BezpiecznaCiaza112023

POWRÓT DO DAWNEJ FORMY

7 lata 8 miesiąc temu #1039437 przez Domii1983
Ja jestem za odpowiednią motywacją, bo bez odpowiedniego nastawienia nic się nie osiągnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039518 przez frolentina
W sumie z tą motywacją to masz rację.. jak slysze mojego partnera jak mówi " caly czas tylko ta silownia, nie wiem po co, przeciez dobrze wygladasz" tylko mnie wkurza.. Zamiast sie cieszyc i motywowac to w druga strone to działa ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042449 przez Domii1983
Z tego co pamiętam to dużo dało mi to, ze oduczyłam się podjadania. Jak już czułam głód to sięgałam raczej po przekąski bez chemii od merzdorf - to sycące wędzone kawałki filetu z kurczaka z przyprawami. Nie czułam dzięki temu głodu, a dostarczyłam organizmowi wiele białka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044183 przez WiolkaKlaman
Jak się chce i ma się dobrą motywację to dużo rzeczy można. Moja koleżanka dostała ode mnie opłacony program odchudzający z okazji urodzin. Stwierdziłam, że zapiszę ją bo sama żałuje sobie pieniędzy a ciągle marudzi że się sobie nie podoba :P
Pani dietetyk i psycholog w jednym Monika Kurdej zmieniła kompletnie ją i jej życie :) Jest pełna energii pasji w końcu wygląda tak jak zawsze chciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045042 przez Vifor
Kobitki wszystko jest do osiągnięcia :P Nawet dawna forma alb i lepsza. Trzeba jednak trochę samozaparcia i motywacji by to osiągnąć. Nie polecam abosultnie żadnych suplementów, tabletek odchudzających itp. Pic na wodę i strata pieniędzy. Zdrowe żarcie i aktywność fizyczna to najlepsze co możecie zrobić dla siebie.

Kwiat, który kwitnie mimo przeciwności losu, to najrzadszy i najpiękniejszy z nich wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045274 przez WiolkaKlaman
Vifor zgadzam się z Tobą, sie da wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045280 przez demoniqe
polecam wam grupę wsparcia na FB Fit Mamuśki i Sportsmama Aleksandra Rożnowska :) są też treningi na żywo on-line!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045402 przez Cosmicman
Moja żona nromalnie po ciąży zaczęła biegać i ogólnie dużo się ruszać. Zdrowe jedzenie to było w całym domu już od dawna więc nie było z tym problemów. Zajęło jej jakieś pół roku powrót do dawnej formy a kolejne pół pobicie tej formy jeszcze bardziej :) Nie trzeba wcale tak wiele żeby zrzucić te fałdy tłuszczu.

Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045436 przez Domii1983
Powrót do dawnej formy zajmuje trochę czasu, póki co jednak można poratować się sukienkami dla puszystych, tutaj faar.pl/sukienki-dla-puszystych-czym-sie...ryzuja-gdzie-szukac/ znalazłam artykuł na ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049184 przez junonka
Myślę, że zdrowe nawyki to jeden z elementów, które przybliżą nas do sukcesu. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć na arturtopolski.pl/category/zdrowe-nawyki/ i sprawdzić dostępne na blogu wpisy dotyczące zdrowych nawyków. Moim zdaniem blog naprawdę jest bardzo ciekawy i wiele porad można w nim znaleźć. Jeśli chcecie żyć zdrowo, to myślę, że również i was te porady zainteresują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050808 przez SanN
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko tego chcieć i się odpowiednio przygotować. W sieci jest masa artykułów, które pomagają odpowiednio wszystko ułożyć. Przykładem może być ten - odzyskajdzien.pl/2536-motywacja-do-treni...ic-do-formy-po-zimie nie warto odkładać tego w nieskończoność warto zabrać się za odpowiedni trening odpowiednio szybko. To naprawdę działa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053263 przez junonka
Ja sobie napisałam indywidualną dietę. Rozpisałam sobie dzienne zapotrzebowanie na kalorie, węglowodany, białko i tłuszczę. Dodatkowo duży aktywności fizycznej siłownia, rower albo domowe ćwiczenia. Również stosuje dodatkowo odżywki activlab . Dla zainteresowanych mają duży asortyment, darmową wysyłkę, a poza tym bardzo sobie zachwalam te produkty więc polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055420 przez Domii1983
Mnie powrót do dawnej formy zajął trochę czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 3 tygodni temu #1057528 przez CiniMini82
Samozaparcie i konsekwentność w dążeniu do celu dają najlepsze rezultaty. Dieta i ćwiczenia to kolejny krok, który jednocześnie jest najważniejszym jeśli chodzi o odchudzanie. Ja do tego dołączyłam suplement therm line forte - therm-line.com/therm-line-forte z sinetrolem (ekstraktem owoców i guarany) w celu przyspieszenia tego mojego odchudzania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069255 przez Gosiunia
A mnie do dawnej formy udało się wrócić w miarę szybko. Można powiedzieć, że wyglądam lepiej niż przed ciążami, bo zaczęłam zwracać uwagę na to co jedzą moje dzieci i ja sama. Zainteresowałam się tematem superfoods, jak widziałam w sklepie na półce ze zdrową żywnością jakiś ciekawy produkt to brałam do koszyka i w domu sprawdzałam co można z niego przygotować. Nie znane mi były wcześniej nasiona chia, nasiona goji, jarmuż czy olej konopny. Teraz lubię eksperymentować w kuchni, a nie dzień w dzień to samo. jeśli ktoś nie stosuje oleju konopnego, to można poczytać o nim np. tutaj olejcbd5.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl