BezpiecznaCiaza112023

Proszę o pomoc - przyszła Mama opuściła ojca

12 lata 5 miesiąc temu #245303 przez justynka0691
Trochę to dziwne ponieważ twoja kobieta powinna teraz wić gniazdo. Zaskakujące jest to że ja jak byłam w ciąży zarzucałam mężowi że nie interesuje się moim brzuchem nie chciał czuć kopnięć, głaskać mnie po nim, mówić do niego. Raczej to co opisujesz nie wyjaśnia jej wyprowadzki ,ponieważ to że byłeś nadopiekuńczy i że czuła się jak inkubator nie jest powodem do wyprowadzki. Przykro mi to pisać ,ale musi być jeszcze inny powód ponieważ bez ważnego powodu nie zwalała by się na głowę przyjaciółce z całą wyprawką i porodem na dniach. Nie powinno się również wszystkiego przypisywać hormonom owszem miałam huśtawkę emocjonalną ,ale w całości nie pozbawiało mnie to zdrowego rozsądku. Życzę Ci oczywiście żeby się poukadało w Twoim życiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313942 przez Scholastyka21
Damiano jak to możliwe, że kobieta w 9 miesiącu ciąży zabrała dosłownie wszystko i odeszła od ciebe, bez konkretnego powodu. Co takiego dokładnie się stało? Jak wyglądał cały ten dzień, w którym się wyprowadziła? Może ona zobaczyła jakiś głębszy problem? Może to jest bardziej skomplikowane niż się Tobie wydaje.
Jak dla mnie nie dawaj jej spokoju, bo pomyśli, że masz ją gdzieś, ale nie bądź też natrętny, bo wtedy się wkurzy jeszcze bardziej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994379 przez jagodaxx
No właśnie może jest głębszy problem!
Czy ty przypadkiem nie nadużywasz alkoholi, albo całymi dniami grasz w X-boxa?
Bo to dla mnie też był by powód aby sobie darować taki związek!
Wiadomo leczyć się można w takich klinikach- medox.org.pl od nałogu, ale tego trzeba chcieć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl