Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt

Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #1956

• olusia10003
  • olusia10003 Avatar
  • pierwsze słowa
  • Kocham moich chłopców :)
Chciała bym zadać pytanie. Już za parę dni po woli będę pakować walizkę do szpitala i chciała bym wyprać ubranka używane po innych dzieciach które dostałam lub kupiłam w sklepie z używaną odzieżą. Jakich proszków i płynów mogę użyć (proszę o konkretne nazwy) do prania ciuszków dla tak delikatnej skóry dziecka? Jakie proszki zostały przez was sprawdzone i możecie je polecić? Czy nowe ubranka i pościel dla noworodka też trzeba uprać? :unsure:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #1960

ja od poczatku używam dzidziusia i jestem zadowolona.Chociaż na poczatku denerwował mnie zapach ale sie juz przyzwyczaiłam.A co do nowych ubranek i poscieli jak najbardziej tez trzeba je wyprac. Wiem ze koleżanki tez sobie chwalą proszek lovela ale nie próbowałam

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #1961

• poli
  • poli Avatar
  • budujemy zdania
  • ... dar wzrastania jest pięknem samym w sobie ...
Ja prałam również nowe rzeczy, wiadomo, że w sklepie różni ludzie tego dotykają więc tak na wszelki. Nowe ciuszki i pościele tylko w proszku dla dzieci, natomiast te ze szmateksów najpierw w normalnym a dopiero później dziecięcym.
Produkty które ja sprawdziłam to JELP i LOVELA. Z loveli byłam bardziej zadowolona, ładniej pachniało - tak mocno dzidziusiowo. Płyn do płukania używałam też z loveli - zawsze płukałam, bo nie płukane rzeczy są twarde.
W wieku ok 8 miesięcy przeszliśmy na vizir sensitiv i używamy go do tej pory :)

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #2017

• jedynaczka
  • jedynaczka Avatar
  • gadatliwa
  • mamuśka <niezbyt św.> Mikołaja ^^
też polecam LOVELA. mały nie miał po nim żadnej alergi ani wysypki, na początku płukałam także w płynie Lovela teraz dodaje płyn z Biedronki biały co na nim jest matka i dziecko :P nie pamiętam nazwy, a z lenistwa nie chce mi sie wstać :P
jakby był ktoś ciekawy to sprawdze nazwe :)
kupiłam z ciekawości i mały go toleruje więc używam dalej

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #2023

ja uzywam JELP, można kupić w tesco za około 28zł, używam proszku, albo płynu do prania, jestem bardzo zadowolona, proszek starcza na długo, a płyn jak się pomoczy mocno poplamione ubranka i dodatkowo potem wrzuci do pralki to wszystko ładnie schodzi
polecam

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #2055

ja będę oryginalna, żadne tam JELPY i LOVELLE .. Ja od urodzenia Juniora wszystkie jego ciuszki piorę w zwyczajnej DOSI!!! a płyn do płukania to zwykły płyn " E " . Nie wydziwiałam i nie szukałam proszków dziecięcych bo i po co..? Czy pranie w zwykłym proszku jest przeszkodą? Jasne,że nie... Słyszałam opinie na temat dosi,że uczulenie ,że wysypka,ale i tak wolałam ją bo jest sprawdzona a nie jakieś tam nowości.. Przecież lovela też może uczulać... :)

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #2068

• Agnieszka
  • Agnieszka Avatar
  • mistrzyni słowa
tysia178 napisał:
ja będę oryginalna, żadne tam JELPY i LOVELLE .. Ja od urodzenia Juniora wszystkie jego ciuszki piorę w zwyczajnej DOSI!!! a płyn do płukania to zwykły płyn " E " . Nie wydziwiałam i nie szukałam proszków dziecięcych bo i po co..? Czy pranie w zwykłym proszku jest przeszkodą? Jasne,że nie... Słyszałam opinie na temat dosi,że uczulenie ,że wysypka,ale i tak wolałam ją bo jest sprawdzona a nie jakieś tam nowości.. Przecież lovela też może uczulać... :)

te proszki dla dzieci są delikatniejsze, hypoalergiczne, pozbawiony drażniących substancji, czy jakiś sztucznych barwników i innych dodatków, dlatego zalecany jest właśnie do prania ubranek dziecięcych, czy alergików z problemami skórnymi.
ja piorę w yelpie wszystkie ubranka i rzeczy jakie tyko miałam przed porodem zostały wyprane
w rzeczy z ciuchów to nawet po 3 rrazy prałam, jakoś strasznie nie lobie tego charakterystycznego zapachu rzeczy kupionych w ciuchach, a po kilku praniach to się go w końcu można pozbyć

Alicja ma już 16 ząbków :))

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #2094

• andziaa35
  • andziaa35 Avatar
  • budujemy zdania
  • www.pajacyk.pl glodne dzieci nie mysla o nauce!
ja uzywalam proszek i plyn do plukania z FAIRY. Teraz przeszlismy na proszek Persil Powder Olive Blossom no i plyn Lenor.Nie biore juz ubranek dziecka osobno tylko razem z naszymi :)

"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #2118

ja używam dzidziusia bardzo polecam, lovela jest dla alergików bezzapachowy

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #2123

• agast
  • agast Avatar
  • gaworzenie
Mariolka ale to która lovela jest bezapachowa??? moja pachnie i to całkiem przyjemnie :]
My jeszcze w loveli pierzemy bo jest otwarta to szkoda by się poniewierała do kolejnych narodzin ale juz niektóre ciuszki piore z naszymi w persilu i jest ok płyn do płukania mam Yelp, ale jak się skończy to przechodzi mała na nasz czyli carrefoura :) próba już była i jest ok :)

18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #3199

• megaasienka
  • megaasienka Avatar
  • gaworzenie
  • Mama Oliwki i Natalki
tysia178 napisał:

te dwa proszki maja taki sam skład i tak naprawdę to są te same proszki z rożnymi dodatkami zapachowymi.

Ja jeśli tylko mam dostęp to kupuje dzidziusia. dopiera wszystko a cena ok

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #3290

• olusia10003
  • olusia10003 Avatar
  • pierwsze słowa
  • Kocham moich chłopców :)
Jak byłam na zakupach przeglądałam te proszki i porównywałam ceny i popieram dzidziusia bo sprzedawczyni go poleciła i ma bardzo przystępną cenę, znalazłam również płyn do prania "wirek" dla dzieci, ja używam "wirka" do prania delikatnych tkanin i czarnych ubrań i szczerze to jest bardzo dobry ładne pachnie, ubrania są po nim delikatne no i jest tani :)

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #3388

Jelp w ogóle nie pachnie więc nie wiem, czy też nie zmienię proszku na jakiś pachnący :)

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #3412

• Agnieszka
  • Agnieszka Avatar
  • mistrzyni słowa
wirek to taki dość długo na rynku będący płyn
my na razie pierzemy w dziecięcym, na razie się trochę obawiam prać w normalnym, bo wiadomo ż skórka jest delikatna, to wszystko ją może uczulić

Alicja ma już 16 ząbków :))

O:Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt 4 lata 8 miesiąc temu #3465

a ile kosztuje ten cały WIREK?? pierwsze słyszę o takim płynie:)
Moderatorzy: kasiora, ilona, natmur11
Time to create page: 0.228 seconds