BezpiecznaCiaza112023

Apteki internetowe a tabletki antykoncepcyjne

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #845520 przez Karooo
Jestem osobą młoda i przyznam szczerze że trochę głupio iść mi do apteki kupić środki antykoncepcyjne. Pomyślałam, że rozwiązaniem tego może być www.pro-apteka.pl - co o tym sądzicie? Oczywiście nie chce wyszukać jakiegoś szamana który oferuje nie wiadomo co, tylko normalna aptekę z lokalnym punktem, ale działającą w sieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849800 przez szpulka
Tabsy sa na recepte, wiec zamowic mozesz przez net ale i tak musisz isc do apteki i odebrac z recepta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #863921 przez aneczka21
W sumie jeśli chodzi o środki antykoncepcyjne to wyjdzie Ci na jedno czy kupisz je w normalnej aptece czy w internetowej bo tak jak mówiła moja poprzedniczka musisz wybrać się do apteki stacjonarnej i pokazać receptę. Jednakże jeśli chcesz się "rozejrzeć" i poczytać trochę na temat tych środków to jak najbardziej polecam apteki internetowe. W prawdzie ja kupuje w tej aptece zazwyczaj leki na grypę - http://www.pro-apteka.pl/ ale wybór mają naprawdę bardzo duży więc może znajdziesz tam środki, które Cię interesują.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899957 przez marynika
W niektórych przypadkach jest opcja wirtualnej recepty - wpisuje się wszystkie dane z naszej recepty do tej wirtualnej. Ale nie wiem jak to w praktyce działa, ponieważ ja w sumie jak zamawiam w internecie to odbieram w zwykłej aptece.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911174 przez midnight79
Lepiej iść do lekarza i dostać receptę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1059038 przez munia
Wszystkie preparaty zaliczane do antykoncepcji hormonalnej i przeznaczone do regularnego stosowania dostępne są w Polsce na receptę. W celu dobrania najlepszej metody antykoncepcji, lekarz powinien przeprowadzić konieczne badania oraz wywiad z pacjentką na temat stanu jej zdrowia. O szczegółach poczytaj na stronie www.gdziepolek.pl/tematy/antykoncepcja-hormonalna Antykoncepcja hormonalna jest skuteczną metodą zapobiegania ciąży, polegającą na stosowaniu syntetycznych pochodnych żeńskich hormonów płciowych Chcąc być w zgodzie ze swoim sumieniem powinnaś jednak udać się do lekarza który na pewno Ci pomoże w doborze odpowiedniego leku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1059475 przez Domii1983
Też uważam, że lepsza opcja jest realizowanie recepty a nie kupowanie na własną rękę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061397 przez MPawloska
Wizyta w aptece tak Cie nie ominie, bo tabletki są na receptę, dlatego wydaje mi się, że nie ma co kombinować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062307 przez Domii1983
Na pewno, lepiej może nawet załatwić to stacjonarnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063503 przez marynika
Zamawiałam raz takie tabletki przez internet, ale i tak musiałam pokazać w aptece stacjonarnej receptę gdy je odbierałam. Nie ma innej możliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065919 przez Domii1983
Zawsze trzeba okazać receptę, przecież nikt nie sprzeda nam czegoś ot, tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066043 przez Andreaa
Zawsze trzeba przedstawić recepte. Nie ma opcji dostania tabletek bez recepty ;) Głównie z racji tego,że nie są to cukierki ale leki i lekarz powinien ocenić czy powinnyśmy je brać.

Jednakże polecam porównać sobie ceny w aptekach ponieawż mogą się znacznie różnic. NIe są to zwykle tabletki refundowane tak wiec rózne apteki moga ustalać sobie różne ceny.

Tanio jest w Cefarmie:
www.cefarm24.pl

A i wbrew pozorom nie ma problemu z kupnem leków na receptę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066502 przez iwonka385
Hmm zanim kupisz to zrób porządne badania hormonalne i wybierz najlepsze dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066546 przez wyjur
Moim zdaniem do tabletek antykoncepcyjnych trzeba podejść z dużym rozsądkiem. Konsultacja i badania to podstawa. Później okresowo wykonuję badania krwi. Wiem, że tabletki antykoncepcyjne zmieniają jej obraz. Jeśli chodzi o zakup przez internet to też potrzebna jest rozwaga. Nazwy tabletek antykoncepcyjnych są podobne. Warto poczytać na ich temat. Warto sprawdzić opis, żeby być pewnym odpowiedniego zakupu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066551 przez alisiaa
jeśli nie lubisz chodzić do apteki po takie produkty, to chyba apteka internetowa jest dobrym rozwiązaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl