BezpiecznaCiaza112023

POWRÓT DO DAWNEJ FORMY

11 lata 3 miesiąc temu #518605 przez Magdalena9t
Hejka;) ja jestem teraz w 25 tygodniu, dobrze się czuję i chodzę na basen raz w tygodniu, w czasie ciąży nie planuję żadnych diet, ale chcę być aktywna póki mogę :) znacie może jeszcze jakieś inne formy aktywności/ćwiczeń które można uprawiać w czasie ciąży? Pozdrawiam wszystkie kobietki ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804650 przez AniaF
Moja przyjaciółka po ciąży miała znacznie zaburzoną przemianę materii-dotąd nie miała żadnych problemów z dietami i chudnięciem, a teraz zmuszona była skorzystać z porady dietetyka. Okazało się, że w jej jelicie grubym zgromadziły się kamienie kałowe, które ulegając rozkładowi, wydzielają toksyny do organizmu. Ponieważ obie nie jesteśmy zwolenniczkami faszerowania się lekami, to koleżanka wpadła na fajną klinikę, która oferuje hydrokolonoterapię, czyli płukanie jelita grubego co pomaga oczyścić organizm z wyżej wspomnianych toksyn i doprowadzić go do prawidłowej formy. Ponoć naprawdę dziewczyna po serii zabiegów czuła się genialnie i powiedziała warto z tego skorzystać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832878 przez franklin
Moja rada ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Podczas wysiłku fizycznego wydzielają się endorfiny które bardzo pozytywnie wpływaja na na nastrój

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837261 przez Domii1983
franklin napisał:

Moja rada ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Podczas wysiłku fizycznego wydzielają się endorfiny które bardzo pozytywnie wpływaja na na nastrój


Zgadzam się, ćwiczenia są najlepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899960 przez marynika
Pływanie jest bardzo dobre, zarówno w czasie jak i po ciąży. Są nawet zajęcia z aerobiku wodnego dla przyszłych mam, więc warto jest się zapoznać z ofertą czegoś takiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995241 przez gildapimpis
Szybko bo już 7 czy 8 tygodni po porodzie zaczęłam po mału ćwiczyć w domu,na początek po 20-30 minut. Teraz chpdzę 2 razy w tygodniu na aqua aerobic i 2 razy w tygodniu biegam sobie po parku, zazwyczaj wieczorem jak ma kto z młodą posiedzieć. Na szczęście ten fitness w wodzie też jest wieczorami prowadzony. Mam inny problem, bo właśnie moje buty do biegania dokonały żywota i szukam nowych, bardziej trwałych. Może macie jakieś modele do polecenia? Przeszukałam wnikliwie sklep nternetowy, który ma sportowe buty damskie i nawet kilka par mi się spodobało, ale nie mam pojęcia co wybrać. A może znacie jakiegoś dobrego bloga z testami butów do biegania? Będę wdzięczna za pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011009 przez MarzenkaH123
Trzymam kciuki dziewczyny ! Sama niebawem zaczne poraz kolejny uprawiać sport by na wiosnę/ lato wyglądać perfekcyjnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014846 przez tessa
Ja mam zamiar wrócić do biegania i mam nadzieję, że w końcu mi się to uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029098 przez edyta86

Domii1983 napisał: franklin napisał:

Moja rada ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Podczas wysiłku fizycznego wydzielają się endorfiny które bardzo pozytywnie wpływaja na na nastrój


Zgadzam się, ćwiczenia są najlepsze :)

Samo nic się nie zrobi, trzeba chociaż palcem kiwnąć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032471 przez junonka
Myślę, że dobrą decyzją jet wizyta u dietetyka. W Trójmieście dobrym dietetykiem jest sports-med.pl/ . Myślę, że warto tutaj zajrzeć, jeśli planujecie przejść nad dietę i szukacie kogoś kto was poprowadzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032562 przez bebej12
Myślę, że warto odwiedzić trenera personalnego i dietetyka. Udzielą najmądrzejszych porad i mimo wydatków zapewnią ZDROWĄ wersję powrotu do formy :)

Kiedy już zmokłeś, nie boisz się deszczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032729 przez Sława
U mnie dieta karmiącej mamy i schudłam jeszcze bardziej niż przed ciążą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1032950 przez Domii1983
Ważne jest by dobrze zaplanować odchudzanie. I nie chodzi mi tu o jakieś diety cud i super spalacze tłuszczu, ale o przemyślaną dietę. Tutaj mangopress.pl/jak-zaczac-odchudzanie/ znajdziecie kilka porad ( w tym psychologicznych) jak zabrać się za odchudzanie. Na pewno picie niegazowanej wody i ruch to podstawa i zarazem dobry pierwszy krok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034716 przez WiolkaKlaman
Ja korzystałam z pomocy dietetyka z Łodzi do tego zaczęlam dużo ćwiczyć i tak jakoś udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Najważniejsza jest dobra motywacja, a na przykład niektóre ćwiczenia można robić z maluszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037721 przez junonka
Mi znajoma poleciła wykonanie badań genodiet - www.dfmedica.eu/ . Ktoś z was był już na tego typu badaniach? Moim zdaniem jest to skuteczna forma na walkę z nadwagą i warto jej spróbować. Ułożenie diety po takich badaniach z pewnością będzie dużo łatwiejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl