BezpiecznaCiaza112023

Miejsca przyjazne mamie i dziecku

12 lata 7 miesiąc temu #172960 przez bombel779
baby_55 napisał:

to tak jakby matka karmiąca butelką musiała chować ją pod pieluszką żeby nikt jej nie widział, a żadna tego nie robi i tak samo powinno byc z piersiami przy karmieniu

OTÓŻ TO!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #460122 przez athe
No sorry ale ja muszę dodać link :)
Bardzo fajnym miejscem jakie przez przypadek znalazłam jest tutaj: mnz.pl - fajny serwis o informacjach jakie produkty można lub nie kupić dla dzieciaczków. Fajne bo można samemu komentować takie produkty. Podoba mi się bardzo więc polecam każdej mamie na prawdę bardzo pomocne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516645 przez AniaF
Ja może w trochę innym temacie miejsc dla mam i dzieci. Bardzo podobają mi się centra fitnessowe połączone z bawialniami dla dzieci. Coś dla mamy i coś dla dziecka. Macie takie w swoich miastach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #736750 przez wronek.pl
Na moim blog pokazałam jak wyglądają pokoje do karmienia w galeriach handlowych w moim mieście. Jakby ktoś chciał dla porównania zerknąć to zapraszam: wronek.pl/pokoje-dla-matki-z-dzieckiem-w-galeriach-handlowych/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #812329 przez [email protected]
Znacie takie miejsca w Krakowie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #899975 przez marynika
Co do galerii handlowych - na szczęście, ich właściciele mają coraz większą świadomość na temat stworzenia miejsc przyjaznych dla matki i dziecka i takie specjalne pokoje są na coraz wyższym poziomie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #904542 przez masala

marynika napisał: Co do galerii handlowych - na szczęście, ich właściciele mają coraz większą świadomość na temat stworzenia miejsc przyjaznych dla matki i dziecka i takie specjalne pokoje są na coraz wyższym poziomie.


tak, już w niektorych galeriach handlowych mozna spotkac pokoje dla matek z dziecmi, ale to poki co rzadkość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #920429 przez magicznechwile
Tu znajdziecie miejsca przyjazne rodzinie z dziećmi www.okiemmamy.pl/certyfikat/
A jeśli znacie wy takie miejsca, którymi możecie się podzielić to zapraszam was do podzielenia się ta informacją na naszej stronie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #920621 przez mariola27
dobrze że takich miejsc jest coraz więcej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #925385 przez weronikaklosok
Szczególnie dla starszych dzieci polecała bym - http://www.lasercamp.pl . Szczególnie teraz, kiedy pogoda bywa różna. Ja tam zamierzam zorganizować mojemu synowi urodziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #950012 przez maja0200
a we Wrocławiu możecie polecić takie miejsca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #996660 przez jagodaxx
Zawsze takiego problemu nie ma gdzieś w dziczy :-)
Dlatego lubię spędzać czas w Zakopanym na szlakach. Mamy tam taki pensjonat- www.pensjonattatry.pl gdzie się zazwyczaj zatrzymujemy i spacerujemy po okolicy.
Dzieciaki śpią zawsze jak zabite. To jest bardzo dobry sposób na wymęczenie ich, a brak sklepów ich nie rozprasza i nie grymaszą :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1019264 przez KarolineCZ
Z takich gier moje dziecko jeszcze nie korzystało. Na chwile obecną staram się ją zainteresować innymi grami. Wiele interesujących propozycji udało mi sie znaleźć na www.tatento.pl/aa/76/dzieci/zabawy-na-po...a-pogode-i-niepogode . Dziecko w zależności od wieku ma inne zainteresowania dlatego warto gry czy zabawy dostosowywać do jego wieku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1039968 przez mirrek29d
Jeśli szukasz idealnego miejsca w Warszawie dla siebie i swojego dziecka to polecam Ci osobiście miejsce które ostatnimi czasy odwiedziłam tj. escape room warszawa niesamowite pokoje zagadek, Twoje dzieci będą zachwycone, wiele gier do wyboru, vouchery dla najlepszych, niezły konkurs więcej o nim na stronie głównej ich portalu, nowa gra w statek kosmiczny jest po prostu rewelacyjna !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1041714 przez WiolkaKlaman
ehh szkoda,ze takie miejsca sa tylko w wiekszych miastach :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl