BezpiecznaCiaza112023

Dieta

14 lata 2 miesiąc temu #4842 przez paulinika
Kochane, moze wy mi cos doradzcie...chcialabym rozpoczac diete schudnac troche bo wygladam jak taka swinka co jedzie na ubicie...wydaje mi sie ze juz przestaje sie podobac mojemu facetowi! Pomozcie!

Zycie jest piekne gdy zyc sie umie gdy jedno serce drugie rozumie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4887 przez tysia178
Kochana ja też się odchudzam.. Jem zdrowo, nie slodzę herbaty , kawy, nie jem słodkich rzeczy , staram się ruszać ( ale w zimie to różnie bywa) jednak główną moją zasadą jest dieta MŻ czyli Mniej Żreć. :) jem góra dwa posiłki dziennie, jak dopada mnie głód to biore np jabłko = woda. na początku było ciężko, ale teraz minął tydzień, i nie mogę zmieścić w sobie tyle jedzenia co przed tem, a czy schudłam to nie wiem, bo zepsuła nam się waga.. ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978016 przez ulencja
2 posiłki to trochę mało - lepiej jeść częściej a mniej. 5 mniejszych posiłków dziennie. Bez objadania się, bez słodyczy, bez alkoholu - który jest bardzo kaloryczny.
Nie jeść po godzinie 19 i ćwiczyć :)
Jeśli wytrwasz - na pewno schudniesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045170 przez Quake
Zdecydowanie powinno się jeść mniej, ale częściej, czyli małe posiłki, ale tak 5 razy dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1046710 przez Domii1983
Ważne tez by jeść z umiarem i dostarczać witamin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu #1069610 przez Quake
Są różne rodzaje diet, konieczne będzie więc ich odpowiednie dopasowanie do potrzeb. Tu: kbm.pl/jak-dobrac-diete-popularne-diety/ można więcej się na temat tego wiedzieć, by mieć świadomość, jak to z tymi dietami wygląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #1069614 przez polakmaly
najlepsza dieta ćwiczenia, zdrowe jedzenie i widamo duzo pij wody :) nie napooj słodzonych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069620 przez Anikaw
A co myślicie o diecie sokowej? Słyszałam, że świetnie wpływa na sylwetkę i ma się po niej taka promienną skórę. Czytałam trochę o niej np. w tym artykule http://www.po-domka.pl/detox-sokowy-klucz-do-zdrowia/ i wydaje się łatwa. Któraś z was ja stosowała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069625 przez KarolineCZ
W niektórych przypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem są nutridrinki. Poczytajcie o zastosowaniu produktów takich jak Fresubin czy Supportan. Można je zakupić w każdej aptece DOZ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 tygodni temu #1069892 przez Quake
Dieta musi być zdrowa i zrównoważona, najlepiej byłoby udać się do dietetyka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 tydzień temu #1069896 przez likoo
aktywnośc fizyczna przedewszytkim i dieta od dietetyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 dni temu #1069897 przez martta3
Zacznij na początek się trochę ruszać - nawet spacerować, zobaczysz, że poczujesz się lepiej i pare kilo spadnie. No i najważniejsze, czyli zmiana nawyków żywieniowych. Niekoniecznie musi to być dieta, ale ważne żebyś zaczęła jeść zdrowsze rzeczy i mniej tłuste. Najlepiej byłoby w ogóle obliczyć ile kalorii potrzebujesz (są kalkulatory w internecie) i się tego trzymać, ale na początek myślę, że warto się w ogóle przekonać, a później można podnosić sobie poprzeczkę :) Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070197 przez Quake
Odpowiednia dieta przy odchudzaniu jest istotna, ale trzeba ją dobrze dobrać, żeby sobie nie zaszkodzić. Jaką warto zastosować można przeczytać tu zadbajosiebie.pl/jakie-diety-odchudzajace-warto-stosowac/ ale jeżeli nie ma się pewności, jak zabrać się za odchudzanie, to najlepiej poszukać porady u specjalisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 1 tydzień temu #1080775 przez Anetas
Jeżeli nie chorujesz na nic i nie masz żadnych zaburzeń potrzebujących leczenia farmakologicznego. To deficit i ruch. Zaobserwuje sobie kilku trenerów na Insta tam pokazują jak jeść i jak ćwiczyć w domu
Szostak super tłumaczy
Świetnym rozwiazaniem dla zabieganych kobiet jest również trening ems. Dzieki temu mogą w trakcie jednej sesji zrzucić nawet 1000 kcal:
www.ems-trening.pl/

Na tej stronie możęcie poczytać sobie na czym taki trening polega.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1080844 przez Kasandra5
Odchudzanie definiują zawsze dwa słowa — deficyt kaloryczny. Wystarczy skorzystać z kalkulatora kalorii i wyliczyć zapotrzebowanie, a potem uciąć jakieś 400 kcal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl