BezpiecznaCiaza112023

nerwy/stres

12 lata 6 miesiąc temu #216833 przez natmur11
dziewczyny jak sobie radzicie z nerwami i stresem? u mnie ostatnio jest strasznie :dry: chodzę jak tykająca bomba - choroba mamy, wychowywanie coraz bardziej upartej córci itp dało mi po tyłku ostatnio. wystarczy błahostka i już puszczają mi nerwy. znacie jakieś sprawdzone specyfiki na nerwy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216909 przez _aga86_
Ja mam tak co jakis czas- nie wiem od czego to zalezy. Niestety tez nie zawsze sobie z tym radze, a potem mam wyrzuty sumienia, bo oczywiscie wszystko odbija sie na najblizszych :/ Z checia dowiem sie jak Wy sobie radzicie jak macie takie dni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216946 przez Mirella
No to ja się przyznam że gram w bingo na interii ;) raz że lubię dwa że dobrze się oderwać, kiedyś sporo na kurniku grałam, ale przerosło mnie tamtejsze chamstwo.


A od czego to zależy że nerwy puszczają? Ja uważam że to przemęczenie nic innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216975 przez Emme
żeby zająć głowę trzeba zająć ręce ;) czyli intensywne prace domowe lub forum :D czyli wygadanie się, nawet jeśli ktoś nawet tego nie chce czytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217383 przez Moniq
jak mi puszczają nerwy, a ostatnio oprócz przemęczenia to jeszcze ciążowe zmiany nastroju, potrzebuje chwili samotności, bez męża, dziecka. dopóki nie byłam w ciąży to jakiś wysiłek fizyczny pomagał, jakiś aerobik, basen, czy zajęcia taneczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218809 przez sylka
Myslę tak jak Mirella że nerwy biorą sięz przemęczenia, poczucia że wszystko nas przerasta. Mi pomaga wygadanie się, popakanie ze złości w samotności czy poprzeklinanie w myślach w czase jakiegoś ruchu :P albo zwykłe zaciśniecie pięści- naprężenie się - zamknięcie oczu i ciche mruczenie w złości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219102 przez Martynka__89
Gdy nerwy/stres sięgają zenitu moim upustem są łzy w samotności...



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313923 przez Scholastyka21
Mam ogromny problem ze stresem. Okazało się, że cierpię na zaburzenia somatyczne przez które trafiłam do szpitala z paraliżem połowy ciała. Teraz mam zalecone leczenia w poradni zdrowia psychicznego. Dziwne to wszystko bo funkcjonuję jak normalna zdrowa osoba, jednak w silnych sytuacjach stresowych nie radzę sobie. Niestety wszystko przez cały zeszły rok problemów małżeńskich zakończonych rozwodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928345 przez Paula
Dziewczyny jeśli chciałybyście zbadać swój poziom stresu i skonsultować się z psychologiem to 14 października w Przychodni FertiMedica w Warszawie są darmowe konsultacje: www.fertimedica.pl/uslugi/wsparcie-terap...-poziomu-stresu.html

Mama 17-miesięcznego maluszka, namiętnie połykająca kwas foliowy by synek miał siostrzyczkę lub braciszka :-) Tak było kiedyś - teraz już z dwójeczką pod pachą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950977 przez maja0200
Ja stawiam na natrualne metody. Melisa przed snem, jakaś dobra muzyka i relaks pełen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952536 przez AniaF
Jak już nie potrafię zasnąć to czasami sięgam po ziołowe tabletki uspokajające specjalnie na noc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963480 przez eni
W chwilach napięcia nerwowego zdarza się mi sięgać po ziołowe preparaty typu www.aptekamini.pl/destresan-max-kaps-24kaps-2blist-po12szt.html jego głównym składnikiem jest melisa, ale również magnez i witamina B6.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl