BezpiecznaCiaza112023

Tyłozgiecie szyjki Macicy-jak zajść w ciąże??

10 lata 4 miesiąc temu #798502 przez monpol17
Witam.Od dzisiaj dołączyłam do Was moje Panie!!! :laugh: I mam pytanie jak w tytule Jak zajść w ciążę przy tyłozgięciu szyjki macicy??Mamy już jednego syna prawie 16cie Lat i teraz pomyśleliśmy nad drugim dzieciaczkiem,a tu nic :( Staramy sie z mężem codziennie może też i za często??sama niewiem,może faktycznie trzeba zrobić sobie małą przerwę i po jakimś czasie spróbować na nowo?Co o tym myślicie miłe Panie?Może kupić jakiś Test Owulacyjny,tylko jakiej firmy by był skuteczny??Proszę o podpowiedż ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799986 przez Mirella
przyjdź na staraczki, tu chyba nikt nie zagląda do świeżo otwartych wątków ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799996 przez Asia K
Witam
Ja tez mam tylozgiecie macicy i wlasnie jestem w 2 ciazy . Pierwsza poszla raz dwa , na druga musialam troche poczekac ale pomogly mi bardzo testy owulacyjne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834026 przez Monix123
Ja też mam tyłozgięcie, w niczym to nie przeszkadza. Najgorszym wrogiem jest stres i oczekiwanie w napięciu- oczekiwanie na ciążę. Ja też się staram, teraz już 3 miesiąc. Zaczęłam stosować testy owulacyjne i mimo że test owulacyjny wskazał dzień owulacji to w ciążę nie udało mi się zajść. Bardzo bardzo chciałam i bardzo mi zależało- za bardzo. Trzeba odpuścić,zluzować i wtedy się uda. jestem dobrej myśli :) Trzeba próbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918312 przez ankamamka
Ja też mam tyłozgięcie macicy i moja Pani ginekolog powiedziała,że to nie ma znaczenia przy zajściu w ciąże...zresztą jestem w drugiej ciąży.Moja lekarka śmiała się,że pacjentki czasem przychodzą i się pytają czy to prawda,że przy tyłozgięciu po stosunku trzeba leżeć przez jakiś czas na brzuchu:):D A co do próby zajścia w ciąże to tak jak pisała Monix123-stres i niecierpliwe oczekiwanie tego momentu to najgorsi "pomocnicy"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011550 przez MarzenkaH123
Potwierdzam! Sama mam tyło zgięcie - a z zajściem nie było problemu. Gorzej z porodem.... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011557 przez Basiula
Też mam tyło zgięcie,to w niczym nie przeszkadza, mi udało się od razu zajść w ciąże. najgorszym wrogiem jest stres i parcie na to, że o juz chce się być w ciąży, więc spokojnie a wszystko sie uda :)

MarzenkaH123 a dlaczego gorzej'z porodem?? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011565 przez MarzenkaH123
U mnie podczas porodu KTG nie pokazywało w ogóle skurczy! Położna wmawiała mi że nie ma żadnej akcji porodowej, a ja czułam że coś się dzieje... leżałam całą pierwszą fazę porodu podpięta pod sprzęt, który pokazywał marne malutkie skurcze. Już mi chcieli oksytocynę podawać, bo niby nie ma akcji a ja na to że czuje że powinnam przeć, położna patrzy a tam pełne rozwarcie! główka! za 15 minut moja malutka była na świecie ^_^ wiem, że brzmi jak niestworzona historia, ale tak było. Po porodzie odpowiedziałam mojemu ginekologowi w przychodni a on na to że to możliwe że przez tyłozgięcie skurcze ułożyły się w innych miejscach niż standardowo i KTG ich nie wyłapywało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011569 przez Basiula
O kurcze no to nie za ciekawe ..myśle, że u mnie będzie oki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012042 przez MarzenkaH123
Po prostu jak będziecie czuły, że to już czas, a położna będzie mówić że nie - to może być to :) Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030414 przez Skrapek
Mój ginekolog mówił, że przy tyłozgieciu jest trochę trudniej.
Wie Pani, jak to trzeba zrobić? Zapytał :)
Na pieska albo na zajączka.
W czwartym cyklu się udało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl