BezpiecznaCiaza112023

Odzież ciążowa

8 lata 8 miesiąc temu #994124 przez MamaAntka
mi się podobaj ą kroje ubrań dla kobiet w ciąży Branco, kupuję w http://www.mamaija.pl http://www.mamaija.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007015 przez JakaJaKachna
Kiedy byłam w ciazy spotkałam sie z opiniami, że właściciwe mozna ubrać cokolwiek, byleby było wygodne.....
Nie moge się z tym zgodzić, bo przecież w ciąży tez trzeba wygladać dobrze i czuć sie dobrze. Dlatego ciuchy ciazowe powinny być i wygodne i ładne. Ja najch Etniej wybierałam leginsy i tuniki, o takie jak ta: .
Chętnie zakładałam te z sukienki, o cos takiego: .
Fajnych i wygodnych ciuszków na ciaże jest teraz coraz wiekszy wybór, o np na domodi - Zerknijcie same.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007156 przez Tinsanzeo
Jestem przyjacielem ciąży, gdy była w kolejce, aby kupić www.dear-fashion.com/Wholesale-Plus-Size-Dresses/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1031934 przez antosia
Dziewczyny - pisałam już o tym w innym temacie, zresztą mnie też doradzono. Torelle ma bardzo ładne, kolorowe ciuchy ciążowe - wygodne i odpowiedniej jakości. Nie chodzę w nich jakoś wybitnie długo, dopiero jakiś czas, ale złego słowa powiedzieć nie mogę - pewnie kupię od nich jeszcze kolejne ciuchy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032054 przez Kowalka
Wklejaj konkretne zdjęcia zamiast pokazywać fotki - marki zazwyczaj dziewczynom niewiele mówią.
Odzież powinna być dobierana tak, aby była wygodna, ładna, jakościowa i robiła wrażenie.
Decydowanie się na byle jakie ciuchy, mija się z celem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032094 przez antosia
Link do ostatniej kolekcji - www.torelle.pl/kolekcje/torelle-ciaza/ko...sien-zima-2015-2016/
Tak najłatwiej. A co się komu podoba to już inna sprawa. Na stronie wrzucili fotki nowej kolekcji, tzn. jest pdf.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1032850 przez Kowalka
Gdzie ta nowa kolekcja? Nie widzę na stronie. To oznacza, że poprzednia będzie wyprzedawana jakoś dużo taniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1032946 przez antosia
Czy będzie dużo taniej to nie mam pojęcia. Pewnie jakieś pojedyncze, ostatnie sztuki będą puszczone sporo taniej, ale ile tego będzie to nie wiem...
Jesień zima 2016 - torelle.indelso.pl/kolekcje/torelle-ciaz...sien-zima-2015-2016/
A ciuchy to już zaglądaj do sklepu - możliwe, że część kolekcji zostanie puszczona taniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1038947 przez Karolina_Z
Dziewczyny poszukajcie sobie na instagramie Mimi Ikonn - dla mnie wzór dobrego stylu i modnego ubioru w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040551 przez Domii1983
Na pewno w ciąży tez trzeba dbać o to, by wyglądać dobrze, rozciągnięty dres nie doda nam uroku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064254 przez Quake
Odpowiedni dobór odzieży ciążowej powinien pomóc jak najbardziej. Znalezienie takiej nie jest trudno, a w internecie łatwo się natknąć na ciekawe propozycje, na przykład sukienek ciążowych na stronie Domodi:



Często są to naprawdę ładne kroje i fasony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #1066558 przez Milakus
Dla mnie ważny jest nie tylko krój, ale też rodzaj materiału. Niby wiem, że będę w tych ubraniach chodzić tylko przez krótki czas, ale chcę się wtedy czuć wygodnie. Znalazłam kilka ładnych rzeczy w jednym klubie zakupowym - www.limango.pl . Jakiś czas temu się tam zarejestrowałam i zamówiłam dwie sukienki (ta jest moja ulubiona elegancka sukienka "ciążowa" ) i bluzki. Wszystkie są wygodne i nawet nie były drogie, więc myślę, że jeszcze będę tam coś zamawiać. Przydałaby mi się jeszcze tunika i legginsy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067637 przez mirena
Wy też zauważyliście, że ta odzież ciążowa w wielu sklepach jest niestety słabej jakości, jakbym miała wybierać lepszy sklep to padłoby na www.mytummy.pl/ , tutaj widziałam same ładne i ciekawie wyglądające ciuszki dla kobiet w ciąży i dla kobiet karmiących.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069069 przez mama88
Myślę, że w tym zakresie bardzo dobrze sprawdzają się sukienki kopertowe. Ich fajny wygląd, krój idealnie dopasowujący się do sylwetki i duża swoboda ruchu sprawiają, że jest to absolutny must have każdej kobiety w ciąży. Wiem coś o tym, bo zostało mi takich 5 z okresu ciąży i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa :D Możecie szukać ciekawych ofert z sukienkami kopertowymi na takich porównywarkach cen jak www.ceneo.pl/Sukienki/Rodzaj:Kopertowe.htm To Wam ułatwi znalezienie sklepu z atrakcyjną ofertą, spełniającą Wasze oczekiwania i możliwości finansowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070100 przez Andreaa
Ja juz od dwóch lat staram się zrobić swoją garderobę na wzór kapsulowej. Mam 158 cm wzrostu i okolo 53 kg. Jest pare zasad którymi sie kieruje tzn. Oddac lub sprzedac rzeczy ktorych naprawde nie nosisz ale wszystko buty bizuteria też sie w to wliczają. Ja tak zrobiłam przy okazji przeprowadzki rok temu. Druga sprawa ja wybralam kolory ktore mi pasuja to jest czarny szary bialy i czerowny. To znaczy mam ciuchy w innych kolorach ale nowych nie kupuje juz w innych kolorach niz te wymienione. Przed ciaza pracowałam kilka lat w biurze wiec mam bardzo duzo koszul. Teraz kupuje rzeczy sportowe bo jestem w domu z dzieckiem ale koszule i płaszcze do adidasow czy snekersow też pasują. Jak chcesz napisz priw. Moze cos podpowiem. A styl to znaczy musisz sie na cos zdecydować wg mnie. A i nie kupuje na wyprzedażach, inwestuje w lepsze rzeczy to jest puchowe kurtki skorzane buty koszule z wolczanki ale ja zawsze wolalam mniej a lepszej jakości.

No i jeszcze jedno. Wygodne buty. Jest to podstawa w ciązy i po ciazy
suzana.pl/blog/modne-klapki-damskie-najgoretsze-trendy.html

Na pewno warto postawić na skórzane klapki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl