BezpiecznaCiaza112023

Modne torebki

7 lata 6 miesiąc temu #1042907 przez brzusio
Kobietki jakie waszym zdaniem w tym roku były najmodniejsze torebki? Kupiłyście jakieś fajne - pochwalcie się :D Ja lubię pochodzić po wyprzedażach takich cacuszek i dość często przytacham jakąś do domu :laugh: Uwielbiam torebki ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042979 przez JakaJaKachna
Ja się przed zakupem sugerowałam artykułem: http://blogstyle.pl/torebka-damska-z-bawelny-skory-zamszu-tkaninytorebke-z-jakiego-materialu-wybrac/ . W końcu zdecydowałam się na zamszową listonoszkę w czerwonym kolorze. Trochę poszalałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043516 przez Quake
Chyba wszystkie kobiety uwielbiają torebki, ale będąc młodą mamą ciężko jest trzymać się mody i jednocześnie taszczyć ze sobą wszystkie rzeczy dla dziecka. Niedawno czytałam taki całkiem niezły poradnik o torebkach dla młodych mam: http://sprzedajemy.pl/poradnik/torba-dla-mamy-czym-kierowac-sie-przy-wyborze-idealnej-torebki-art732 . Pojemna i modna torebka to połączenie idealne, a przy dziecku to już w ogóle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044387 przez CiniMini82
Ja to bym przygarnęła każdą z tych chosenby.eu/modowy-blog-chosenby/najmodn...nu-wiosna-lato-2016/ :D Kuferki, koszyki, listonoszki po prostu szaleję na ich punkcie a kupiłam w tym roku kilka sztuk :P Co jak co ale torebki to nie potrafię sobie odmówić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045041 przez Vifor
A ja tam nie patrzę czy torebka jest modna czy nie. W ogóle to kto to ustala czy coś jest modne czy nie? Ja tam zawsze wybieram po prostu to co mi się podoba. Czasem zdarzy się nawet, że te najtańsze torebki przypadną mi do gustu. Nie ma dla mnie to najmniejszego znaczenia tak długo jak mi się to podoba.

Kwiat, który kwitnie mimo przeciwności losu, to najrzadszy i najpiękniejszy z nich wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045449 przez Domii1983
Ja zazwyczaj stawiam na wygodę i funkcjonalność- moja torebka musi byc pokaźna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl