BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1064318 przez kakasia20
:)

Załącznik IMAG1498.jpg nie został znaleziony



Załącznik IMAG1497.jpg nie został znaleziony


www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064319 przez kakasia20
:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064324 przez MoNiaaa
jaka chudzinka :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064325 przez Judyta1992
Ja mojego smaruje bepanthen sensiderm buzke i szyjke i pod pachami faldki zeby sie nie odparzylo. A buzke dlatego ze jak ma jakies krostki to mu schodzi wszystko ladnie. Teraz juz mu zeszla skaza bialkowa ale czasami jakies potowki nas lapia.
Ciezkie zycie bez tego mleka mam :(
Super fotki Kasia. Piekny Wiktorek i rodzenstwo i jak ladnie trzymaja brata :)
A Wijtorek taki dlugi strasznie sie wydaje ma takie dlugie raczki i nozki :) slodziak:) moj to juz niedlugo bedzie jedna wielka faldka chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064342 przez aleksiaa88
Piękne dzieciaczki a chyba sesję sobie sama zrobię jakiś koc sukienusia misio lalka i cykne

Byliśmy dziś na szczepueniu dostał na pneumokoki czy rota a sama już nie wiem słabo słuchałam w ogóle to dziś w biegu więc w drzwiach ledwo wyrabialam najpierw przychodnia 1.5 godz się wyczekalam potem stwierdziłam ze nie mam czasu bo na 12 do szpitala na usg jak byliśmy to z przychodni dzwonili z pytaniem gdzie jestem więc po szpitalu znów tam
mamy 3800
Pneumo czy rota nie wiem co to w końcu dostaliśmy za Free bo miała poniżej 2500g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064353 przez Judyta1992
To pewnie rota bo pneumokoki sa obowoiazkowe.
Ny tez probowalismy z mezem zrobic mu sesje ale troche nam nie wyszlo nie chcial wspolpracowac.
Teraz jak mam takie poczatki zapalenia poersi to juz w ogole nie wspolpracuje. Jak wczesniej jadl co 3 a nawet 2h w nocy to teraz obudzolmsoe po ponad 4. W dzien go przystawiam czesciej na kazde jego marudzenie. Wiec znowu sie wszystko pobudzilo a on w nocy twierdzi ze nie jest glodny eh... Juz nie wiem co robic.
Teraz ciagle tylko ta kapusta moze pomoze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064356 przez MoNiaaa
kurcze ale macie przygody z tymi piersiami :(

aleksia ja tez co jakiś czas probuje jakies fajniejsze zdjęcia porobić ale ciężko bo zaraz placze i ciężko ustawiac ja do fotki i robic zdjęcia jednocześnie ale zawsze jakas pamiatka:)
a to szczepienie to na rota to jest do picia a pneumokoki to klucie
i jak mało wazy dalej pewnie taka kruszynka a moja to się zrobila niezla klucha już ok 5 kg pewnie wazy

dziś upal u nas myslalam o pojsciu na basen ale nie przelamalam się z moja waga:( pojde może na dzialke z dzieciakami

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064360 przez ninka
Monia zazdroszczę pogody, u mnie jest szaro i ponuro :-(
Kasia, ale Twój Wiktorek jest śliczny, taki chudziutki, mój to też już klops się zrobił, policzki ma jak chomik :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064362 przez Judyta1992
Moj tez klopsik.ma juz karczek podwojny a faldki na nogach to z przerazajacym tempie sie powiekszaja. No i policzki tez juz taki chomiczki. No ale zaczna sie ruszac to zgubia:)
U mnie juz troche lepiej ta kapusta dziala tylko strasznie sie boje ze bedzoe jakis zastoj czy cos i soe nie bedzie najadal. Juz teraz robi mi awantury czesto przy jedzeniu. Wczoraj mialam taki kryzys ze orawie poszlam do sklepu po mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064374 przez aleksiaa88
Spala patrzę o jaką poza to jej pstryklam sama tak się ułożyłam

Załącznik IMG_20170720_115705.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064383 przez Judyta1992
Jaka cudna czuprynka:) sliczna laleczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064399 przez kakasia20
Położna była u nas wkitorek waży 3kg 40 gram przybrał :)
Ale mam problem. Daje mu herbatkę z kopru włoskiego bo taknmowila położna by dopajac małego woda przegotowana na przemian herbatka mleko ...dziś mam problem mały płacze mocno. Ciśnie kupkę nie może jej zrobić :/.kurczy nogi wycina się .co kupić na kolke sprawdzonego bez recepty.gdyż dziś miałam.iść do pediatry Ale 2 lekarzy nie ma w nzozie a jedna przyjmuje chore dzieci tylko

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064403 przez Judyta1992
My odkad uzywamy biogaia to nie ma kolek. Ale mysle ze jesli dokuczaja mu kolki to lepiej siegnac po chiciazby espumisan albo delicol tez jest ponoc skuteczny.
Espumisan na mojego Ignasia tez dzialal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064418 przez MoNiaaa
ja wczoraj jednak pojechałam na ten basen na początku głupio mi było ale naprawdę ludzie to się nie przejmują swoim wyglądem...
wybawiłam się z dziewczynami w wodzie slonce mnie zjaralo na plecach i ramionach strasznie ;/
Amelka spala sobie w wozku caly czas raz ja nakarmiłam i spala dalej bylam z siostra wiec ona siedziała przy niej na kocu :)
gorzej wieczorem...codziennie ten sam problem po kapaniu ok 18/19 do 22 na rekach i nie mogę jej uspac :(

aleksia jaka ona ma cudna fryzurke :) slodzinka taka malusia
moja tez pucuc pelno faudek i policzki chomiczka :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064420 przez aleksiaa88
Monia na basenie nie ma co się przejmować wyglądem ja też tak miałam zawsze nie chodziłam bo ciągle miałam brzuch nie taki raz poszłam zobaczyłam ze mój brzuch to nic w porównaniu z innymi i mi kompleks przeszedł

U na dziś noc dziwna jak spala na mnie to ok jak odłożyłam to prawie całą noc się wiercila wyciagala nogami rzucala rano parę pierdow puściła tylko już 2 raz się taka noc zdarzyła chyba muszę kropelki też kupić bo raczej to śpi ładnie a tu 2 noce nie spokojne takie pojekiwala trochę tylko czemu nowości nie jadłam wczoraj poza tym mówią że jedzenie nie przenika do krwi z którego powstaje mleko Ale jednak coś się wiercila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl