BezpiecznaCiaza112023

ROZSTĘPY

10 lata 11 miesiąc temu #652326 przez ranusia
to zależy od kremu. na temat oliwki nic nie wiem bo nie stosowałam. ale są kremy które możesz stosować od pierwszych dni ciąży i są takie kremy, które dopiero od 4 miesiąca. musisz zapytać w aptece.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654996 przez aktywna-rodzinka
To prawda gimnastyka działa!
Ćwiczenia sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna w związku z tym rozstępy się rzadziej pojawiają :)

Nadja napisał:

Wiecie co....kremy, żele i inne paciajki to swoją drogą, ale powiem Wam, że gimnastyka naprawdę działa!!! tylko trzeba działać w tym kierunku za wczasu,profilaktycznie, a nie po fakcie, jak rozstępy już się pojawiły. Dobrze jest ćwiczyć w ciąży, jeśli oczywiście nie ma ku temu przeciwwskazań i ciąża przebiega bez zagrożeń:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #717357 przez dwolina
Witam jestem tutaj nowa ale mam nadzieje iż będę mogła pomóc jak i tej pomocy oczekiwać. Dam taki jeden mój sposób na rozstępy :)

Zacznij swój dzień od przyjemnego masażu wodnego – dzięki niemu skóra zachowa sprężystość. Na zmianę polewaj ciało ciepłą i chłodną wodą. Ciśnienie wody nie powinno jednak być zbyt silne. Masuj strumieniem piersi, brzuch i biodra. Te miejsca są przede wszystkim narażone na pojawienie się rozstępów. Piersi masuj zgodnie z ruchem wskazówek zegara, stopniowo przesuwając się do środka (staraj się przy tym omijać sutki). Potem skieruj strumień na brzuch i biodra. Następnie owiń się w miękki szlafrok frotte. Kiedy skóra wyschnie, nasmaruj ciało specjalnym balsam nawilżającym lub kremem.
Zapamiętaj sekret! Jakikolwiek środek wybierzesz, będzie on skuteczny tylko po zimnym prysznicu. Taki prysznic (na zmianę ciepła i zimna woda) należy zakończyć zawsze letnią wodą. Dla wzmocnienia efektu zamroź kostki lodu i pocieraj nimi skórę.


[Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723583 przez ania88d
Już gdzieś wspominałam, że rozstępy troszkę będą ale siostra poradziła mi masło kakaowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #731563 przez marlenka88
majsun napisał:

Cześć dziewczyny,
przejrzałam cały wątek i chyba nie było nic na temat: od kiedy można stosować kremy na rozstępy/oliwkę?
Wiecie coś na ten temat? Czy można się smarować już w pierwszych tygodniach?


Oczywiście że należy stosować już od pierwszych dni pojawienia się pierwszych prążków. Oliwka jest dobra ale nie usunie rozstępów. Dzięki oliwce Twoja skóra będzie bardziej jędrniejsza. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735184 przez marlenazelc
mmm o tym problemie można naprawdę dużo gadać... Najbardziej wkurza mnie fakt, że ja prawie się kąpie w różnych kremach, a i tak pewnie rozstępy pojawią mi się... W okresie dorastania pojawiło mi się kilka tu i ówdzie i to naprawdę nie było przyjemne. jak na razie stosuje głównie rozstepowo.pl i oliwkę dla dzieci i jak na razie nie mam nowych, ale na jak długo?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741806 przez wesołamama
W czasie ciąży koleżanka poleciła mi świetny naturalny i w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży [url=http://http://www.helfy.pl/cialo/balsamy-olejki/olej-centella-na-rozstepy]Olejek Centella[/url] na rozstępy:)Szczerze polecam. Wypróbowałam i widziałam efekty. Fajna oleista konsystencja i miły zapach skutecznie niweluje rozstępy. :)

Naturalna mama. Naturalne kosmetyki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765668 przez dominatorka
Cześć. Ostatnio dużo szukałam jak się pozbyć rozstępów. Jednak to nie jest taka prosta sprawa. Przeczytałam tutaj link wszystko o rozstępach Sposoby usuwania rozstępów i sa tam podane ceny różnych zabiegów. Czy naprawdę to jest aż tak drogie? Ile płaciłyście, i w jakim mieście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774620 przez marlenka88
Ja nie jestem zwolenniczką takich zabiegów stawiam na tradycyjne metody czyli regularne smarowanie miejsca gdzie występują rozstępy odpowiednim kremem. Zmotywowało mnie też to co przeczytałam na rozstepowo.pl bardzo ciekawe porady na rozstępy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828777 przez digitoxin
cześć Dziewczyny, od początku stosuję oliwkę Palmer's z masłem kakaowym i dodatkowo nawilżający balsam z Bielendy Sexy Mama - rozstępy nie pojawiły się na brzuchu, pośladkach, ani na udach, ale za to mam okropne małe rozstępy na piersiach - coś skuteczniejszego? Słyszałam dużo o firmie Pharmaceris, że podobno świetne są te oliwki - warto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840966 przez antosia
Chyba niczego nowego Wam nie napiszę. Najlepiej działa Mustela, przynajmniej z tych kosmetyków w przyziemnych cenach. Tylko to musi być oryginalny produkt, macie go tutaj . Tylko radzę stosować ten kosmetyk od samego początku ciąży - wtedy nie powinny wam pozostać jakiekolwiek ślady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947784 przez mamapolka87
Ja aby pozbyć się rozstępów w ciąży oraz po urodzeniu maleństwa stosowałam kurację zapobiegająca powstawaniu rozstępów firmy Efektima Pharmacare. Zakupiłam ten preparat na drugi dzień kiedy dowiedziałam się, że spodziewam się dziecka- stosowałam regularnie. Mogę śmiało powiedzieć że dzięki temu preparatowi nie odnotowałam u siebie rozstępów! :) moja skóra była gładka, jędrna i po prostu bardzo ładna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #978009 przez ulencja
rozstępy to temat rzeka - i nawet jeden długi watek jak tutaj go nie wyczerpie.
Rozstępy powstają wtedy gdy kolagen w naszym ciele jest zbyt słaby - lub jest go za mało
Wtedy nie wytrzymuje napięć i pęka - efekt rozstępy.
Jest wiele rzeczy które warto stosować - i zwykłe oliwki do dzieci do nich po prostu nie należą
Jest też wiele sposobów na zwiększenie ilości kolagenu w skórze. Sporo na ten temat informacji znajdziecie na blogu rozstep.blogspot.com i w kursie jak walczyć z rozstępami i je zwalczyć rozstep.blogspot.com/p/darmowy-kurs-jak-pokonac-rozstepy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989039 przez junonka
Rozstępy są zmorą nie tylko kobiet w ciąży - walka z nimi często wygląda jak walka z wiatrakami, ale jest kilka sposobów, żeby sobie z nimi radzić - przynajmniej próbować by stały się mniej widoczne. Sporo dobrych porad dotyczących urody można znaleźć w propozycji stąd urodaizdrowie.pl/sonia-lange-dla-kobiet

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994123 przez MamaAntka
ja polecam bio-oil super produkt pomaga na rozstępy zapobiega i niweluje a także na blizny i nierówności na skórze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl