BezpiecznaCiaza112023

Odchudzanie po ciąży Forskolin Optimą

7 lata 4 miesiąc temu #1046814 przez Iwona_L
Kto ma doświadczenie w odchudzaniu po ciąży z tabletkami Forskolin Optima? Ile ich brałyście i czy był widczoczny efekt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1046815 przez molka
to są te tabletki z pokrzywy indyjskiej? Koleżanka na nich schudła 8 kg w 2 miesiące, więc jeśli to to samo to działa. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1046840 przez miroo44ss
Nie znam. Pierwszy raz słyszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047380 przez junonka
Ja od znajomej ostatnio słyszałam, że warto wybrać się na badania genodiet. Jeśli też nie słyszałyście o takich badaniach, to polecam zajrzeć na www.dfmedica.eu/ . Tutaj wszystko jasno opisane. Myślę, że i wam takie oto badania mogą pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048227 przez WiolkaKlaman
ja tam bym nie wierzyła w cudowne działanie tabletek odchudzających. Spróbuj raczej konsultacji z dietetykiem :) Szczerze polecam, ja korzystam z porad telefonicznych i takiego programu odchudzającego z psychodietetykiem- super :) Panią Elwirę Chruściel znajdziecie tu : http://znajdzlekarza.pl/monika-kurdej/psychodietetyk/jozefow
Jestem pewna że i Wam przy jej wsparciu się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048578 przez Domii1983
Ja teraz spróbuje chlorelli, podobno pomaga przy odchudzaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050812 przez SanN
Dajcie sobie spokój z tymi prochami bo to do niczego dobrego nie będzie prowadzić, lepiej pokombinować i zacząć robić to z głową, dieta ćwiczenia i będzie dobrze nie wiem czy kojarzycie taki produkt hummus profi ? Jeśli nie to sobie kupcie bardzo dobry skład i fajnie można go wykorzystać podczas diety redukcyjnej. Także polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056884 przez Domii1983
O hummusie słyszałam, ale nie o tym specyfiku, który polecasz. Jestem ciekawa tej nowinki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #1068334 przez Polcia22
Cześć Wam!

Śledzę w ostatnim wiele wątków na temat odchudzania (cel noworoczny) po ciąży i mam mnóstwo wątpliwości co do skuteczności tych wszystkich środków (opinie są przeróżne!). Przewertowałam pół Internetu i chyba najsensowniej jest zaufać takim witrynom: wtabletkach.pl/odchudzanie/ IMO, recenzje konkretnych składników są lepsze niż konkretnych środków (bo wtedy nie wiemy czy mamy do czynienia z reklamą, czy po prostu rzetelną opinią).

Nie mniej jednak - jakby któraś z Was miała jakąś sprawdzoną propozycję (najlepiej w formie tabletek) to będę wdzięczna! Pozdrawiam :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068411 przez zofialipska
Mi powrót do formy po porodzie zajął 13 miesięcy. Karmiłam w tym czasie piersią, więc na pewno spora część kg spadła dzięki temu, a reszta przyszła (zeszła) z czasem. Nie odchudzałam się jakoś specjalnie, po prostu duzo z dzieckiem chodziłam. A jak już synek mógł jeździć w foteliku samochodowym, kupiłam taki miastorowerow.pl/518-foteliki i często jeździliśmy w trasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl