BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055470 przez Nat_alka
Ja narazie schudłam 3 kg :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055471 przez PaulinaJ
Natalka nosisz dwojeczke to i brzus rośnie :-)

Dzwonilam do ginekologa i moge spokojnie do wizyty smarowac Clotrimazolem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055501 przez karolinkanice16
JudySen nie mam pojęcia ile kosztuje bo będę robić pierwszy raz ale u Antepowicz maks 160e ja będę szła nie w tą niedzielę a następną.
Za tydzień mam już wizytę w szpitalu i będą robić usg, co do tłumacza można go zamówić tylko na miejscu, bezsensu bo ostatnio musiałam czekać na niego ok 3 godzin :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055504 przez Judysen
karolinkanice16 dzięki. To bardzo dużo płacisz za wizytę... D. Bierze za pierwszą 80 a później 60. Ja tłumacza już sobie odpuscilam:) znalazłam sobie słówka potrzebne dk takiej rozmowy i jakoś dam rade:) swoją drogą śmieszna sytuacja bo moja teściowa kiedyś sprzatala przez krótki okres u A. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055505 przez karolinkanice16
JudySen tzn ja tyle jeszcze u niej nie zapłaciłam ona maks tyle bierze, za ostatnie usg też mi napisali z recepcji ze od 120 do 160e a zapłaciłam 100e :) więc jak dla mnie spoko, jestem z niej zadowolona, miałam iść do D. ale słyszałam że trzeba czekać mimo że przychodzi się na umówioną godzinę więc zrezygnowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055508 przez Judysen
karolinkanice16 to racja. Są opóźnienia, ostatnio czekałam 1h. Dlatego zapisuje się zawsze jako pierwsza i nie ma problemu z czekaniem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055510 przez karolinkanice16
JudySen no ja bym mogła i poczekać ale nie mam z kim synka zostawiać, a jak jest w przedszkolu to nie zdążę obrócić do centrum i z powrotem dlatego załatwiam raz dwa wizytę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055512 przez Judysen
Oczywiscie:) a jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055514 przez karolinkanice16
dziękuję że pytasz :) czuję się lepiej no ale po gardle dostałam zatoki i męczący kaszel plus mój syn to samo :/ nie narzekam ale już te choroby mogły by sobie pójść no i niestety mdłości i wymioty mam dalej :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055517 przez Judysen
Właśnie Leos miał dziwny żółty katar, zszedł mu i ma teraz kaszel. Rzadko kiedy kaszle, ale jak już to zrobi to ciężko się odrywa aż powietrze ciężko łapie. Ta pogoda też nie sprzyja. Mam nadzieje szybko wrocicie do zdrowia! :) lecę do łóżka. Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055554 przez Moniek
Kochane jak tam u Was ze spaniem? U mnie to jest jakas katastrofa, zamówiłam już sobie rogala. Na dodatek naczytalam się artykułów, że najlepiej spać tylko na lewym boku. Budzę się strasznie połamana. W jakiej pozycji teraz śpicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055560 przez PaulinaJ
E tam j spie na każdym :-) chociaż lewy moj bok ulubiony hhehe ale nigdy jakos szczegolnie nie zwracalam na to uwagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055563 przez Judysen
Dzień dobry! Ja mam tak, że drzemka w dzień co najmniej 1h :whistle: później około 21 sen właściwy a o 5 rano pobudka i nie ma szans na spanie. W sumie śpię różnie chociaż coraz częściej łapie się na tym, że wierce się okropnie i nie mogę znaleźć dobrej pozycji. Najczęściej jednak śpię trochę na lewym boku i brzuchu. Noga jedna wyciągnięta aż na skraj łóżka a druga wysoko podciągnieta pod klatke :) rogal dużo mi pomógł w pierwszej ciąży, ale około w 6m. Na razie można spróbować spać z poduszka między nogami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055567 przez Kalinka85
Hej powinno sie spac la lewym boku ale wyzej w ciazy bo wtedy sa lepsze przeplywy plynow miedzy mama a dzieckiem. Ja tez musze w dzien sie zdrzemnac bo nie daje rady. A w nocy jak sie przebudze kolo 4-5 to mam problem z zasnieciem bo sie strasznie krece. Poki co spie na plecach i bokach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055575 przez Natalia^^
Moniek. Ja tez potrzebuje Rogala. Jeszcze nie zamówiłam bo chciałabym mocno wypchany a nic mnie nie przekonuje.

Dziś kiepska aura leżę od rana...

A u was jaka pogoda? Ja marzę o wiośnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl