BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051731 przez Judysen
karolinkanice16 jeszcze raz dziękuję bardzo :) w piątek będę u lekarza więc mam nadzieję wszystkiego się dowiem.
Możliwe, że spotkamy się w szpitalu lub na porodowce :) na kiedy masz termin? U mnie z miesiączki wychodzi 16.09.
W pewnym momencie już zastanawiałam się czy nie wrócic na poród do pl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051733 przez karolinkanice16
Na początku tamtej ciąży też się zastanawiałam, ale nie żałuję opieka super mąż cały czas ze mną epidural kiedy chcesz naprawdę polecam
Ja mam termin według usg 02.09 a według miesiączki 03-08.09

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051734 przez Natalia^^
MagdaW
[/b]
ale ty się nie przejmuj tym czy mało wiesz czy dużo. Masz dużo czasu żeby poczytać ewentualnie zapytać :). powiedz tydzień ciąży jak obliczasz? Kalkulatorem

Ja właściwie to się gubię... jeśli mam 5+1 to jest 5 czy 6 tydzień?

A termin mam na 14.09 od lekarza nie Usg
A jak liczyłam kalkulatorem to gdzieś mi wyszło ze na 11.09 ale w sumie to chyba bez znaczenia. Tak czy siak do września nie dotrawam. Pewnie kolo 10 sierpnia. Podobno mam się nastawić na 35 tydzień.

Ja to już tak mówię że nie mogę mieć normalnej ciąży... mój Jaś urodzony w 30 tyg waga 1620
Powiem wam ze jeszcze do siebie nie doszłam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051743 przez PaulinaJ
Natalia Jeżeli masz 5+1 to 6 tydzień leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051828 przez Kalinka85
Hej dziewczyny co tu dziś tak cicho? U nas piękna pogoda i mrozik ale siedzimy w domu z dziewczynkami i katar leczymy bo tu zaraz dzień babci i dziadka i starsza występuje w przedszkolu to musi być zdrowa. Ja mam też lekki katar i strasznie chce mi się dziś spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051829 przez Kalinka85
A co u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051836 przez MagdaW.
Natalia obliczyłam kalkulatorem, 9/12 dzień ostatniej miesiączki, cykle co 26dni, więc wyszedł 15/09 i lekarka też mi tak napisałam w karcie ciąży. Więc jutro zacznę 7 tydzień :)
Równo za tydzień mam to pierwsze USG i wtedy dowiem się ile małych "ziarenek" jest ;) tak rozumiem :) dobrze?

a jeszcze jedno mam pytanie do tych bardziej doświadczonych - co myślicie i jakie macie doświadczenie z farbowaniem włosów? zdania są podzielone a ja nie wyobrażam sobie mieć mega odrostów za 9 miesięcy ;)

buziaki,
M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051838 przez Emilaa
Witam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051843 przez Judysen
Witam:)

Kalinka85 bo dzisiaj taki meeega śpiący dzień! Zaliczyłam przyjemna drzemke z synkiem. A poza tym chodzę ciągle po domu sama nie wiem za czym:)

W 1. Włosów nie farbowalam więc nie wiem jak to jest. Teraz mam ombre, ale planowałam od dłuższego czasu zejść z tego koloru więc może mi sie uda. Z tego co jednak pamiętam wszystkie koleżanki normalnie malowaly wlosy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051848 przez Natalia^^
Hejo. Cisza wszystkie mamy wykończone. Ja tez źle się czuje. Nie wymiotuje ale jeśli nie zjem czegoś przez 2 h to jest kiepsko.

MagdaW. to super ze masz usg zs tydzień bo pewnie będzie juz serduszko :) ja mam termin na 14.09 cykle 26/27 dni ostatni okres 8.12 tylko jeden dzień różnicy :) ja kolejna wizytę mam 31.01 Lekarz każe przychodzić co dwa tygodnie...

Włosy farbuje... właśnie wybieram się 24 na farbę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051855 przez PaulinaJ
Hej :) ja również farbuję włosy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051871 przez Kasisko89
Ja właśnie miałam wątpliwości czy iść do fryzjera teraz farbować włosy. Ostatecznie odmówiłam swój termin i pójdę po zakończeniu pierwszego trymestru. Jakoś przetrzymam... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051872 przez Nat_alka
Ja osobiście nie farbuję i nie farbowałam włosów ;) moja przyjaciółka jest teraz w 8 miesiącu ciąży i farbuje, a pani gin powiedziała jej, że można, tylko lepiej tymi farbami bez amoniaku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051876 przez karolinkanice16
ja ucichłam bo synek chory, wymiotuje od przedwczoraj, wczoraj była poprawa a dzisiaj znowu :/
jakiś wirus chyba złapał i tak się kurujemy
mi mdłości nie odpuszczają niestety :/ teraz mam fazę na jedzenie (codziennie) pomidorek z cebulką i śmietaną plus sól i pieprz pychotka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051918 przez Aga-Bin
Witam.

To moja druga ciąża. Dwa lata czekania,stworzyła się duża różnica wieku. będzie 9 lat, a drugi powód że pierwsze dziecko urodziłam w bardzo młodym wieku. Tak właściwie, to ja o ciąży wiem już od tygodnia i kilku dni, jak tylko cień cienia pojawił się na teście, ale facet nie chciał wierzyć i wczoraj zrobiłam specjalnie dla jego wiary następny test ( chyba 7 w tym miesiącu) i wyszły konkretne dwie krechy.

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl