BezpiecznaCiaza112023

mezoterapia zabiegi - gdzie najlepiej ?

6 lata 9 miesiąc temu #1063884 przez junonka
hej dziewczyny! Chcę skorzystać z zabiegów mezoterapii ale chciałabym poznac Wasza opinię w tym temacie . Czytałam o tym tutaj drwojcik.pl/ słyszałam że bardzo profesjonalnie robiią takie zabiegi i że dziewczyny są zadowolone. Co o tym myślicie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065443 przez Domii1983
A interesuje Cię igłowa czy bezigłowa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 dzień temu #1066883 przez MamaMajki
Koniecznie w dobrym gabinecie z odpowiednią opinią, dobrze też żeby zabiegi wykonywali lekarze ze spajalnością z kosmetologii, a nie same kosmetyczki. Ja też nie tak dawno zdecydowałam się na Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i gabinet, który wybrałam to Moja Estetyka z Rzeszowa: www.mojaestetyka.pl . Efekt zdecydowanie zadowalający, przebieg zabiegu także :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067134 przez kadma
Mam blisko do dobrej kliniki w Józefowie artederm.pl/ i zwykle tam chodzę na zabiegi a muszę przyznać że na kilku już byłam, mezoterapii jeszcze nie robiłam ale słyszałam o niej wiele dobrego od dr Ciemerych, dla mnie też jest polecana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067147 przez srebkos3
Jeśli chodzi o Wrocław to bardzo dobrą opinią cieszy się klinika Ars Estetica - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii przy ul. Powstańców Śląskich 56a/2 . Moja koleżanka była u dobrego lekarza medycyny estetycznej pani Diany Kupczyńskiej ranking.abczdrowie.pl/ i miał u niej robiona mezoterapię. Po niej była bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067152 przez Daguśka43
Ja też polecam Panią Dianę! ranking.abczdrowie.pl/ To bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej, chociaż nie wiem jak z terminami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl