BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1058298 przez Natalia^^
Powiem Wam szczerze ze ja kompletnie nie mam ochoty może za jakiś czas... jeśli będę mogła.

Dziś przychodzi do mnie położna. Bardzo się ciesze ponieważ wczoraj wieczorem juz myślałam że pojadę na IP. Może mi wyjaśni co mi wczoraj dolegało.

Od kilku dni... a może już tydzień... czuje jakbym ubrała mega za ciasne dżinsy choć spodni brak... coś mnie ciśnie i uwiera w dole brzucha. Nie odczuwam tego ciągle ale kiedy np się trochę nachodze lub przeciąże. A wczoraj kilka godzin miałam to uczucie ale jeszcze jakby z twardym brzuchem... Nasz Jaś miał urodziny mieliśmy gości i trochę się narobilam.

Tak czy siak ciesze się ze przyjedzie :) bardzo lubię tą kobietę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058327 przez PaulinaJ
Cześć wam :-) mamy pierwszy zakup dla juniora :-) spiworek do fotelika :-) :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058330 przez Kalinka85
Paulina fajny.

Nie wiem czy zamawiacie ale w 5-10-15 jest wyprzedaz kolekcji jesien zima i obnizki nawet do 79 %

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058389 przez PaulinaJ
Ależ tu cisza :-) hello

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058407 przez Moniek
Zapisałam się dziś do Szkoły Rodzenia i wybrałam położoną środowiskową :woohoo: A jak tam u Was? Zapisujecie się? Powiem Wam, że w naszym mieście już było krucho z miejscami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058422 przez Natalia^^
Moniek u mnie była już położna i ona będzie się nami opiekować po porodzie. Dostaliśmy nawet butelkę Avent sudocremem i miliony próbek:)
Na zajęcia chodzić nie będę z kilku powodów. U nas są dość skromne :) ja nie będę rodzic SN. No i przede wszystkim każde wyjście jest dla mnie męczące. Brzuch później boli.

Ale uważam że super że się zapisalas. Zawsze coś wyciagniesz z takich zajęć i będziesz spokojniejsza :)

Milej soboty Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058423 przez Moniek
Natalka i co polozna powiedziała na temat Twojego brzuszka? Wszystko w porządku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058430 przez Natalia^^
Moniek niestety nic wiecej niż wiedziałam :(
Kazała się oszczędzać i pogadać z lekarzem. Wydaje mi się ze to jednak będzie od mało oszczędnego trybu życia ostatnio. We wtorek wizyta to jestem spokojna... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058431 przez Kalinka85
Witajcie

Ja do szkoly sie nie zapisuje, w koncu juz nie pierwszy porod przede mna :D Moniek ale szkola taka to fajna sprawa.

Natalia w takim razie zwolnij tempo i odpoczywaj wiecej.

My powoli zaczynamy kupowc ciuszki dla synka zeby na koniec wszystko nie zostalo, zwlaszcza ze potem czym wiekszy brzuch to trudniej gdzies po sklepach maratony robic. W czwartek Natalka ma 3 urodzinki wiec jakis prezent musimy jej kupic. No i torcik robimy w sobote. A Lila w koncu po miesiac idzi w poniedzialek do przedszkola, juz sie nie moze doczekac :) Natalce pewnie bedzie troche smutno bo jednak ten miesiac caly czas bawily sie razem.

Milego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058443 przez Natalia^^
Kalinka masz rację. Trochę zwalniam ale ciężko mi to wychodzi. Chciałabym przed porodem posprzątać dom i piwnice ze zbędnych rupieci ponieważ nie mamy zbyt wiele metrów :) a tu nagle staniemy się wielodzietna rodziną :laugh:

Odnośnie wyprawki... ja tez bym chciała bardzo... ale wstrzymuje się aż do poznania płci. Teraz bardziej skupiam się na większych rzeczach aby poczytać i wybrać rosadnie... ciężki temat...

Łóżeczka z szuflada czy bez?
Jaki wózek... mam dwa typy ale kompletnie się różnią...
Leżaczek... chyba Tiny Love 3w1
Butelki Avent czy dr brown?

Kurde głowa puchnie :woohoo: zostało mi 18 tyg aby wszystko skompletować. Chcialabym do 33 tyg mieć już wszystko :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058452 przez Kalinka85
Ja z Lila uzywalam butelek Avent i bylam zadowolona, nie miala zadnych kolek czy cos, chetnie z nich pila mleko. Natalka karmilam dluzej piersia i ona mleka mm pozniej w ogole nie chciala pic ani z butelki ani z kubeczka. jakas taka antymlekowa byla :P nawet kaszki nie chetnie jadla. W sumie to bardziej jogurty jej dawalam zeby miala ten nabial.

A mysle ze lozeczko z szuflada fajan sprawa bo zawsze tam mozna schowac posciel na zmiane czy jakies kocyki zeby nie upycha wszystkiego po szafkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058453 przez Natalia^^
Ja również używałam Avent i może przy nich zostane. Trochę jest bawienia się z tą rurką aby ją wyczyścić w dr brown a podejrzewam ze czas będzie u mnie dużo wart :laugh:

Łóżeczko tak jak mówisz... każda przestrzeń do przechowywania warta uwagi. Tylko przypominam sobie ciągle sprzątanie kurzu z tej szuflady koszmar... nie wiem pomyślę jeszcze.

Mam nadzieje że lekarz we wtorek wkońcu mi powie kto u mnie mieszka... ;) jeśli się okaże że jest chłopiec to będę szaleć z workami z piwnicy :) ale jeśli powie ze mam dziewczynki to w sumie też :) a chłopięce sprzedam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058454 przez Nat_alka
Natalia ja też po całym dniu pracy czuję taki dyskomfort w dole brzucha. Zauważyłam, że tak się dzieje jak się nalatam... czasem biorę nospę i to pomaga. Wydaje mi się, że mam teraz dużo więcej energii ale chyba też muszę troszkę zwolnić. Ja oprócz łóżeczka jeszcze nic nie kupiłam ;) co do butelek to z Mają nie używałam żadnych, ponieważ karmilam ją sama 16 miesięcy, a później już nie dawalam jej mleka, tylko serki i kaszki (łyżeczką) :) nie znam się wogle na butelkach :( Pewnie jakieś kupię ale wyczytałam, że można bliźniaki piersią wykarmic bez dokarmiania ;) więc tego się trzymam i mam nadzieję, że mi się uda, hehehehe. Ambitnie! ;) :P
Też bym już chętnie zaczęła kupować jakieś ubranka i resztę wyprawki ale czekam do wizyty ;) mam 7 kwietnia i może też już będzie można określić płeć (jak pokażą) ;)
Jeżeli chodzi o szkołę rodzenia to mam już wypatrzną i myślę, że zacznę chodzić od 20 tygodnia :) tam jest dużo fajnych wykładów i przede wszystkim zajęcia sportowe dla ciężarówek! :) Na razie chodzę raz lub dwa razy w tygodniu na basen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058458 przez Agunia85
Paulina J gdzie kopiłaś taki fajny śpiworek???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058463 przez PaulinaJ
Agunia odkupilam od sasiadki :-) mogę zapytać jak chcesz :-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl