BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055810 przez Nat_alka
Hej dziewczyny! Ja już zdrowa :) byłam już dzisiaj w pracy, cały dzień zajęć ze studentami ufffff... ciężko wrócić po ponad tygodniowej nieobecności! We środę mam ważne wystąpienie, więc 3majcie kciuki! Trochę się stresuję muszę przyznać :P
PaulinaJ super dzidzia!
Ja wizytę mam 3 marca, zobaczymy co tam jak tam. Mdłości mi przeszły, na razie tylko piersi mnie bolą i zmęczona jestem. Jak wróciłam z pracy to padłam dosłownie i spałam 2 godziny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055812 przez Agnieszka 87
Paulina J dzidzia śliczna, już sporo urosła :-)
Ja kolejna wizytę mam jutro, ciekawe czy będę miała usg, a chciałbym zobaczyć jak teraz wygląda moja fasolka :-) swoją drogą na każdej wizycie mialyscie robione usg w poprzednich ciazach?
Ja się czuje coraz lepiej, mdłości juz tak nie dokuczają jak wcześniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055849 przez PaulinaJ
Jak chodzę prywatnie to przeważnie mam na każdej wizycie...pyta się co drugą czy robimy ja mówię,że tak to robi :P w końcu kasę dostaje. NA początku ciąży to co każdą przeważnie robią :) tak mi się wydaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055858 przez Kalinka85
Hej dziewczyny

Paulina super zdjecie :)

Ja chodze na fundusz i tylko 3 razy bede miec usg. Jedno w kazdym trymestrze. Chociaz w poprzedniej ciazy pod koniec juz mi nie robil usg bo powiedzial ze wszystko oki, dzidzia glowka w dol wiec juz zobaczymy ja na zywo jak sie urodzi. Na fundusz oszczedzaja na usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055860 przez MagdaW.
Hej, wczoraj pisałam o zapaleniu pęcherza a w ciągu dnia dopadło mnie coś jak grypa żołądkowa...od wczoraj jestem na chrupkach i chlebie z gorzką herbatą...cudownie poprostu..pęcherz plus żołądek a między nimi moje dziecko...
Ma ktoś jakieś porady ;) oprócz tego żebym dużo piła i się nie odwodniła?

Pozdrawiam i życzę Wam zdrówka :*
M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055868 przez Kalinka85
oj Magda dużo zdrówka życzę.

Mozesz zjesc ryz z marchewka albo banana. Szczerze to mi ten ryz z marchewka średnio przechodzil przez gardlo jak mialam zatrucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055870 przez Natalia^^
MagdaW bardzo Ci współczuję ja od tego zaczęłam ciążę... brałam tylko enterol to probiotyki.

PaulinaJ super ! Rosną nam maluszki.

Ja mam 4 dzien migrenę. Dziś wymiotowalam.

Natalka trochę zazdroszczę ze tAK dobrze znosisz te początki. :) Ale oczywiście życzę aby tak już zostało...

Ja mam wizytę za tydzień. Tez juz się nie mogę doczekać usg. Lubie to. Uspokaja mnie. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055874 przez PaulinaJ
Ja teraz 10 mam usg :P potem 13 wizyta u swojego ginekologa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055876 przez Nat_alka
Natalia^^ Ja mam też problem z migrenami :( dla mnie jedynym skutecznym lekiem jest: 2 łyżki kawy naturalnej zalać wrzątkiem, do tego 3 łyżeczki cukru i z połówki cytryny wycisnąć sok. Istna ochyda! Ale to jest naturalny lek na ból głowy: kofeina, glukoza, wit C. Mi pomaga polecam! Jeżeli dasz radę to oczywiście wypić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055884 przez Natalia^^
Dziewczyny jaka jestem szczęśliwa. Przeszło mi :) matko jak to człowiek później docenia kiedy głowa nie boli.

Natalka dziękuję następnym razem skorzystam a pewnie będzie to za około 4 tyg. Mam migreny w terminie okresu od liceum i teraz jakby organizm to zapamiętał :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055889 przez Nat_alka
Cieszę się że już Cię nie boli :) migrena to srraszna sprawa! Nienawidzę :( zdarzało mi się z bólu wymiotować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055893 przez karolinkanice16
MagdaW. ja też miałam grypę żołądkową ostatnio i jedynie co mi przechodziło przez żołądek a nawet i nie to własnie woda bo i po niej wymiotowałam :/ także u mnie jedyna opcją było przetrwać,
Ja jutro mam wizytę w szpitalu troszkę się stresuję i pewnie spędzę tam pół dnia także odezwę się jak będę we domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055894 przez Agnieszka 87
Natalka to tez jest mój sposób na ból głowy, tylko ja dodatkowo z mlekiem pije i faktycznie to pomaga :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055896 przez PaulinaJ
Ja dawno migreny nie miałam, ale zdarzało się. Ból straszny i wymioty. Jelitówkę miałam ale u mnie biegunka była...jadłam rosołek na cycku z marchewką i kaszą manną.

Ja dziś zasmarkana i zatoki dokuczają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055909 przez Agunia85
Czesc dziewczyny u mnie rowniez termin na wrzesien 10 tydzien potwierdzona informacja u ginekologa 2 ciaza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl