BezpiecznaCiaza112023

POWRÓT DO DAWNEJ FORMY

13 lata 3 miesiąc temu #49760 przez SISUNIA88
WITAM WSZYSTKIE MAMY:) JESTEM PÓŁ ROKU PO PORODZIE I STRWIERDZIŁAM,ŻE CZAS SIĘ ZABRAĆ ZA SIEBIE I POWRÓCIĆ DO DAWNEJ FIGURY A MOŻE NAWET JĄ POPRAWIĆ:) ŻEBY NA WIOSNĘ I W LECIE MÓC ZAŁOŻYĆ FAJNE UBRANIA I NIE CZUĆ SIĘ SKRĘPOWANA. MOŻE BĘDZIE NAS WIĘCEJ??? Z KIMŚ ZAWSZE RAŹNIEJ:) MOŻNA BYŁOBY POWYMIENIAĆ SIĘ DOŚWIADCZENIAMI..BO MOŻE KTÓREŚ Z WAS JUŻ SCHUDŁY.. JAKIMIŚ DIETAMI... ĆWICZENIAMI... KOSMETYKAMI JAKICH MOŻNA UŻYWAĆ NP KREMÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH PODCZAS KARMIENIA PIERSIĄ:) LICZĘ ŻE ZNAJDĘ KOGOŚ KTO TEŻ ZECHCE SCHUDNĄĆ I BĘDZIEMY SIĘ WSPIERAĆ NAWZAJEM:) POZDRAWIAM

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49829 przez natmur11
no ja musze sie za siebie zabrac w tym roku- to moje postanowienie;p z tym ze ja planuje wizyte u dietetyka bo postawilam sobie dosc wysoko poprzeczke i samej mysle ze bedzie ciezko. a dodatkowo karmie piersia i moze dostosuje mi diete zebym nie musiala z tego rezygnowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49835 przez SISUNIA88
CZYLI NIE JESTEM SAMA:) DOBRY POMYSŁ Z TYM DIETETYKIEM ALE JA NIESTETY MIESZKAM W MAŁEJ MIEŚCINIE I TU DOBREGO DIETETYKA RACZEJ NIE ZNAJDE:( NARAZIE BĘDĘ PRÓBOWAĆ WŁASNYMI SIŁAMI....A TY DUŻO KG CHCESZ ZRZUCIĆ??

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49849 przez natmur11
ja tez z malej miejscowosci jestem ale moze wybiore sie gdzies do dobrego dietetyka. no ja planuje ok 30 kg zgubic:) czy sie uda zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49881 przez SISUNIA88
Może znajdzie się ktoś komu się udało schudnąć i podzieli się swoimi sposobami. Ja schudłAm już 7 kg ale potrzebuje jeszcze zrzucić 10:) Mam nadzieję,że ten wątek się szybko nie skończy. Czy ktoś wie jakich kremów wyszczuplających może używać matka karmiąca??

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49918 przez makaja
sisunia a kiedy rodziłaś ??
Ja chętnie się dołącze bo bardzo ciekawy temat poruszyłyście :D , pomimo, że na razie jeszcze nie poćwiczę, to nastawiam się od razu po porodzie zacznę ćwiczenia... oczywiście te które będę mogła.. a Wy kiedy zaczęłyście ćwiczyć ?? myślicie , że to realne tak zaraz po porodzie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49927 przez SISUNIA88
Ja rodziłam w czerwcu.. także już chwilę temu.. zaraz po porodzie nie ćwiczyłam bo mimo że rodziłam naturalnie to byłam cięta i musiałam poczekać aż się zagoi. Zreszta na samym początku człowiek jest wykończony i nie myśli o ćwiczeniach. ja zaczęłam po 3 mc ale robie to nie regularnie. Postanowiłam się ostro za siebie wziąść żeby do lata jakoś wyglądać:) ciesze się że się przyłączyłaś im Nas więcej tym lepiej:) ZAPRASZAM!!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49941 przez Mirella
A ja nic nie robiłam bom leń, do swojej wagi wróciłam po roku z małym hakiem, a w ciązy przytyłam 24 kg :)
A jak karmicie to się nie wygłupiajcie bo mleko potracicie, na odchudzanie przyjdzie czas później. Zresztą ja zaczęlam chudnąć właśnie jak przestałam karmić bo i jeść tak dużo przestałam :) podobno dopóki się karmi to nie ma zmiłuj, 5 kg nadwagi musi być :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49946 przez SISUNIA88
Za nic nie chce stracić pokarmu i nie chce odchudzać się kosztem synka... chodzi mi bardziej o jakieś ćwiczenia... na dietę przyjdzie czas...trochę ruchu dobrze zrobi:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49971 przez Mirella
Ruchu? Jeszcze chwilka i Twój szrab zacznie raczkować a potem chodzić po całym mieszkaniu, zobaczysz ile ruchu będziesz miała :) Dla mnie na poczatku ruchem były dłuuugie spacery, nawet i po dwie godziny łaziłam, starałam się w jakims sensownym tempie. No a na górne partie ciała wystarczy często brzdąca podnosić :) Sama nie wiem kiedy siły odzyskałam, ale ja podnosze już ponad 10 kg kilka, czasem kilkanaście razy na godzinę :)
Nic mądrzejszego nie powiem, nie ćwiczyłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50025 przez MoNiaaa
na cwiczenia to mi jakos tez sily i ochoty brakuje a niestety 9 kg na + zostalo :(

ja nie karmie slyszalam o diecie dukana(bialkowej) ale to napewno nie dla karmiacych ale skuteczna moja kumpela 9 kg w 3 miesiace zrzucila tylko ja jakos niemoge sie zmobilizowac. dodam ze moj maz pracuje w delegacji i nie musze dla niego gotowac a mi wystarcza jakies mrozonki byle szybko cos zjesc bo czasem przy malej nie ma jak ugotowac :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50063 przez SISUNIA88
Mirella masz racje.. codzienność przy dziecku to też ćwiczenia!! ale fajnie jest zrobić coś dla siebie.. np poćwiczyć przez pół godz dziennie.. ja przed ciążą chodziłam na aerobik i dawało to super satysfakcję a i na figurę dobrze działało.. teraz jestem sama z dzieckiem przez cały dzień i wśród zajęć jakie mam przy synku i w domu obiecałam sobie znaleść chwilkę dla siebie... no i nie ukrywam że na wiosnę chciałabym wyglądać dobrze...

MoNiaaa też słyszałam o tej diecie,że jest dobra ale ja karmię więc jak narazie muszę ograniczyć słodycze no i inne grzeszki jedzeniowe:) skupiam się na ćwiczeniach i może jakieś kosmetyki wspomagające:) zaczynam od poniedziałku:):) juz postanowiłam:):)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50072 przez paulinkaaa2202
też słyszałam o tej diecie ale podobno jest strasznie regorystyczna i wyniszcza organizm i jest dużo przeciwników ale to tak ze słyszenia w tv...

MI to się nie chce ani ćwiczyć ani nic siedzę i wcinam...

mi jeszcze zostało jakieś 7-8kg i tyle chciałabym zrzucić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50099 przez alutka1011
natmur11 napisał:

no ja musze sie za siebie zabrac w tym roku- to moje postanowienie;p z tym ze ja planuje wizyte u dietetyka bo postawilam sobie dosc wysoko poprzeczke i samej mysle ze bedzie ciezko. a dodatkowo karmie piersia i moze dostosuje mi diete zebym nie musiala z tego rezygnowac.

Hehe ja z dnia na dzień sobie powtarzam"nie no od jutra to już naprawdę się biorę za siebie" i tych "Jutro"troche było :laugh: W maju mamy wesele brata i musze jakoś wyglądać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50164 przez MoNiaaa
ja tez ok 9 na + mam i chcialabym sie tego pozbyc tym bardziej ze planujemy wakacje nad morzem a na dzien dzisiejszy nie wyjde w stroju :angry:

tez slyszalam ze ta dieta nie jest zdrowa bo niedostarcza wszystkich skladnikow do organizmu ale jeste naprawde skuteczna moja kolezanka i kuzynka ja stosowaly.

jest lista rzeczy ktore mozna jest i jest kilka etapow w ktorych wprowadza sie kolejne produkty jedyny plus ze mozna jesc do woli to co jest na liscie jesz ile chcesz do sytosci. ja moze na wiosne sie zdecyduje bo teraz wazywa i owoce sa drogie i nie tak smaczne jak na wiosne :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl