BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MARZEC 2018

6 lata 7 miesiąc temu #1065969 przez miśka23
U mnie w terminie jest różnica jednego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065970 przez aniamaj133
U nas bardzo śmiesznie, bo data przesunęla się i wypada na moje urodziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065982 przez Anabelle

aniamaj133 napisał: Jaka firma? Muszę coś zacząć stosować bo do tej pory używałam tylko mydła :(

Kochana, tylko nie mydło, ma nieodpowiednie pH.
Najlepiej coś delikatnego, żeby nie zaburzać środowiska. Mogę Ci coś polecić, co używam sama, dodatkowo poleciłam kilku koleżankom i wszystkie używamy :D Ostatnio zakochały się też moja mama i siostra. Muszę zamawiać duże ilości :D
Ma wyciąg z nagietka i organiczny dodatek olejku lawendowego.
Jak chcesz to sobie zobacz >> matuli.pl/pl/p/-Ekologiczny%2C-plyn-do-h...paoli%2C-300-ml-/971
Z czystym sumieniem polecam

Mój marcówek będzie kończył w 2018 już 3 lata :O Nawet nie wiem kiedy :) Cały czas wydaje mi się malutki :)

W ogóle super termin na poród - akurat jak włączałam Leonowi warzywa, jak zaczynaliśmy rozszerzanie diety w 7 msc, to wszystko miałam świeże, dużo uprawiała teściowa z teściem.

Spokojnej ciąży dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065986 przez mokka
co do terminu porodu to u mnie z OM jest na 5 marca, ale z każdego USG wychodzi na 2 marca :)
aniamaj co do higieny intymnej to ja uzywałam iladianu, ale powiem szczerze, że wróciłam do mydła dziegciowego (kupuje na allegro). Działa antybakteryjnie, antygrzybiczo i ogólnie jest super do całego ciała (w tym twarz i nawet włosy jak ktoś ma problemy np. z łupieżem itp.). Córkę tez w nim myję, bo ma uczulenia na kosmetyki dość często, a to mydło wszystko łagodzi i nie uczula.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066183 przez Roxanne097
Dzień doberek :) Jestem tutaj nowa, ja również spodziewam się dzidziusia w marcu. Miałam niezłą przygodę u gina. Już w 9 tygodniu powiedział, że na 90% spodziewam się synka. 12 tydzień, a on znów potwierdził płeć wyżej. Przyszedł więc czas na 17 tydzień ciąży i kontrolę lekarską, z USG - bo mam je robione na każdej wizycie. Po przyłożeniu głowicy od razu stwierdził, że to dziewczynka! Zrobił zdjęcie pamiątkowe krocza i wpisał w kartę ciązy płeć damską.
Cieszę się niesamowicie, że będę mamą dziewczynki-ale pytanie do was kochane..
Czy zdarzyła się kiedyś waszym lekarzom taka pomyłka? I w efekcie końcowym kogo mamą zostałyście? Małej anteneczki czy ziarenka kawy ? :)
Pozdrawiam gorąco ` Roksana

Odliczam dni do przyjścia mojej królewny na świat :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #1066196 przez Cania
Czesc mamusie ;) Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Mam 31 lat, jestem szczęśliwą mamusią rozbrykanej, ponad 3 letniej Julki (z lipcówek 2014). W tej chwili jestem w 21 tygodniu ciąży z terminem na pierwszy dzień wiosny, czyli 21 marca (zarówno OM jak i USG). Wczoraj mieliśmy połówkowe usg, maluch waży 404g i drugi raz opinia, że "chyba" chłopiec. Będzie do pary ;) Chyba, bo siedzi z nogą założoną na drugą nogę i nie da się zrobić dobrego zdjęcia dla potwierdzenia.

dosyć się martwiłam o to usg, bo ostatni miesiąc upłynął mi pod znakiem walki z zapaleniem płuc, z wizytą na SORze włącznie. Już na szczęście antybiotyki odstawione, został mi kaszel (który ponoć może się utrzymywać jeszcze nawet przez miesiąc), katar (z którym walczę jak mogę) i chrypa. Już mam dość internistów i laryngologów :P nie wspominając że przy mojej "urodzie" mam w grafiku ciążowym regularnie nie tylko ginekologa, ale jeszcze endokrynologa i hematologa. Taka uroda.

Roxanne097 myślę że ginekolog dosyć się pospieszył oznaczając płeć w 9 i 12 tygodniu ;) u nas ani w pierwszej, ani w drugiej ciąży tak wcześnie nikt się tego nawet nie podejmował :D Przy pierwszym dziecku od 18tc słyszeliśmy 2 razy że "chyba" dziewczynka, co zostało ostatecznie potwierdzone w 30tc. Teraz od 19tc też już drugi raz mamy wersję, że "chyba" chłopiec. I tego się trzymam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066197 przez miśka23
Witam. Napisz do mnie wiadomość z danymi na fb tam jesteśmy na zamkniętej grupie i chętnie Cię przyjmiemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066198 przez Cania
Chciałabym Was spytać, czy jeszcze pracujecie? ja już sobie odpuscilam, poniekąd dlatego, ze od siedzenia przed komputerem ciagle dokuczaly mi plecy i rwa kulszowa. Pewnie bym jeszcze chwile przetrzymala i popracowala (miałam zamiar do końca listopada, a poszlam na zwolnienie w pazdzierniku), gdyby nie to, ze zarówno mnie jak i corke dopadlo zapalenie pluc, przed tym tez jeszcze chwile bylam na zwolnieniu z powodu jakiegoś wirusowego chorobska. Mala już na szczęście wrocila do przedszkola, po niej splynelo jak po kaczce. A ja jeszcze się męczę i nie doszłam do siebie.

aniamaj ja używam zelu do higieny Perfecta Mama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #1066199 przez Cania
ha, jak tylko znajde jak to zrobić to na pewno napisze :D :) dosyć dawno mnie tu nie było ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066200 przez miśka23
Po zmianach na forum też nie wiem gdzie są wiadomości, nawet nie wiem jak wstawić buźki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #1066203 przez Cania
Miśka23 A moglabys do mnie napisac maila jak moge Cie znalezc na fb? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066209 przez Roxanne097
Ja tez bym prosiła o wiadomość jak was mam poszukać :)
Cania - no widzisz, każdy ma prawo się mylić. Ja właśnie idę na połowkowe w przyszłym tygodniu. Obecnie jestem w 20 tc :) czas leci, już powoli zaczynam kompletować wyprawkę dla małej. Mam nadzieję, że bedzie wszystko wporządku, a raczej jestem tego pewna. Pozdrawiam

Odliczam dni do przyjścia mojej królewny na świat :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066222 przez miśka23
Masz tutaj mój e-mail napisz imię i nazwisko z fb i jakieś onfo zebym mogła Cię latwiej znaleźć
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066301 przez monika.s.89
Tutaj trochę pusto ostatnio ale jest grupa na facebooku dla marcówek: www.facebook.com/groups/1868331876829718/ (Marcowe Mamy 2018) Czat na grupie to super sprawa. Łatwiej będzie nam się porozumiewać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066653 przez Położna123
Hej dziewczyny, po pierwsze bardzo Wam gratuluję że wkrótce zostaniecie mamami, szczerze! Sama mam roczna córeczkę i wiem jaka to wspaniała przygoda na Was czeka!
Za kilka miesięcy będę położna (mam nadzieję) ale przed tym potrzebuje Waszej pomocy. Swoją prośbę kieruje do przyszłych mamusiek, które są w pierwszej ciąży. Do zakończenia pisania pracy licencjackiej potrzebuje Waszych odpowiedzi w ankiecie, jest ona krótka i sprawdzi Wasza wiedzę na temat porodu (to dobry sprawdzian również dla Was przed tym ważnym dniem, na końcu zobaczycie ile zdobyłyscie punktów).
Jeszcze raz bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety, bardzo mi tym pomożecie, a to link :
docs.google.com/forms/d/1miV9vcobzPRJMPq...PCJWvgkY-xz5OEI/edit

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl