BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1063835 przez Natalia^^
Dziękuję Wam kochane!

U nas dobrze! Skurcze się uspokoiły a to najważniejsze. Szyjka lekko się otwiera ale na dzisiejszym usg miała 47 mm wiec się wcale nie skraca :)
Wczoraj pomiar mógł być błędny bądź zrobiony na skurczu.
Ciśnienie średnie 140 /89 wiec obserwacja naraze bez leków.
Będzie dobrze! Musi być :)

Dajcie o siebie i swoje maluszki. Ja tez trzymam kciuki za was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063836 przez Kalinka85
oo no to super ze sie nic nie dzieje, teraz odpoczywaj i bedzie dobrze. A to juz do konca bedziesz w szpitalu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063850 przez karolinkanice16
Natalia^^ też trzymam kciuki żeby dziewczynki posiedziały jeszcze troszkę w brzuszku :) odpoczywaj :)

Ja dziś miałam też wizytę usg, i znowu coś, teraz noga mniejsza tzn. kość udowa, potem już całe dziecko mniejsze do wieku ciąży z ostatniego dnia miesiączki termin mam na 2/3 września a z usg na 17 września, a potem nagle mniej płynu owodniowego niż na ostatniej wizycie ... 19 lipca kolejne usg a i mała waży 1532g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063852 przez Moniek
Natalka mocno zaciskam za Was kciuki! Dobrze, że jesteś pod stałą opieką.

Karolinka co Ci lekarze są tacy wrażliwi? Wahania do 2 tygodni na usg są normą. Ja termin z miesiączki mam na 13, a z usg na 21 września. Zresztą pamiętajmy, że 1 dzień na usg to 1 mm Dziecka. Jestem pewna, że wszystko dobrze się zakończy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063855 przez karolinkanice16
Moniek wiem właśnie ja się tak bardzo tym nie zamartwiam, tylko denerwujące jest jak zaczyna usg mówi jakie dziecko piękne i w ogóle ochy achy, potem zaczyna pomiary i mina posępnego czerepu ... tutaj jest tak że jak nic się nie dzieje to zlewka a jak coś to przewrażliwieni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063867 przez Anulka_82
NATALIA^^ TEŻ TRZYMAM KCIUKI BĘDZIE DOBRZE :-)

U mnie na razie ok malutka waży około 1280 termin mam na 24 .09 ale wstępnie jeśli było by dobrze to lekarz umówił się ze mną na 13.09 na cesarkę,
brzusio w końcu zaczął coś rosnąć ;-)
ostatnio u mnie jest problem z pobraniem krwi nie chce lecieć .
pozdrawiam was wszystkie cieplutko :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063879 przez Natalia^^
Dziękuję dziewczyny.

Dziś kiepski dzień. Ciśnienie na tabletkach 145/95 140/85 a poza tym przywieźli mi tu Jasia to sie rozczuliłam i popłakałam :blush:
Boje się :(

Zostane tu do końca. Oby do 35 tyg to będzie okropny sukces. A narazie skupiam się na 32 tyg :) małymi krokami do celu.

Karolinka mój Jaś po urodzeniu w 30 + 0 miał 1620 mówili że sporo. Mąż 193 ja 171 wagę tez swoją mieliśmy przy porodzie... wydaje mi się ze wasza waga jest super. Ty jesteś drobna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063882 przez Agunia85
Natalia będzie dobrze :) Głowa do góry !! Ja też się rozczulałam jak leżałam w szpitalu a przyjeżdżała do mnie moja córka w odwiedziny.. Ja mam we wtorek wizytę mam nadzieje ze moja szyjka się nie skróciła też się boje.. Dzisiaj robiłam wyniki krwi i moczu są ok oby dalej było pozytywnie .... Z czego u Ciebie wynikał problem że ak szybko doszło do porodu w pierwszej ciąży??Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063885 przez Natalia^^
Agunia no właśnie przez ciśnienie :(
I szybko postępujące zatrucie ciążowe.

Ale każda godzina jest cenna :) Boje się tylko o tętno ze zniknie jak u Jasia. A oni mi tu tylko spędzają co 2 godziny przez 30 sekund. Ciężko znaleźć też przy blizniakach... czekam jak na zbawienie na mojego doktora będzie w poniedziałek.

Ohh ciężko... z jednej strony chciałbym mieć już to za sobą... z drugiej oczywiście wiem ze dziewczynki muszą dojrzewać... czuje się już jak duży inkubator. :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063890 przez Moniek
Mamusie polecicie mi jakiś dobry materac do łóżeczka. Wiem na pewno, że u nas gryka kokos odpada (za dużo filmików na yotube ;) ). Natomiast też nie do końca ufam tym materacom, które sprzedawane są już z łóżeczkiem. Jakie macie doświadczenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063918 przez Emilaa
Witam mamusie :) Natalka^^ dołaczam się do dziewczyn i trzymam kciuki żeby wszystko było okkkk! ;) ;) Moniek tez właśnie się zastanawiamy nad materacem bo opinie są podzielone :whistle: Wczoraj byliśmy na badaniach już potwierdzony 100% chłopak ( można do końca kompletować wyprawkę) waży 1700g więc spory już i daje o sobie znać wczoraj myślałam że nie wstane z łóżka tak się wiercił kręcił że miałam wrażenie że mi jeżdzi nóżką po żebrach bo ból okropny ..już się boje co to będzie jak będzie wiekszy :woohoo: :lol: od kilku dni też pojawiła się u mnie zgaga a myślałam jużże mnie ominie coś okropnego pól nocy nie przespane i utrzymuje się cały dzień kupiłam z polecenia mojej ginekolog Maalox zobaczymy czy pomoże :) dziewczyny a co kupujecie z apteczki dla malucha??? nie chce kupywać czegos zbednego dlatego pytam moja lista to:
woda morska do noska,octenisept do pępuszka i dla mnie tez sie przyda,paracetamol w czopkach w razie goraczki, sól fizjologiczna do przemywania oczek ale nie wiem większośc mam radzi przemywać zwykła przegotowana wodą bez kombinacji,witamine D ale to jeszcze położna raczej doradzi ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063941 przez PaulinaJ
Hejka :)
Natalia Zaciskaj nogi ile się da i niech siedzą dziewuchy :D

Emilaa Z wit się wstrzymaj bo jeżeli karmisz tylko piersią to D+K musisz mieć a jak mleko modyfikowane to tylko D wystarczy. Octenisept też mam ale bardziej dla siebie na ranę po cięciu bo u nas do pępka w zasadzie nic się nie używa teraz...wiadomo od czasu do czasu można psiknąć żeby wymyć , ale generalnie sama woda wystarcza. Czopki dostaję przy wypisie tz. receptę :) więc sama nic nie kupuję. Wody morskiej nigdy nie używałam do nosa :) więc dla mnie to zbędne. Na pewni kupię kroplę na kolkę w razie co żeby były :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063942 przez Moniek
Mamusie trafiłam dziś na ciekawą stronkę: txm.pl/niemowlak mają duże wyprzedaże na ubranka i różne inne rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063958 przez Aga-Bin
Hej... my w czwartek po wizycie 30 tc i 1290g. Nie jest to za malo troche? Jak jest u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063959 przez Saszka892
Hej :) muszę się pochwalić :D mamy wózek! Mój Stary pojechał dzisiaj i przyjechał z wózkiem :)
AGA-BIN moja w 29tyg ważyła 2kg ale lekarz powiedział że ja poprostu rodzę duże dzieci... Starsza córka miała 4390 :) myślę że jeśli Twój lekarz nic na to nie powiedział to chyba nie ma się czym martwić :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl