BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1052017 przez ninka
U mnie w Pepco też nic ciekawego nie ma :(
Ja używałam pieluszek Pampers, ale te większe rozmiary przepuszczały bokami siuśki, więc też zmieniłam na Dada i byłam z nich zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052026 przez kakasia20
Ja się jutro do biedronki przejdę po pampersy nr 1 taka paczka w sam raz do szpitala na początek bo są po 8 zł z groszami promocja z dady.
Mi dada większe też przemakala i pampersy jedno siku i mokrą zupka cała z spodenkami .... Ale się zobaczy

Jutro dzień babci :).a my idziemy na roczek :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1052029 przez kakasia20
Mam pytanie bo tak przeglądam stronki z internetu....
Może ma z was kochane któraś jakąś stronkę internetową gdzie są tanie rzeczy ubranka dla niemowląt i można zrobić zakupy .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052036 przez kakasia20
Dziś się zestresowalam .... Szłam po wyniki z hiv hbs. anty ...., morfologia.. i było jeszcze jedno badanie ...i patrzę pani z labolatorium daje mi w dłoń białą kopertę ... I imieniem.nazwiskiem..
A ja mówię są złe wyniki ze kopertę dostałam 1 raz.... Babka w śmiech i mówi mi po chwili tak dajemy jak jest więcej badań by nie zgubily się:) a ja w śmiech .

Wyniki Mam ok ujemne ufff a się bałam bo mój brat ma hiv od kilku lat a w tamtym roku się dowiedział o chorobie dopiero ...eh i się bałam wyniku ..:( tak bym mu chciała pomóc ... A tak ma coś z usługami i serie leków ma brać :( ciągle choruje jest słaby i pracuje po 14 godzin lub 12 :) poxdziwiam go .kocham go mocno i dzieci szaleją za nim :)
Nie poddaje się i ja go wspieram w trudnych chwilach przez tel .gdyż wyprowadził się do Kraków :( buuu sorki za wyzalenie się Ale boli mnie to jakoś cierpię kiedy on cierpi .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052056 przez MoNiaaa
niestety nie znam zadnych stronek najtaniej to chyba w pepco ale po ciucholandach tez idzie dużo ladnych rzeczy kupic i nie zniszczonych choć ja nie potrafie szukac i zadko korzystam chyba ze ktoś mi cos kupi ladnego:)
pampersy kupie raczej pod sam koniec.
jeszcze kosmetyki...zastanawiam się nad firma skarb matki podobno sa dobre a tansze niż te znane marki
na pewno chce teraz rozek kupic żeby dziewczynki mogly dzidzie trzymać a to jednak stabilniej:)
no i przewijak bo bez tego nie wyobrażam sobie zycia :)

czasem mi się wydaje ze czuje dzidzie ale tak delikatnie bardzo ze się zasyanawiam czy się nie wkręcam :P niby 3 ciaza a zawsze te pierwsze ruchy sa tak wyczekiwane i niepewne

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052075 przez kakasia20
Ja dziś byłam w biedronce po pampersy 1 taka paka do szpitala w sam raz i dostałam za 1.grosz do wyboru krem szampon 3 w 1 i coś jeszcze jest do wyboru z półki trzeba wziąść promocja trwa do dziś lub jutra .w gazetkach jest opisane co i jak

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052110 przez kakasia20
Jak minol wam dzień...???
Ja powiem że tak sobie ... Od południa mocny ból głowy miałam do teraz mam. Poszliśmy na roczek ...Jak uwidzialam.mięso... Źle mi było a zawsze jadłam mieska :):/

Teraz padam już z sił i kładę się do łóżka powoli bo zmieczona jestem ..

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052141 przez kakasia20
Widzę że znów suwaczek szwankuje mi :/
Wczoraj się wazylam i przybralam pół kg tylko w ciąży a już 15,5 tyg za mną.
Chyba za mało przybieram .... Hmmm.
31 .01 zapytam ginekologa. O wagę

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052164 przez ninka
Ja przytyłam niecałe 2 kg, więc też nie dużo, a przy pierwszej ciąży przez pierwsze trzy miesiące schudłam 5 kg :-) Także nie martw się, na pewno wszystko jest OK :-)

Ja będę kupowała część ubranek nowych, ale też z allegro używane, są naprawdę bardzo ładne i często wyglądają jak nowe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052168 przez MoNiaaa
jak się startuje z wieksza waga to w ciąży nie przybiera się az tak dużo.
ja do wizyty tydzień dalej nie czuje takich wyraźnych ruchow martwię się tym coraz bardziej mam głupie myśli ze może dzidzi się cos stało może udusila się pepowina (wiem nie powiennam tak myslec ale u mnie w rodzinie był taki przypadek w 8 mc!) oczywiście maz nie chce slyszec o takim gadaniu bo na pewno jest wszystko dobrze ale ja wtedy czuje ze jestem sama z tymi myślami i jeszcze gorzej się czuje.od kilku dni zrobiłam się placzliwa z byle powodu lzy mam już w oczach.

jak za tydzień okaze się ze wszystko jest dobrze :) i ze jest dziewczynka zaczne cos kupować najpierw z tych ciut droższych rzeczy raz w miesiącu cos

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052171 przez Loq90
Cześć dziewczynki! Ja już też kupiłam kilka uzywanych ubranek: dwie sukienusie i spódniczkę:) ciagle przeglądam niemiecki odpowiednik allegro i można znaleźć przepiękne rzeczy! Ceny w sklepach są nawet 3 i 4 razy większe! :O mąż właśnie odebrał łóżeczko, szafę i komodę, więc bierzemy się zaraz za składanie:)

Monia tez mam ciągle takie czarne myśli... Ale nie wypowiadam ich na głos... Też myślę o tej pepowinie, czy z serduszkiem wszystko dobrze, czy główka rozwija się prawidłowo. Czy ja wszystko robię dobrze, czy nie za nic o się schylam, czy nie jem za mało warzyw... Ah..:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052189 przez kakasia20
Może dzidzia leży inaczej i ja mniej czuć. Ja miałam dwa dni pod rząd ze czułam takie maleńkie wiercenie się w brzuchu ..:)
Ale cisza:)
Dziś zaszalalam ...:) szłam na ostatni śnieg i podkusilam się i jechałam z dziećmi na tzw dupolocie takim jablku plastikowym :)
W ogóle się też poplakalam ... Bo była mała wymiana zdań jak to bywa między nami dorosłymi i mój m.powiedział że lepiej mu ze mną było przed ciążą niż teraz ... Zabolało.mnie to .Ale wiem że tego nie chciał gadać bo tak nie myśli ..przeprosił mnie jest ok .
Też się do wizyty nie umie doczekać a gdzie tam 31 stycznia...**pdf .

My już szafę mamy dla dzidzia z komodami tylko łóżeczko zostaje kupić coś ubranek oliwek itp a wózek mamy z rodziny pozyczymy

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052257 przez MoNiaaa
jak tam u was ciezaroweczki???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052261 przez kakasia20
Ja właśnie zjadłam śniadanie sobie .dzieci już od 6:00 szaleją:)
Ja jakoś wstać nie umiałam prędzej.teraz biorę się za porządki domowe .

Ps.mam pytanie bo moje dzieci urodziły się na jesień pazddziernik/listopad więc kupowałam.na zimę rzeczy ...
Ale jak to jest z niemowlakami urodzonymi w lipcu praktycznie . Nie wiem czy takie maleństwo można w samych bodach i czapeccze Dax potem do wózka. Jak będą upały 30 stopni czy bardziej kupić i body dlugibrekaw i krótkie i bluzeczki na ramiączkach spodenki ... My mamy altane więc nawet w upał mamy kilka stopni mniej i cień .niż w słońcu ....
Nie wiem jak się zabrać za ubranka. ..
Myślałam nad otulaczem dla dzidzi ...nie wiem kompletnie.... Może mnie ktoś w tajemniczy termin ostatni poniedziałek czerwca cesarskie cięcie

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052263 przez MoNiaaa
kasia jak będą upaly to wiadomo ze lekko się ubiera dzieciaczka ważne żeby ochraniac przed sloncem. mysle ze sam bodziak i nawet skarpeteczki i czapka wystarcza może go ew przerzucić pieluszka tetrowa no i jakiś parasol.zalezy na jaka pogode trafimy ale mam nadzieje ze jednak cielo będzie a nie deszcz !!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl