BezpiecznaCiaza112023

biżuteria do sukienki

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062514 przez junonka
Witajcie dziewczyny! Muszę kupić sobie jakąś biżuterię do sukienki w kolorze miętowym. Niedługo wybieram się na chrzciny do mojej chrześnicy i nie mam jeszcze biżuterii. Znalazłam fajny sklep z biżuterią zerknijcie http://http://sklep.arlekin.design/64-bizuteria-srebrna który wisiorek będzie pasował do sukienki w takim kolorze ?Poradźcie mi coś w tym temacie bo nie umiem się zdecydować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062689 przez midnight79
Srebro będzie pasowało do miętowego koloru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062972 przez wyjur
Srebro faktycznie do wielu kolorów psuje. Ja nie kupuję raczej drogiej biżuterii, jeśli już to decyduje się na zakupy z wyprzedaży. Można sprawdzać aktualne promocje przez generator http://moje-zakupy.com/Tchibo to fajne rozwiązanie dla osób szukających okazji do tańszych zakupów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063500 przez marynika
Mi się bardzo podoba biżuteria z Sotho. Jest elegancka i subtelna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064476 przez Domii1983
Z biżuterią trzeba uważać, bo może się okazać, że do strojnej kreacji wystarczy tylko coś małego. Ja na przykład do takiej sukienki: modbis.pl/product-pol-11381-Sukienka-dam...dobiona-gipiura.html dobrałabym tylko skromną bransoletkę i jakieś kolczyki na wkrętki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066430 przez poloznapani
Do miętowego faktycznie najlepiej coś srebrnego ewentualnie może czerń dla kontrastu. W sumie to jaką biżuterię założyć zależy również od kroju sukienki i materiału. Jak masz większy dekolt to idealny będzie łańcuszek. Ja zawsze ubieram ładne kolczyki i bransoletkę, tak żeby też trochę pasowały do torebki, ewentualnie do dodatków we włosach o ile takie masz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066468 przez Feliksa
Ja bym widziała tu perły. Bardzo kocham te klejnoty za ich niezwykłe piękno, wieczną aktualność w modzie i gdybym mogła to bym się obwiesiła nimi. Kolor twojej sukienki pasuje do każdej barwy pereł. Zachwycające będą białe , złociste, srebrzyste Akoya, widziałabym też perłę ''czarną'' słodkowodną, sztucznie barwioną Tahiti, którą bardzo trudno odróżnić od naturalnej czarnej perły Tahiti, a której czerń mieni się niezwykłymi barwami zieleni, fioletu i brązu. Widziałam tę zjawiskową interpretację barw będąc w jedynym w swoim rodzaju sklepie biżuterii perłowej Gemlord . Niesamowite zjawisko jak i cała kolekcja tego sklepie, czegoś podobnego nigdzie indziej nie spotkałam! Jeżeli zachęciłam cię do pereł to mogę podać ci adres strony sklepu gemlord.pl/ z tym, że ostrzegam, nie zobaczysz na niej prawdziwego piękna pereł, niestety internet nie jest wstanie tego pokazać, a szkoda, wielka szkoda dla tych pereł!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066473 przez sanderson
A może apart? Tam mają bardzo ładną, delikatną biżuterię. I jakość nie do pobicia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066496 przez iwonka385
Z chęcią kupiłabym sobie coś po świętach, ale nie mam pomysłu. Macie jakieś zdjęcia biżuterii która waszym zdaniem jest super?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068019 przez kawa
Też kocham perły !!! I zdecydowanie je polecam! Ostatnio na Instagramie wyświetliła mi sie promocja w meikapearls.pl/ była darmowa wysyłka :) Zamówiłam kolczyki! Ciekawe jakie mi przyjdą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068020 przez sosimply
Nidy nie kupowałam pereł, ale może to czas się doważyć :) Daj znać jak dojdą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068043 przez Quake
Zależy do jakiej sukienki, ja bym stawiała jednak na jakąś skromną biżuterię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068338 przez KarolineCZ
Ja bym postawiła na przykład na taki prosty łańcuszek: https://lumarigold.pl/pl/lancuszki/854-zloty-lancuszek-pr585-splot-figaro-50cm-prezent.html . Splot jest bardzo klasyczny dlatego uważam, że taki łańcuszek będzie pasował do różnych stylizacji, nie tylko do konkretnej sukienki. Warto mieć taką uniwersalną biżuterię w garderobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068438 przez janajana
srebrna biżuteria pasuje do większości stylizacji.
Mam kilka łańcuszków z Apartu ale ich jakość nie powala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068445 przez Monia022
Widziałam kiedyś taką w Parois, sprawdź, może jeszcze będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl