BezpiecznaCiaza112023

Inofem - zna ktoś?

9 lata 5 miesiąc temu #933819 przez KarolineCZ
Ostatnio u mojej gin widziałam ulotkę Inofemu. Zastanawiam sie jakie właściwości ma ten lek i czy warto go stosować. Któraś z was może go przyjmuje? Jakie są rezultaty? Bo może i ja bym sie zdecydowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934440 przez Sami
Ja czytałam gdzieś ostatnio o Inofemie. To podobno bardzo fajny i skuteczny suplement diety. Na innym forum dziewczyny pozytywnie sie na jego temat wypowiadały wiec pewnie warto spróbować i zobaczyć jakie będą rezultaty po miesiącu. Z tego co wiem miesieczna kuracja kosztuje około 70 zł wiec nie jest aż tak droga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #934461 przez arganiutek
Hej dziewczyny:) Inofem to suplement diety a nie lek:) Generalnie poleca się go kobietom z policystycznością jajników (ja np. mam) cukrzycą II typu oraz zaburzeniami hormonalnymi oraz wszystkim tym paniom, które planują dzidziusia a mają nieregularne miesiączki.
JA piję inofem od kilku miesięcy, głównie ze względu na planowane potomstwo oraz dlatego, że mam właśnie policystyczne jajniki a przez to nieregularny okres. Nie mam żadnych efektów ubocznych, czuję się znakomicie i mam wrażenie, że dzięki niemu poprawiła mi się cera i schudłam 5 kg. Ja kupuję przez internet, wychodzi taniej niż te 70 zł:) Nawet na ich stronie www.inofem.pl można zamówić taniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #940598 przez ohso
Dokładnie trzeba pamiętać że to suplement diety, a sporo kobiet o tym zapomina i spodziewa się cudów od razu. Lek ma wspomóc układ hormonalny a nie go wymienić. Mi w Inofemie podoba się to, że przy okazji dbania o nasze hormony poprawia też wygląd skóry i paznokci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #943028 przez Andreaa
Ja przyjmuję suplement od miesiąca. I o ile wcześniej moja gospodarka hormonalna była całkowicie rozchwiana to teraz faktycznie czuję się o wiele lepiej. Mam nadzieję,że po upływie czasu będzie jeszcze lepiej. Zasugerowała mi go moja pani doktor. Kuracja nie jest wprawdzie taka tania ponieważ miesięczna kuracja kosztuje te kilkadziesiąt złotych tak jak zresztą napisała koleżanka jednak podobne suplementy tego typu często kosztują o wiele więcej.
Może to i głupie bo na takie rzeczy nie powinno zwracać się uwagi ale odpowiada mi również smak. Delikatny cytrynowy i przynajmniej nie jest mi ciężko go wypić jak niektóre inne leki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 godzin temu #974068 przez pietrucha5
Mi też się podoba smak inofemu. Jest słodki i trochę kwaskowy zarazem. Na pewno smaczniejszy od inofolicu. Podoba mi się tez cena i ilość saszetek w opakowaniu. A ile razy dziennie go pijecie? Mi lekarz kazał dwie saszetki - to podobno terapeutyczna dawka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #979310 przez pannazpcos
Ja znam inofem bardzo dobrze. Piję go dwa razy dziennie od trzech miesięcy i zaobserwowałam u siebie znaczną poprawę samopoczucia. niedługo idę na badania i dowiem się jak wpłynął ten suplement na wyniki. Coś czuję, że jest poprawa bo wcześniej nie byłam nawet w stanie z łóżka wstać tak fatalnie się czułam a teraz - nowa ja :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #981088 przez kokosowa
Ja zauważyłam, że sporo osób właśnie pije inofem i to z pozytywnym skutkiem. Nawet jeżeli jeszcze nie są w ciąży to piszą o wielu pozytywnych
aspektach działania. Właśnie poprawa samopoczucia czy chociaż w lepszym stanie włosy, skóra i paznokcie. Ja teraz akurat niedawno w aptece widziałam, że wypuścili większe opakowanie, takie na cały miesiąc. I cena też fajna bo kosztuje gdzieś około 70zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1054744 przez juliett
Hej dziewczyny, a ma któraś jakies info, czy rzeczywiście pomaga po antykoncepcji? ponoć ma bardzo przyjemny smak ten Inofem :) fajnie też, że ma rekomendacje polskiego towarzystwa ginekologicznego :D mówicie o włosach i paznokciach, ale słyszałam też, że cera się poprawia? bardzo jestem ciekawa tego produktu, może wypróbuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069224 przez Dolores_Mell
pre fert vaginal do wspomagania zapłodnienia to znam, i nawet pomogło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 3 tygodni temu #1080761 przez Aldisow1990
Inofem to suplement diety.Od ponad miesiąca stosuje Inofem Duo w tabletkach na policystyczne jajniki,zamówiłam na Allegro za 90 zł.Jestem bardzo zadowolona,miesiączki nie są takie bolesne jak kiedyś i zaczęłam chudnąć,co wcześniej mi się nie udawało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl