BezpiecznaCiaza112023

brak miesiaczki

7 lata 7 miesiąc temu #1040000 przez Domii1983
Zgadza się, czasem to po prostu brak jakiejś witaminy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1043518 przez Quake
Brak miesiączki może być z wielu powodów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1045399 przez Cosmicman
No powodów jest cała masa. Wystarczy wpisać w googla tą frazę i wyjdzie Ci cała masa rzeczy oraz powodów przez które możesz nie mieć miesiączki. Ogólnie to na twoim miejscu radziłbym Ci się przebadać bo nigdy nie wiadomo czego oznaką jest taki brak miesiączki. Jak to mówia przezorny zawsze ubezpieczony.

Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1045450 przez Domii1983
Kobiety maja często wahania hormonalne, wystarczy wytyczyć poziom hormonów i zobaczyć co i jak. Ważna jest także wizyta u ginekologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1045644 przez Mecia
Zdecydowanie, ja kiedyś nie miałam ze stresu, ale wystarczyło łykać takie tabletki chyba z luteiną (juz nie pamiętam dokładnie) i w następnym miesiącu okres wrócił. Ale zawsze jest to ważny powód by udać się do ginekologa. Niektórzy nawet specjalnie próbują opóźniać miesiączkę są na to nawet takie naturalne metody jak opisane w http://ibeauty.pl/przesunac-okres-istnieje-sposob-opoznienie-miesiaczki/ , ale osobiście raczej nie polecam takich eksperymentów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1045671 przez WiolkaKlaman
ja swego czasu tez miałam problemy z miesiączką... Mój ginekolog Gdańsk zalecił wtedy dodatkowe badania i okazało się,że to przez hormony. Tabletki zadziałały cuda, lepiej się czułam no i miesiączka pojawiała się co do minuty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1047378 przez Aga_Krk

Judyta4 napisał: Musisz koniecznie się przebadać, czasem wystarczy luteina albo jakiś suplement typu inofem, ale czasem może się okazać, że masz cystę, albo jakąś inną narośl, którą trzeba usuną operacyjnie. Dlatego naprawdę nie ma co zwlekać i wróżyć z fusó, trzeba się badać !


Brak miesiączki może być sygnałem bardzo różnych nieprawidłowości, zachodzących w kobiecym organizmie. To m.in. problemy hormonalne (brak owulacji, hiperprolaktynemia, hiperandrogenizacja), zespół policystycznych jajników, cysty czy guzy na jajnikach, choroby tarczycy, schorzenia narządu rodnego, zespół Cushinga, zaburzenia pracy podwzgórza, guzy przysadki i podwzgórza, schorzenia ogólne, choroby przewlekłe czy nowotwory. Więcej możesz poczytać na kobiecosc.info. Z wizytą u lekarza nie należy zwlekać. Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1048577 przez Domii1983
Trzeba dlatego wykonać niezbędne badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl