BezpiecznaCiaza112023

ROZSTĘPY

13 lata 3 miesiąc temu #47072 przez Gosia_Krupa
olka,mnie pierwsza ciąża przeorała na amen,najwięcej na udach,teraz póki co nowych brak i też mam ogromną nadzieją,że jedynymi będą te z piewszej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #47080 przez makaja
ja przed ciąża maiłam parę rozstępów na pośladkach w ale one po jakimś czasie znikały... no może bardzo blakły... teraz jak przytyłam ładnych parę kilo to boję się że może rzeczywiście przy zrzucaniu się pojawią... o rany jak ja się lubię martwic na zapas :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #70556 przez marzeniamn
ja uzywam Emulsji dla kobiet w ciąży BABYDREAM ( różowe opakowanie ) z Rossmanna. Kosztuje niewiele ok 12 zł, jest bardzo wydajny. Pięknie pachnie. Jestem w 23 tygodniu i nie mam żadnych rozstępów. Skóra jest nawilżona. Z tej serii jest również olejek. Właśnie kończy mi się emulsja i mam zamiar kupić olejek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #70608 przez Martynka__89
Ja rozstępów dostałam dopiero pod koniec ciąży, a po porodzie to już masakra.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #71191 przez gold_butterfly
Ja po ciąży dostałam rozstępów na brzuchu i udach. Brzuch wygląda tragicznie - same paski,jakby ktoś grabkami mi po brzuchu przejechał. Stosowałam chyba wszystkie możliwe kremy, revitol stretch mark za ponad 100 zł - zużyłam 6 opakowań i jakiś specjalnych efektów nie zauważyłam. Chyba trzeba się z tym pogodzić,albo wygrać się na plastykę powłok brzusznych :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #71198 przez Emme
niestety, ale to kwestia genetyki. jeśli ktoś ma mieć to będzie miał, ewentualnie może je kremami złagodzić, niestety nic innego się zrobić nie da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108916 przez miriam
marzeniamn napisał:

ja uzywam Emulsji dla kobiet w ciąży BABYDREAM ( różowe opakowanie ) z Rossmanna. Kosztuje niewiele ok 12 zł, jest bardzo wydajny. Pięknie pachnie. Jestem w 23 tygodniu i nie mam żadnych rozstępów. Skóra jest nawilżona. Z tej serii jest również olejek. Właśnie kończy mi się emulsja i mam zamiar kupić olejek.



Jakbym czytała swoją historię :) Też używałam produktów Rossamana i byłam zadowolona, ale nagle wyskoczył 9 miesiąc i co? Rozstępy i to całe mnóstwo. Nie pomogło to kilkumiesięczne smarowanie. Dopiero jak urodziłam zadbałam o to i zaczęłam stosować masaże i peelingi. Na pącztku stosowałam kawę, później przerzuciłam się na Zabłocką sól termalną, przyspieszyło to efekt. Dziś już mam małe, jasne kreseczki, prawie niewidoczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389602 przez GrycekFugo
Poniekąd odkopię i wypowiem się w imieniu mojej żony, które teraz leży w łóżku z coraz większym brzuchem :)
Generalnie jej obawy przed rozstępami były uzasadnione, bo wspomniane wcześniej kremy i emulsje made by Rossmann niewiele dawały. Znaczy się - na początku była zadowolona, potem przyszła ciąża bliźniacza i temat się skończył. Skończył się tak bardzo, że sporo tych rozstępów wyszło.
Przeglądając internet trafiłem zupełnie przypadkowo na krem Revitol Stretch Mark . Niby jakiś zagraniczny specyfik - wierzę, że żona będzie zadowolona.

Jak żona złapie trochę sił to sama coś tu o nim skrobnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390050 przez kabo
Też słyszałam o tym specyfiku, więc koniecznie daj znać, czekam z niecierpliwością na relację ze skuteczności ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461821 przez kasiarzyna
Ja próbowałam już różnych metod i rozstępy po ciąży nie zniknęły, kremy, masaże itd. Wszystko się nie sprawdziło, a najgorsze, że pojawiają się nowe. Idę w przyszłym tygodniu na usuwanie laserem (znalazłam w gabinecie Bellisana taka możliwość) i zobaczymy jak to będzie. Licze, że pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461882 przez emma
moje (a mialam ich sporo) calkowicie wyblakly i staly sie zupelnie niewidoczne, wiec juz o nich zapomnialam. stosowalam krem na okres pologu z musteli - nie wiem, czy pomogl, ale na pewno poprawil mi samopoczucie ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559021 przez Magdalena9t
Ja dostałam rozstępów na piersiach :( i pośladkach , jak je pierwszy raz zobaczyłam to aż się popłakałam(zwłaszcza tych na pośladkach :( ) na brzuszku jeszcze nic nie zauważyłam i mam nadzieję ,że do końca (zostało mi jeszcze 10 tygodni) nic więcej już się nie pojawi. Używałam kosmetyków AA , Perfekta i oliwki nic to nie dało :P teraz używam tylko oliwki aby skóra była nawilżona i nie liczę na żadne cudy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #596588 przez omgdziecko
hej ja zdecydowanie odradzam krem na rozstępy gerber - nie działa bo i nic w skadzie nie ma co by miało działać. Pachnie jak tani balsam ale kosztuje o wiele więcej. Z oliwek lubię Hipp bo się dość ładnie wchłania i jest bez parafiny. Moja mama radziła mi podszczypywać skórę i czytałam że to dobry sposób na forach ale sobie odpuściłam bo łatwiej było myśleć ze mam po mamie 'genetyczne predyspozycje'. I kiszka bo mam rozstępy i teraz z nimi walczę od porodu. omgdziecko.blogspot.com/2013/03/uwaga-rozstepy.html zapraszam do poczytania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #606519 przez SisiBabyCare_pl
A słyszałyście o Bio Oil? Może i Wam pomoże. Jest też dobry na blizny, sprawia, że są mniej widoczne, więc rozstępom też powinien dać radę. Niestety rozstępy w wielu przypadkach trzeba przełknąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651988 przez majsun
Cześć dziewczyny,
przejrzałam cały wątek i chyba nie było nic na temat: od kiedy można stosować kremy na rozstępy/oliwkę?
Wiecie coś na ten temat? Czy można się smarować już w pierwszych tygodniach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl