BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1064200 przez tatinka23
Maja to chyba jakas wirusowka, wczoraj tez czulam za cos z moin gardlem jest nie tak ale dzis czuje ze wszystko dobrze jest.
Wczoraj mialam stracha ze cos z moja okruszynka jest nie tak. Zawsze byla aktywna wieczorem a tu wczoraj nic... Zero ruchow. Troche sie balam ale fakt ze sie narobilam troszeczke wczoraj to i dzidzi bylo zmeczone. Dzis od samego przebudzenia obserwuje brzuszek i jest wszystko dobrze. Wlasnie leze i patrze jak fikolki sobie robi:)
Ostatnio zrobilam sie strasznie nerwowa. Czasem nawet i drobnostka doprowadza mnie do szalu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064269 przez maja001
tatinka oj ze zdenerwowaniem mam identycznie, byle pierdoła wyprowadza mnie z równowagi.
A my dzos bylismy w ikei, maluchy sie wybiegały, bo pogoda sie poprawiła

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064288 przez tatinka23
A u mnie pogoda w kratkę, raz słońce raz deszcz.
Dobry i krótki wypad, zawsze jest trochę rozrywki.
U mnie wczoraj był senny dzień, spałam chyba ze trzy razy i jeszcze nie mogłam dojść do siebie. Dziś też chyba się tak zapowiada, ostatnio coś się nie wysypiam. Fakt że i pogoda jest jaka jest i to najbardziej mnie męczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064290 przez Heathera
Maja no i super :) My w niedzielę byliśmy na basenie i na kólkach, potem na losach i spacerze nas jeziorem a ma końcu na placu okazało się że wojsko się rozstawiło to też po oglądaliśmy :)
Wczoraj u nas prawie ciągle padało...zrobiliśmy sobie seans filmowy najpierw z dziećmi dzieciak rządzi a wieczorem najnowszych szybkich i wściekłych.
Dzisiaj już lepiej ale też patrzę coś się chmurzy...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064302 przez Lady M
Cześć dziewczyny,
A ja mam jakaś niedokrwistosc, stwierdzona na podstawie ogólnej morfologii. Teraz czekam jeszcze na wyniki poziomu żelaza i witaminy b12, żeby zobaczyć czego dokładnie brakuje.

Czy, któraś z Was używała leżaczko-bujaczka tiny love 3w1? Jeśli tak to jakie macie opinie? Polecacie ? Co w ogóle sądzicie o zakupie leżaczka ? Potrzebny czy zbędny wydatek ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064312 przez Heathera
LadyM pewnie brak żelaza bo to często w ciąży się zdarza.
Ja jutro mam wizytę i poznam wyniki krzywej cukrowej oby nic tam mi nie wyszło...
A bujaczek miałam od szwagierki ale z Fisher Price nie powiem czasem się przydał bo można położyć dzidzie w kuchni, włączyć wibracje i np obiad gotować :)
Przy Wiktorze dostaliśmy na chrzciny taki bujaczek/huśtawkę elektryczną co się sama buja to akurat on lubił na niej siedzieć i często zasypiał a Werka już nie lubiła i praktycznie przy niej tego nie używałam ciekawe jak będzie z Wiką

Aaaaaa no właśnie bo chyba nie mówiłam wam że już wybraliśmy imię. Będzie Wiktoria bo żadne inne na W dla męża się nie podoba :p i Wiktor tez chce Wiktoria bo mówi że pasuje do jego imienia :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064323 przez PatiZonka1987
hej Mamunie B) aj opuściłam się z pisaniem na forum .... bo zawsze jak zasiadam do kompa to coś mi się przypomina i ech .... ale jestem B)
dzisiaj mam wizytę u lekarza o 17 i (chyba) będę miała badanie połówkowe .... wskoczył mi już 22 tydzień .... ciekawa jestem jak tam moja kruszynka w brzuszku się miewa .... od jakiś 2 - 3 tygodni czuję już wyraźne ruchy , nawet jakieś 2 razy poczuł kopniaczki mój mąż co go strasznie rozbawiło i ucieszyło :)
A dziś rano obudziłam się z bólem dziąsła ... i to w okolicy dolnej lewej ósemki .... a że ósemki mi kilka lat temu wyszły a moja dentystka stwierdziła że nic im się nie dzieje nie psują się i grzecznie sobie siedzą to szkoda jej było mojego cierpienia i nie kazała ich usuwać bez wyraźnej przyczyny ....kilka razy odkaziłam sobie wacikiem z wodą utlenioną delikatnie szorowałam i czyściłam nicią dentystyczną i jakby delikatnie zelżało .... eeeh zawsze coś .... jak nie przejdzie to dentysta się ukłoni ;-/ a wyczytałam w "internetach" że problemy z dziąsłami to dość powszechna dolegliwość w ciąży.

Tatinka ja też mam ostatnio wraźenie "niedospania" i w ciągu dnia ucinam sobie krótkie drzemki .... hmmm może organizm potrzebuje dodatkowego odpoczynku ? ale póki co sobie pozwalam bo czemu nie :)
LadyM dokładnie o tym bujaczki 3in1 nie słyszałam , natomiast przeważająca większość "dzieciatych" znajomych polecają ogólnie leżaczko-bujaczek jako praktyczne i że się sprawdza więc zapewne też zakupię ale to już po urodzeniu Maleństwa :)
Heathera śliczne imię :) zesztą będzie jak ulał pasować do rodzeństwa :) Mój mąż przy dziewczynce marzył o Oli ale ostatnio jak u kogoś rodzi się dziewczynka to ciągle słyszę imię "Ola" .... i tak ostatnio zaczęliśmy rozmyślać między Natalią i Kamilą .... hmmmm ..... a pewnie i tak wszystko wyjdzie w praniu :cheer:

Dziewczyny czy wy też miewacie humorki ? Bo u mnie się ostatnio coś nasiliły jakieś humorki i delikatne fochy ... z których sama sie potem śmieje i złoszcze sie sama na siebie , że mężu na tym cierpi ... bo ciągle "coś" wymyślam ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064333 przez tatinka23
Heathera widze ze wazystkie imiona na W;) ale super:)
Co do humorow to tez jest roznie. Raz jakies "muchy" lataja kolo nosa a za chwile juz jest ok :) maz sie tylko zlosci ale rozumie ze tak musi byc :)
Lezaczkach dla dzieci to super sprawa, cos sie chce zrobic to zawsze mozna dzidzie polozyc i miec ja na oku obok siebie, zawsze jakos sie zabawi :) ja jestem zaa i tylko czekam kiedy bede mogla juz kupic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064339 przez PatiZonka1987
Zdaję szybki raport po połówkowym - wszystko ok , poza jedną rzeczą że moja Mała Psitunia nie chciała twarzy pokazać i zakryła buzię nogami :cheer:
Poza tym wszystko wygląda ok , termin porodu przeskoczył mi na 2 dni wcześniej - 16 listopada a był 18 ;)
Niunia waży 560 g także kawał kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064343 przez tatinka23
Ooo to widze ze we trzy mamy termin na 16 listopada:) super ze wszystko jest z niunia ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064349 przez maja001
Hej
Co do niedokrwistosci to nie ma co sie martwic, gin przepisze zelazo i bedzie ok, ja mam nedokrwistosc przy kazdej ciazy a przy tej od samego poczatku i juz na zelazie jade miesiac
Co do bujaczków, lezaczków sie nie wypowiem bo nie miałam przy zadnym dziecku i teraz tez nie zamierzam kupowac, Ja zazwyczaj wkłądałam malca do zwykłego nosidełka samochodowego rozwieszałam zabawki do wózka i było ok. Na jakis czas mi to starczylo zeby cos zrobic
Pati Zonka no na polówkowym moj tez nie chiał buzi pokazac, jakies wstydliwe te nasze listopadowe dzieci
Co do humorów to mam ogromne, dzis np prawie bez powodu 3 razy sie popłakałam, no moze były niewielkie ale nie az takie zeby płakac, wiec chyba to hormony

A my dzis bylismy w zoo, we Wrocławiu.O demnie to ponad 200 km w jedna strone no i niestety kasy poszło, ale było warto- maluchy szczesliwe, To takie nasze wakacje w tym roku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064350 przez Heathera
Patizonka super wieści :)
Maja noo i super ze taki wypad sobie zrobiliście :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064382 przez Heathera
No i po wizycie. Wszystko ok, wyniki dobre więc nie ma cukrzycy :) Słyszałam serduszko <3 szyjka w porządku tylko mam się oszczędzać. Kolejna wizyta za 4 tygodnie i na razie bez badań i skierowanie na usg pewnie za te 4 tygodnie dopiero dostanę



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064390 przez maja001
heathera fajnie ze wszystko dobrze oby tak do konca :)
Ja wizyte mam dopiero we wtorek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064391 przez tatinka23
To super ze wszystko dobrze z melenstwem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl