecie jak to jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056078 przez MoNiaaa
loq o matko!!!! nie sadzilam ze to takie poważne było :( bardzo mi przykro :( ciezki czas przed tymi dzieciakami

sophie fujjj masz już to za sobą a my jeszcze przed nie nawidze tej glukozy i jeszcze tyle czekania!! wrrr

a to moje 500 g szczęścia :)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056089 przez Judyta1992
Bardo mi przykro... :( biedna cała rodzina
Glukoza jeszcze przed nami w poniedziałek mam wizyte to chyba mi lekarz zleci. Ja znowu przeziebiona jestem, ale juz nie chce antybiotyku nie ide poki co do lekarza moze jakos domowymi sposobami sie wylecze.
Zrezygnowalam za to na dobre z pracy... Bo to jednak tam jest pelno tuch zarazkow ciagle kros chory przychodzi a nas jest duzo w jednym biurze.
Monia super to Twoje szczęście fajnie widac :) ja mojego malucha na ostatnim usg miesiac temu nawet nie widzialam bo lekarz pokazal tylko mezowi. Musze teraz przekonac lekarza ze chce kolejne usg i oby zrobil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056091 przez Judyta1992
Zjadlam juz dzisiaj dwa paczki takie jeszcze gorace z piekarni :) pewnie na dwoch sie jie skonczy. Musze dodac ze nigdy nie przekadalam za paczkami i wrecz ich nie jadlam a dzisiaj moglabym zjesc 10 :) co ta ciaza robi z czlowiekiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056092 przez MoNiaaa
judyta czemu tobie lekarz nie pokazal i zdjęcia tez nie dostalas???dziwne.
wogole ci lekarze jacys nie ludzcy po to się wybiera gina prywatnie żeby można było dzidzie ogladac i mieć pewność ze jest ok!

ja paczkow jeszcze nie jadlam nie chce mi się do sklepu isc chyba dopiero po południu kupie jak będziemy po przedszkolu wracac do domu ale za to ostatnie 2 kawałki placka zjadłam :laugh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056107 przez stOkrOtka91
Ja oponki mam już nasmażone, teraz czekam aż pączusie urosną i będę smażyć i druga tura mnie czeka ;p


Loq ciężka sprawa, przykro mi....

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056111 przez kakasia20
Jej aż żal mi dzieci kurczę. :(:(
Ja dziś kupiłam 12 pączków i wiecie u nas mali lubią jeść mój m. Uwielbia ja zjadłam 1 i mam dość taka pomada słodka eh i zgaga gwarantowana do 20 minut .:/:/
Ale cóż raz w roku święto paczka. Więcej nie zjem już.:):)

A dziś idę na wizytę o około god 16/17:30 dam wam znać co i jak .:):)

Kurczę powiedzcie mi jak chodzę prywatnie do ginekologa i on mi mówi gdzie będę rozwiązana ze zrobi mi cc to czy ja muszę się godzić na cc w tej miejscowości .dodam że najbliższy szpital mam pół godz z domu autem i tam bym wolała mieć cc niż tam gdzie ginekolog pracuje czyli 2/2,5 godz autem. I zero autobusów by ktoś dojechał z rodziny. ... Raz się go pytałam mówił że będę rodzić tam gdzie on jest na szpitalu i tyle .A wolę ten bliższy szpital gdyż już jedne cc miałam w nim robione.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056112 przez kakasia20
Mogę się nie zgodzić i powiedzieć że chce mieć cc bliżej domu gdzie każdy dojedzie w razie czego niż tam gdzie on pracuje w szpitalu :/:/ ??? Czy mam prawo wyboru szpitala

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056115 przez Sophie25
Monia piękna mała ! ;) ;)

Loq90 bardzo mi przykro :( biedne dzieciaki ;/

Ja pączków nie tkne dziś kupiłam mężowi ale po tej glukozie nic słodkiego nie tkne; P poczekają do jutra ale zjem pieczone bo smażonych nie lubię ;p
Znalazłam fajny przepis na pieczone w piekarniku ;)
www.niepieprz.pl/paczki-pieczone/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056120 przez Judyta1992
Z tymi lekarzami jest tak jakos dziwnie. Ja mam orywatna opieke z zakladu pracy wiec to mnie nie kosztuje na szczescie. Moj ma jeden monitor ale za to bardzo wyraznie widac wszystko i zawsze mi pokazywal i opowiadal a ostatnio wpuscilismy meza i mowil tylko do niego i monitor byl odwrocony ode mnie. Ja dostalam po ostatnim usg tylko wydruk z wymiarami ale dzidziusia nie :(. Moj lekarz nie pracuje niestety w szpitalu w poblizu dopiero ok 1h drogi dalej i nawet jeszcze ani slowa nie powiedzial o porodzie. Na szczescie ide do szkoly rodzenia za dwa tygodnie w szpitalu u mnie w miescie.

Mysle ze kobieta ma prawo wyboru gdzie chce rodzic. Ja wlasnie zastanawiam sie czy by lekarza nie zmienic.
Ja juz jestem po trzecim paczku:) pewnie zjem jeszcze wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl