BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

9 lata 1 tydzień temu #973051 przez dziubasek
A kiedy to Jasnie Pani Mlecznamama ma zamiar sie rozpakować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #973065 przez MlecznaMama
hej Dziubasku!!

byłam u lekaza dzisiaj i powiedział że wszystko wysoko i że na wywoływanie na razie nie ma opcji. byłam o 8 a od 13 mam skurcze co 5 minut, ale w skali bolesności od 1 do 10 stawiam na 3.... i tak mam do teraz. Zadzwoniłam do gina i kazał wziąć nospę i czekać czy coś się rozkręci... w sensie czy się coś zmieni... bo jak od 13 dostałam skurczów to wygląda to tak samo, ani nie nasila się ani nie słabnie.... nie wiem o co cho... z Synusiem tak oczywiście nie miałam..

Widziałam że nasza Patrycja będzie Paździenikówką! bardzo się ucieszyłam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #973486 przez dziubasek
Mleczna jak tam u ciebie? Tulisz juz maleńka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #973529 przez MlecznaMama
Dziubasku no skąd...... hah...
w sobotę bedę mieć wywoływanie.... na samą myśl włos jeży mi się na głowie... ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #973576 przez dziubasek
Mleczna za mało sie seksilas ;) i szlak nie przetarty :P . W sobote bede trzymać kciukasy. Buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #973584 przez MlecznaMama
ha HAAAA!!! A PAMIĘTASZ DZIUBASKU TERMIN - SKAKANIE NA GAŁĘZI :woohoo: :woohoo: :laugh:
nie no biorę się do roboty bo mnie kwiecień zastanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #973684 przez Patrizia
melcznaMama no w koncu mi sie poszczescilo mam nadzieje ale jednak bedzie 2 listopad a nie pazdziernik tak po wizycie mi ginka powiedziala bede kleczec na kolanach zeby tylko nie pierwszego listopada :P :P
TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #973715 przez dziubasek
Pamietam pamietam :P ja tam z gałęzi często korzystam :laugh:
Patrizia wszystko ok z wami? Jak sie czujesz?
Ja dzisiaj wyjęłam spirale :ohmy: i od teraz jestem płodna :ohmy: wiec zaczynamy produkcje trzeciego małego Dziubasa ( tzn ja planuje zaczac sie starać dopiero w czasie wakacji, Pan Dziubas troszkę wczesniej ;) ) zobaczymy jak to bedzie.
Mleczna pamiętaj masz byc dzielna :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #973725 przez MlecznaMama
Patrycja a Ty nie masz urodzin końcem października? nie wiem czy dobrze zapamiętałam... więc jeśli tak to może ucelujesz sobie najpiękniejszy prezent!!!!!! ja Tobie też kibicuję i będę Cię tu obserwować na forum!!!!

Dziubasek woooooooooooooooooooooow ale wieść!!!!!!!! no żartujesz?! kolejny mały Dziubdziasek! świetnie!!!!!! to daj koniecznie znać jakby coś wykiełkowało! ja zamierzam założyć spiralę po porodzie to powiesz mi parę słów na temat tego specyfiku? hmm? i jeszcze! Dziubasku - bo Ty wiesz jak to jest mieć dzieci z małą różnicą wieku.... powiedz jak dałaś radę... z tego co pamiętam doskonale- powiedz zatem jak to zrobiłaś. Mój mały jest taką iskrą!!! jak ja go okiełznam!

będę dzielna....... już trzepię gaciami na samą myśl... a swoją drogą miałam tak trudny poród że jak pomyślę, że muszę się stawić dobrowolnie do szpitala to łzy napływają mi do oczu.... niesamowicie to przeżywam .....ehhh a to taki ważny czas... chciałabym się nim cieszyć w pełni.

wspierajcie mnie kochane dobą myślą....
a tymczasem idę coś poskakać ... po gałęzi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #973729 przez dziubasek
Mleczna spokojnie dasz rade z dwoma szkrabami( czasami sa gorsze chwile ale ogólnie ja sobie lepiej radzę z dwiema niż radziłam z jedna)- jedyne co moge poradzić to angazuj małego we wszystkich czynnościach związanych z młodsza siostra ( Majka ze mna kapała, zmieniała pieluchy itd- rezultat nigdy nie czuła sie odrzucona i zazdrosna)
Pan Dziubas bardzo nalegał, ja mam 33 lata i juz chciałam troszkę poleniuszkowac ale z drugiej strony tak sobie pomyślałam ze jakbym miała dwóch chłopców to bym na pewno spróbowała jeszcze raz wiec sie zdecydowałam
A spirale polecam - super sprawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #973777 przez MlecznaMama
hehe jak Cię Dziubasku widziałam ostatnio na zdjęciu to miałaś 18.... coś ściemniasz z tą tzydziestką...:D
ale się ucieszyłam że staracie się o kolejnego małego Dziubaska! jesteście świetną parą, Ty jesteś przebojową silną babką!!!! - genialnie! ciekawe - może bedzie chłopiec teraz :) chcecie czy jest Wam to obojętne?

oj boję się jak dam radę ale będę musiała. Wiem że te początki są trudne później powinno być coraz lepiej. A jak będzie się okaże. Skorzystam z rady angażowania synka- słyszałam też że to dobry pomysł.

Dziubasek a jak szkoła? jak ćwiczenia.... wiesz ja urodzę i sie zabieram bo znowu osiągnęłam czarodziejską wagę 75 hah! pomijam fakt że mój mąż z tych chudszych i jest lżejszy o 10 kg ode mnie.... to frustrujące

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #973792 przez Patrizia
Mleczna dobrze pamietasz mam urodziny 31 pazdziernika i sprawdza sie moje postanowienie zyciowe ktore zlozylam sobie jakies 5 lat temu ze musze miec dziecko przed 30stka :)
Mleczna spinaj poslady bo juz czas na Ciebie :) ponoc drugi porod idzie szybko wiec nie masz czego sie obawiac ;)

Dziubasku czuje sie naprawde dobrze nie mam mdlosci ale wydaje mi sie ze coraz brzydsza sie robie jakies chrostki mi wychodza no chyba ze tam z fasolinki cora sie formuje to wybaczam moze cala urode wziasc dla siebie :P :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #973833 przez dziubasek
Mleczna- pan Dziubas chce synka oczywiście mi tam obojętnie ( chce zdrowe dziecko) ćwiczę namiętnie ( biegam, chodzę na siłownie lub plywam)- pochwale sie 1.03 brałam udział w biegu charytatywnym na 5 km ( dobieglam do mety gdzie czekały na mnie dziewczynki z mezem,) 30.05 spróbuje sił na 10km. Ha ogólnie lepiej sie czuje jak ćwiczę - choć odkad ćwiczę przytyłam 6kg cm w obwodach poszły w dol
A szkole dalej robie- ciezko mi idzie orzez mój angielski na poziomie przedszkolnym
Patrizia- oby tak dalej kochana, rośnij zdrowa :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #974393 przez nala
Jak miło się Was czyta :)
Mleczna już na pewno tulisz swoje maleństwo!
Dziubasku, miłe wieści ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #974692 przez dziubasek
Mleczna pipko ja juz wyczytałam na marcowkach ze urodziłaś. Dawaj szczegóły :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl