BezpiecznaCiaza112023

Starania by zostac mama w 2016 r

8 lata 6 miesiąc temu #1007533 przez polikula
starałam się i przy pierwszej ciemnej i przy drugiej ciemnej. ale niestety bez efektów.
a robiliście jakieś badania zanim zaczelyscie starania? ja tylko cytologia i tsh. mój lekarz nie jest zwolennikiem badania na zaś. nawet teraz uważa że powinnam próbować 24 miesiące i dopiero się badać. . ale ja tyle nie wytrzymam. myślicie że warto coś zbadać na własną rękę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007535 przez paula123
Ja bylam jakis miesiac temu u gin poniewaz spoznial mi sie dluugo okres ale nic szczegolnego sie nie dowiedzialam mysle ze gdyby bylo cos nie tak to bym wiedziala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007537 przez paula123
Jesli chodzi o te testy owu to chyba sobie je odpuszcze bo zwariuje co moze oznaczac najpoerw ciemniejsza kreska a po kilkunastu godzinach bardzo jasna. Nie ogarniam juz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007538 przez polikula
mój lekarz mówi że za bardzo mi zależy i powinnam się wyluzowac to znajdę w ciążę. tylko jak to zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007540 przez paula123
Powiem ci ze na wlasnym przykladzie wiem ze to prawda. Dwa lata temu naciskalismy na to staralismy sie ja tak bardzo chcialam i przez pol roku nic a jak odpuscilismy robilismy to kiedy mielismy ochote i dalismy spokoj z dzidzia to nagle niespodziewanie zaszlam ;) takze vhyba cos jest na rzeczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011005 przez MarzenkaH123
Witam :) Jestem dość młodą osobą i planuję już być mamą w 2016 roku :) Trzymajcie kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011037 przez Panika992
Dziewczyny mam dwie kreski! Przy okazji pojawiły się plamienia, więc czekam na wizytę u gina. Zrobiłam dwa testy, bo niedowierzalam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030482 przez Kinga1991
Cześć dziewczyny. My również staramy się od stycznia. Póki co bez skutku. Nie mamy jeszcze żadnego skarba.
Obserwuję u siebie niepokojące sygnały jak brak śluzu płodnego czy bardzo długie miesiączki. Badania w normie, może tsh podwyższone na 2,9.

Sama nie wiem co myśleć. Dzisiaj powinnam dostać miesiączki, chociaż mam nieregularne więc trochę ciężko to wyliczyć, jednak z obserwacji szyjki i bólu okołoowulacyjnego na to wychodzi. Zrobiłam test dzisiaj niestety negatywny. :(

Oczywiście rozmawiam z mężem, ale nie chcę go zamartwiać, żeby nie czuł presji. Dlatego szukam wsparcia u was.

Pozdrawiam was serdecznie ! ;*

Kinga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031114 przez AgaR88
Cześć dziewczyny,

Jakie Wam Pani Gin zleciła badania przed ciążą?
Bo sama nie wiem czy nie miałam za mało, nie jestem lekarzem, więc nie wiem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl